• Profesionálna komunikácia na úrovni.
    • Rýchle vybavenie objednávky.

Profesionálny prístup, odporúčam. :)

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a Vaše spokojenost nás velice těší :-)!
    Jsme tu pro Vás a kdykoli budete něco potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!
    Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Zboží lze vyzvednout i osobně, což je super!
    • 0

Byla jsem velmi spokojená a přístup prodejce při osobním předání kalimby byl velmi milý. Vše mi vysvětlil i odzkoušel.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)! S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Vstřícnost rychlost vyřízení ochota

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!
    S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do roku 2022 Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Výběr.
    • U zboží není při výběru jasné, kdy by Vám mohlo být doručeno.

Reakce obchodu Hudební Svět

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za nepřesnost, kterou zmiňujete. Je dnes bohužel v řadě případů nejednoduché odhadnout přesnou dobu dodání, termíny naskladnění, atd.
    Věřte, že nás to mrzí ještě víc, než Vás. Snažíme se vždy o maximální vstřícnost a jsme tu vždy především a hlavně pro Vás - našeho zákazníka. Bohužel ne vše jsme schopni ovlivnit.
    Věříme, že tohle není náš poslední kontakt a že nám v budoucnu ještě dáte příležitost pro Vás něco dobrého udělat.
    Budeme se snažit o přesvědčivější výsledek, se kterým byste mohl být maximálně spokojen.

• rychlost, skvělé jednání

Doporučuji navštívit prodejnu, je to jak vejít do jiného světa, všechny ty nástroje, klid, pohoda, usměvaví lidé.....

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za krásnou recenzi a za návštěvu našeho hudebního království :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Jsme tu pro Vás :-).
    S pozdravem a přáním krásných Vánoc Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Velmi ochotné a vstřícné jednání zástupce obchodu k požadavkům na rozšíření poskytovaných služeb.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za moc hezkou recenzi a moc nás těší, že jste si na její napsání udělal čas :-)!
    Kdykoli budete něco z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi.
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby.

• Zboží, které jinde neměli, bylo zde skladem
    • Výborná komunikace

Reakce obchodu Hudební Svět

Vaše chvála nás moc těší a věříme, že pro Vás něco hezkého budeme schopni udělat i v budoucnu :-)!
    Jsme tu pro Vás :-)!

Rychlé vyexpedování i dodání, dobrá cena, doručeno bez problémů, zkrátka žádný problém, tak by to mělo fungovat!

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za pochvalu :-)!
    Když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!
    Jsme tu pro Vás :-)!
    Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

skvela komunikace, prodavajici velmi ochotne po telefonu probral mou objednavku, poradil a byl velmi mily

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za parádní recenzi a jsme tu vždy především a hlavně pro Vás :-)!
    Kdykoli budete něco z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

klávesy opravdu skladem
    rychlé odeslání
    super komunikace

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu a krásnou recenzi :-)!
    Vždy uděláme vše, co bude v našich silách pro to, abyste byl jako náš zákazník spokojen.
    Protože víte jak to u nás je... Náš zákazník - náš pán :-)!

• Vstřícnost
    • Profesionalita

Naprostá spokojenost. Při příštím nákupu kytary zn. Sigma, určitě využiju opět služeb tohoto obchodu.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a zvláště pak za tak hezkou pochvalu naší oblíbené značky Sigma Guitars :-)!
    Kdykoli u nás budete vítán a když budete něco potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Rychlé odeslání zboží

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Velmi ochotný a nápomocný personál
    • Příjemné jednání

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za krásnou recenzi a vždy jsme tady především pro Vás a kvůli Vám :-)!
    Pokud budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!

• Vše v pořádku

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a jsme tu pro Vás :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme rádi :-)!

Rychlost.
    Skvělá komunikace.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás s důvěrou znovu, budeme moc rádi :-)! S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• rychlost, komunikativnost

Rychlé vyřízení objednávky, telefonická domluva, vstřícnost.

• rychlé jednání

Super jednání a rychlost

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za Vaši krásnou recenzi a pokud budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• příjemná komunikace a ochota , rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu něco potřebovat, obraťte se na nás znovu!