super komunikace, rychlé doručení

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za moc hezkou recenzi a jsme tu pro Vás :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Rychlé jednání
    • Profi personál

Za mně opravdu velká spokojenost.

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za Vaši krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu.
    Budeme moc rádi :-)!

• snadná dostupnost
    • vyzvednutí na prodejně bez navýšení ceny

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za hezkou recenzi a slovní koment, jen škoda, že nebylo těch hvězdiček o jednu více :-).
    Ale nevadí, příště se to určitě podaří a v případě, že se na nás budete obracet i v budoucnu, uděláme pro Vás vždy s radostí maximum možného :-)!
    Jsme tu pro Vás a přejeme Vám do roku 2023 jen to nejlepší :-)!

• rychlá reakce

Zrušíl jsem objednávku z rodinných důvodů

Reakce obchodu Hudební Svět

Škoda, že to tentokrát neklaplo.
    Chápeme, že cesty osudu jsou spletíté...
    Držíme palce a věříme, že to vyjde třeba někdy v budoucnu. Přejeme jen to nejlepší a jsme tu pro Vás!
    S pozdravem Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Opět bezproblémový nákup v "klubovém" prostředí. Až mi bylo líto, že kupuji jen notový stojan…

Reakce obchodu Hudební Svět

Jéeee! To je ale krásná recenze :-)!
    Moc Vám za ni děkujeme a vždy budete v našem klubu srdečně vítán :-).
    Jsme rádi, když se u nás zákazníci cítí dobře nebo dokonce jako doma :-)!
    Jsme tu tedy pro Vás a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Zboží přišlo do 24h pecka!!!

Reakce obchodu Hudební Svět

Blesk je náš pomalejší brácha :-)!
    Děkujeme za krásné hodnocení a budeme moc rádi, když se na nás budete obracet i v budoucnu :-).
    S pozdravem a přáním toho nejlepšího do roku 2023 Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Fajn obchod, příjemná přátelská obsluha, člověk si může v klidu osahat kytaru, zahrát si. Doporučuji zónu Furch kde je člověk v kytarovém ráji

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a za speciální pochvalu pro náš showroom Furch Guitars :-). Říká se, že je to nejútulnější showroom Furch Guitars v ČR :-)!
    Kdykoli si přijďte zahrát, oddechnout a nabrat energii!
    Jsme tu pro Vás :-)!

Vše proběhlo velmi rychle.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a kdykoli budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Do roku 2023 Vám přejeme jen to nejlepší a těšíme se na případnou další spolupráci.

• Při změně barva telefonát.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a slovní komentář, který se nám sice nepodařilo rozluštit, ale vypadá taktéž příjemně a pozitivně :-).
    Když budete v budoucnu něco potřebovat, vzpomeňte si na nás znovu, jsme tu pro Vás :-)!
    Děkujeme za Vaši přízeň a do dalšího roku Vám přejeme jen to nejlepší :-)!

Dobrá komunikace s obchodem

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásné hodnocení a těšíme se na případnou budoucí spolupráci :-)!
    S pozdravem a přáním krásných Vánoc Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Vše v naprostém pořádku

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu :-)!
    Moc si toho vážíme a těšíme se na případnou další spolupráci.

• Přehledné stránky
    • Skvělá komunikace i po telefonu
    • Mírné ceny
    • Zboží "skladem" je opravdu skladem :-)
    • Včem vřele doporučuji!
    • žádné :-)

Potřeboval jsem sehnat jednu aktivní bednu. Komunikace po telefonu byla naprosto úžasná a pán se mi ochotně věnoval a ještě jsem se u toho dobře pobavil. Dodání zboží proběhlo rychlostí blesku, kdy jsem odpoledne objednal a druhý den odpoledne jsem měl zboží dodané. Všem vřele doporučuji a uložil jsem si tento obchod mezi oblíbené. Pokud něco budu shánět, tak se zas rád obrátím.

Dobrý den :-)!
    Číst takhle krásné recenze je pro nás velkým potěšením a přesně pro tohle jsme tady :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu :-)!
    Budeme moc rádi a jsme tu pro Vás :-)!

• Zboží dorazilo v pořádku a rychle

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás s důvěrou znovu!
    Budeme moc rádi :-)!
    S pozdravem, přáním všeho dobrého a s přáním krásných Vánoc Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Rychlost dodání.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a moc si Vaší pochvaly směrem k nám vážíme :-)!
    Budeme moc rádi, když se na nás budete obracet i v budoucnu.

Úžasná ochota, vřele doporučuji.

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za krásnou recenzi a hezkou pochvalu :-)!
    Jsme tu pro Vás a kdykoli se na nás s důvěrou obraťte :-)!

• dobrá komunikace

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za hezkou recenzi a těšíme se na případnou další spolupráci :-)!
    Budeme rádi, když pro Vás budeme moci udělat něco i v budoucnu :-)!

Po telefonickém dotazu na stav objednávky bylo zjištěno,že stále čekají na jednu položku. Nebyl problém se domluvit na zaslání položek,které jsou skladem a dodání poslední položky,jakmile bude skladem.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za hezkou recenzi a za Váš čas. Za drobné zdržení, ke kterému došlo díky ne úplně standardně fungujícím dodavatelsko-odběratelským vztahům se moc omlouváme, ale některé věci bohužel nejsme schopni ovlivnit. Dodavatel nás ujišťoval každý den o tom, že poslední položka u nás bude "již zítra", tak jsme to nechtěli kouskovat.
    Příště to dopadne určitě ještě lépe, než tentokrát a doufáme, že nám ještě dáte šanci :-).
    Přejeme krásné Vánoce a jsme tu pro Vás!

bez výhrad

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a slovní pochvalu :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi:-)!

• Bezva cena, rychlé doručení, žádný zbytečný kecy, bomba, doporučuji všem, snad jediná drobnost, chybi mi v nabídce struny na el. kytaru velikosti 13

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za hezkou recenzi a nabídku kytarových strun tloušťky 013 co nejdříve do našeho e-shopu doplníme :-)!
    Těšíme se na případnou další spolupráci a držíme palce :-)!

Dobrý výběr zboží, příznivé ceny, spolupráce s e shopem dobrá, dodací lhůty krátké. Doporučuji

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a pochvalu :-)!
    Těšíme se na případnou další spolupráci a když budete něco potřebovat, jsme tu pro Vás :-)!