Objednávka rozdělena na třikrát, termíny doručení jsou katastrofální a to ještě nepřišel zbytek (parapety s příslušenstvím)

Zboží mi přišlo za dva dny, takže velmi rychle.

• Rychlost, kvalita, možnost vrácení zboží

Zkušenost je velmi dobrá.

Super.

• v pohodě

• Rychlá dodávka zboží, skvělá komunikace

Problémy s doručením, ze dvou balíků dorazil nejdříve jeden. Po komunikaci s e-shopem došlo k dodání druhého balíku. Výborná spolupráce.

• SUPROVÉ,SPOKOJENÁ

Bezproblémové nakupování.
    Můžu doporučit

• Nutnost platit poštovné a nemoct si zboží vyzvednout v obchodě.
    • Přišlo jiné zboží

je nám líto, že máte důvod ke kritice.
    V případě, že v objednávce zvolíte způsob dodání "Dodání do prodejny HORNBACH", pak si můžete vybrat prodejnu, kde si chcete zboží vyzvednout.
    Tým Hornbach

• rychlost vyřízení zakázky, kvalita, přesnost a čistota řezů

• Špatná přepravní firma

Ze strany obchodu bylo všechno ok. Bohužel mi objednávka byla doručena na dva díly. Proč, neřeším. Přepravní společnost odkládala dodání zboží protože bylo velké. A nechtěla mi říct žádný přesný termín i přes několik urgencí na jejich call centru a chatu. Objednával jsem vše v sobotu, první část doručili v úterý a druhou až v pátek. A to se to snažili odsunou až na sobotu. Přijde mi to dlouho.

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že jste nebyl spokojen s jednáním přepravní společnosti, což ovlivnilo i negativní hodnocení celého nákupu.
    Přesto Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je důležitá, pro další zkvalitňování našich služeb.

Vše v pořádku

• Zboží nebylo připraveno, prodavač následně zajistil zboží z regálů.

je nám líto, že máte důvod ke kritice.
    Rádi bychom Vás požádali, zda byste nám na adresu [email protected] mohl poskytnout bližší informace k prodejně, kde jste s uvedeným personálem setkal ( prodejna, den, čas), abychom mohli celou věc interně dořešit.

Vše rychlé, bez problému

• OK

vše OK

• rezervace v obchodě nefungují spolehlivě

Rezervace (s vyzvednutím v boxu) měla být připravena v 15:00 ale do zavírací doby se tak bohužel nestalo, objednávku jsem proto večer zrušil. Čekal jsem, že se alespoň někdo e-mailem omluví, ale bohužel nic...

je nám líto, že máte důvod ke kritice.
    Rádi bychom Vás požádali, zda byste nám na adresu [email protected] mohl poskytnout bližší informace k prodejně, které se Vaše stížnost týká, abychom mohli celou věc interně dořešit.
    Za komplikace se omlouváme.
    Tým Hornbach

možnost zboží zarezervovat v prodejně a pak ke konci pracovní doby v klidu vyzvednout přes drive in v určený čas; rychlé vyřízení,

• Výběr zboží z domova.

Rychlé vyřízení objednávky.