• Ochota, rychlé a vstřícné jednání
    • ---

Nekupoval jsem zde poprvé, vždy spokojenost.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za skvělou, pětihvězdičkovou recenzi s příjemným, slovním komentářem a těšíme se na případnou budoucí spolupráci.
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Rychlost, dobrá komunikace s obchodem a veškeré nabízené zboží skladem.

Přehledné stránky, dobrá komunikace s obchodem / poradenství /, přijatelné ceny a hlavně rychlost kompletace a doručení zboží na adresu a to zcela zdarma.
    Za mě naprostá spokojenost, můžu vřele doporučit všem, kteří váhají kde objednat.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu a za Váš čas pro napsání pozitivní recenze se slovním komentářem. To vždy velmi potěší :-)!
    Když budete cokoli potřebovat, obraťe se na nás znovu, budeme moc rádi!

• Příjemná obsluha. I když se dá kartou platit od 500,- nahoru, tak mi umožnili zaplatit nižší částku kartou.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme a jsme tu pro Vás :-)!
    A právě proto pro Vás cokoli :-)!
    Děkujeme za krásnou recenzi, za Vaši milou návštěvu a za Váš čas :-)!

• Rychlost a vstřícnost

Kšeft sice nevyšel - kytara mi, bohužel, neseděla, ale komunikace s e-shopem při nákupu i následné vrácení bylo naprosto v pořádku.

Přesně jak říkáte :-)!
    Škoda, že to neklaplo, ale třeba to vyjde příště :-)!
    Když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu a uděláme maximum pro to, aby se to na podruhé dotáhlo do konce :-)!

Prijemna komunikace a velmi rychle a spolehlive vyrizeni me objednavky.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme Vám za parádní recenzi a když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!

• Mají zboží a taky ho dodají, co víc?
    • Na dotaz přišla odpověď rychle

Děkujeme :-).
    Jen je škoda, že jste neposlal ještě o jednu hvězdičku víc :-).
    Příště Vaši objednávku vyřídíme ještě lépe a ještě rychleji a třeba těch 5 hvězdiček bude :-).

• rychlost,kvalita

super,spokojenost

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za skvělou recenzi a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Perfektní domluva a ochota

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

Objednal sem a hned to přišlo aspoň nepíšou jako ostatní že to mají nebo dodají a pak jen posouvají datum kdy to budou mít.

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za krásnou recenzi a jsme tu pro Vás :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Zboží bylo obratem nachystáno. Milý personál, který mi ochotně poradil i s mými dotazy. Ti chlapi jsou srdcaři a je to znát.

Doporučuju!

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za slovní doporučení.
    Bylo nám velkou ctí a těšíme se na případnou další spolupráci!
    Jsme tu pro Vás :-)!

• Dražší cena dopravy.

Všechno proběhlo v pořádku.

Dobrý den :-)!
    Dekujeme za krásnou recenzi a těšíme se na případnou další spolupráci!
    U příští objednávky se přihlaste a dáme Vám dopravu zdarma :-)!
    Právě za tuto krásnou recenzi :-)...
    Jsme tu pro Vás!

Menší komunikace se zákazníkem

Dobrý den!
    Děkujeme za hezkou recenzi a písemnou zpětnou vazbu.
    Komunikace se zákazníkem je pro nás vellmi důležitá a mrzí nás, jestli nám to zrovna ve Vašem případě ujelo.
    Pokud nám dáte v budoucnu příležitost, uděláme maximum pro to, abychom si reputaci napravili :-)!
    Jsme tu pro Vás a těšíme se na případnou další spolupráci!

Obchod proběhl tak jak měl. Zboží dorazilo v pořádku. Nemám co vytknout.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!
    Jsme tu pro Vás :-)!
    Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Rychlé odeslání
    • Doručeno v pořádku

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou rezenci a za Váš čas na její zaslání -)!
    Moc si toho vážíme a jsme tu pro Vás!
    Když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, vzpomeňte si na Hudební svět - obchod pro všechny milovníky hudby znovu :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého...

Vše OK

Dobrý den!
    Moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi a těšíme se na případnou budoucí spolupráci.
    Když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

velmi rychlá komunikace a dodání

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a za pochvalu naší komunikace :-).
    Snažíme se, dáváme si záležet a hlavně jsme tu pro Vás!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!
    S pozdrvavem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• flexibilita, vstřícnost a lidské jednání. . . každý jednotlivý zákazník se cítí jako ten nejdůležitější a to je moc dobře

srdcaři

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi "od srdce" a jsme tu vždy pro Vás :-)!
    Když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Doba doručení

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na případnou další spolupráci :-)!
    Do roku 2022 přejeme jen to nejlepší :-)!
    Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Skvělá komunikace
    • Rychlé nachystání

S nákupem jsem maximálně spokojena, skvělá komunikace, poradí, dobré ceny.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu něco potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Skvělý servis, ochota personálu, komunikace

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a těší nás Vaše spokojenost!
    Kdykoli budete něco z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět!