Výborná domluva po telefonu a zboží bylo hned zasláno vše v pořádku

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za pochvalu a za parádní recenzi :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

kvalifikovaná a vstřícná komunikace

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a jen škoda, že tam není i ta 5. hvězdička celá :-).
    Pokud by se Vám chtělo, tak je možnost to na Heuréce opravit na 100% stav :-).
    Jelikož se nám Vaši objednávku podařilo vyřídit rychle, bezchybně, s maximální ochotou a vstřícností, tak nás napadlo, že jste se možná ukliknul. Na mobilu se to někdy stává a nebyl by to první případ :-)...
    Každopádně se těšíme na další spolupráci a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu :-)!
    Budeme moc rádi :-)!

Zboží již nemělo originální zabalení a bylo znovu odborně přelepeno.
    Kombo bylo pěkně naleštěno ale zapomněli na zadní část.
    Na reproduktoru byla vrstva prachu takže bylo někým použito a vráceno nebo bylo vystaveno delší dobu na prodejně ale prodáno jako nové zboží.
    Když jsem jej kupoval nebylo napsáno rozbalené nebo použité zboží takže jde o neférové jednání a to mohu být rád že to vůbec nějak hraje.
    To mi udělaly již tři internetové obchody asi nějaká specialita ČR.

Dobrý den.
    Moc se omlouváme za komplikaci. Ano, objednal jste poslední volný kus v ČR a je pravda, že jsme ho měli asi měsíc vybalený v showroomu.
    Tomu byla ale přizpůsobena cena, který byla za to, že jsme aparát vytáhli z krabice adekvátně ponížena.
    Aparát je samozřejmě nový, není použitý a vztahuje se na něj plná záruka.
    Ještě jednou se moc omlouváme za pochybení v popisku a ne zcela 100% očištění zadní strany aparátu před odesláním a věříme, že budete i tak s kombem velmi spokojen.
    Je to vynikající aparát a dnes by stál jeho na trhu dostupný ekvivalent bezpochyby podstatně více.
    Doufáme, že na nás nezanevřete a obrátíte se na nás i v budoucnu.

• Vynikající jednání a ochota
    • Skvělý přístup
    • Seženou cokoliv

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu a za Vaši krásnou recenzi :-)!
    Jsme tu pro Vás a kdykoli se na nás obraťte.

• Výborná komunikace při reklamaci skryté výrobní vady. Za tři dny jsem obdržel nový nástroj.
    • Žádná.

Reakce obchodu Hudební Svět

Vážíme si, že takto oceňujete naši snahu starat se o zákazníka, jako o vlastního :-).
    Moc děkujeme za hezkou recenzi a když budete cokoli potřebovat, tak jsme tu pro Vás :-)!

• Výběr
    • Fajn ceny
    • "Skladem" neznamená skladem
    • Šílená dodací lhůta
    • (Ne)komunikace

Nejsem zvyklý dávat nízké hodnocení a dělám to hrozně nerad, ale tady je prostě skoro všechno špatně. Objednal jsem ve čtvrtek zboží, u kterého bylo uvedeno skladem. Po 3 pracovních dnech žádná informace o dodání, žádná komunikace, nic, tak jsem zavolal do prodejny. Pán mi sdělil, že zboží teprve někde objednávají a na můj dotaz, kdy mohu očekávat doručení, mi sdělil "ve středu". Opět bez jakékoliv komunikace nebo omluvy zboží nepřišlo. Nakonec dorazilo 8. den od objednání. Chápu, že někdy věci nevyjdou, nastane nějaký problém nebo chyba, ale v takovém případě je slušné a profesionální komunikovat, dát zákazníkovi vědět, omluvit se. Takto to ostatně funguje jinde. Tady vůbec nic, ticho po pěšině. Zboží nakonec bylo v pořádku doručeno, takže přesto všechno dávám "doporučuji", abych nekazil reputaci na Heurece a nebyl za prudiče, ale subjektivně jsem spokojen nebyl. Uvádění zcestných informací o dostupnosti a nekomunikace ohledně opakovaně nesplněného termínu dodání je prostě špatně.

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za konstruktivní kritiku a samozřejmě souhlasíme s tím, že je stále co zlepšovat.
    Jen malé shrnutí:
    Objednal jste tři různé položky z nichž některé nebyly skladem - to je ten červený křížek u sousloví "prodejna Ostrava" ve čtvrtek, 22.6..
    Nedostupné položky jsme museli objednávat a 24. + 25.6. byl svátek.
    29.6.2023 jste měl už komletní zásilku doma.
    Vzhledem k realitě dodavatelsko-odběratelských vztahů bohužel nebylo v našich silách Vám doručit zboží rychleji.
    Moc se omlouváme a pokud nám dáte v budoucnu další příležitost, budeme se snažit Vám vyhovět lépe, rychleji a více přitom komunikovat.
    S pozdravem a přáním příjemného víkendu Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

Všechno v pořádku. Pán mi stroj předvedl, ukázal a vysvětlil mi vše, co jsem potřebovala vědět. Cokoliv dalšího budu potřebovat, určitě přijdu.

Reakce obchodu Hudební Svět

Mockrát Vám děkujeme za hezkou recenzi a za to, že jste si udělala čas i na slovní pochvalu :-). Máme z toho velkou radost a kdykoli budete něco potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!

• Rychlé odeslání

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Osobní jednání o doručení

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na případnou další spolupráci :-)!
    Jsme tu pro Vás!

Vše perfektní, zboží doručeno 20 hodin od objednání

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že jste s námi spokojena :-)!
    Kdykoli budete něco z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme rádi!

• Nejnižší cena v ČR

Perfektní jednání, rychlost, nejnižší cena

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za Vaši pochvalu a moc si toho vážíme.
    Snažíme se nabízet zákazníkům co nejlepší podmínky a jednou z nich je samozřejmě i garance skvělé ceny.
    Když budete potřebovat, rádi pro Vás uděláme cokoli i v budoucnu.
    Obracejte se na Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• výběr

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a Vaši pochvalu naší práce :-)!
    Moc si toho vážíme a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Rychlé
    • Piáno málo zabalené,jen v originálním balení.

Dobrý den :-)!
    Tak to nás moc mrzí....
    Těšili jsme se, že když jsme Vaši objednávku vyřídili bleskurychle, během jednoho jediného dne, že nás za to pořádně pochválíte, ale někdy ani to nestačí :-). Ostatní zákazníci, kterým vyřídíme objednávku tak, jako Vám nás zahrnují 5ti hvězdičkovými hodnoceními a nešetří chválozpěvy :-).
    Co se balení týče, tak firma Yamaha je zdaleka největší výrobce hudebních nástrojů a ozvučovací techniky na světě a jejich balící technologie odpovídá všem světovým parametrům pro přepravu a odolnost. Z Yamahy chodí samozřejmě i k nám tyto klávesy "jen" v originálním balení a v žádném jiném :-). A všem zákazníkům posíláme tyto klávesy "jen" v originálním balení od Yamahy a dosud si na to ještě opravdu nikdo nestěžoval :-). No, nevadí, stane se :-)...
    I tak Vám ale samozřejmě děkujeme za nákup, moc si Vás jako zákaznice vážíme a nic ve zlém :-). Pokud byste byla tak laskavá a udělala si chvilku času na vylepšení Vaší recenze, byli bychom moc rádi, protože jedinou recenzí, která nám může pomoci je recenze 5ti hvězdičková :-). Cokoli jiného je pro nás cesta ke ztrátě certifikátu "Ověřeno zákazníky" :-). Taková je realita...
    Když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi a pokud předem upozorníte, přistoupíme k balení pro Vás s radostí nadstandardním způsobem. Moc o Vaši přízeň stojíme a vážíme si Vás...

• výběr
    • -

První nákup, vše ok.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme rádi :-)!

Zkušenosti mám a to veliké. Jsem velice spokojen s obchodem protože reaguje rychle a bez problémů. Párkrát jsem tam byl i osobně tam mohu všem jen doporučit nákupy tam.

Reakce obchodu Hudební Svět

Takové recenze se čtou opravdu moc krásně :-)...
    Moc Vám za to děkujeme a budete vždy vítaným hostem :-)!
    Jsme tu pro Vás a pro Vás cokoli :-)!

Vše ok.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za hezkou recenzi a slovní pochvalu!
    Moc si toho Vážíme a když budete cokoli z našeho oboru v budoucnu potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    Jsme tu pro Vás :-)!

Obchod je super není co dodat

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby.

Velmi ochotní a vstřícní.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za pochvalu a krásné hodnocení :-)!
    Jsme tu pro Vás a když budete něco z našeho oboru v budoucnu potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi!

Dobrá komonikace.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za Vaši krásnou, 5ti hvězdičkovou recenzi a kdykoli budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu. Budeme moc rádi :-)!

super komunikace, rychlé doručení

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za moc hezkou recenzi a jsme tu pro Vás :-)!