• dobrá cena
    • velmi rychlé dodání

Vše v pořádku, dodáno dokonce rychleji, než předpokládáno.

• Proej do auta je super záležitost

Dobrý hobby market

• Velký výběr

Doporučuji, celková spokojenost.

ok

velký výběr zboží a rychlost dodání. Super doporučuji.

• Rýchle vydáni
    • Tovar skladom

• viz níže

viz níže - doprava. Hornbach není schopen zajistit solidního dopravce. 3 dlažky jsou prasklé.

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že máte důvod ke kritice.
    V případě, že obdržíte poškozený výrobek, obracejte se na náš zákaznický servis, tel.: +420 251 060 060 nebo [email protected], kde Vám poradí s možností reklamace, kompenzace či vrácení zboží.

• Komunikace s obchodem výborná

• Velmi ocenujem zakaznicky pristup a ochotu vodica

Perfektní domluva, rychlejší dodání než bylo předem dohodnuté .

• vlastně to skoro celé prohlo skvěle
    • doprava

Bohužel, bez možnosti výběru byla mi přidělena doprava od DPD. Nepamatuju kdy by s tímto dopravcem nebyly problémy. Tentokrát a opět dořešeno uznanou reklamací, mým osobním vyzvednutím zboží na výdejně namísto doručení domů. Ztracený den čekáním doma. Tedy: můžete být sebelepší, pokud vám to celé rozmrdá neschopná pakáž od dopravce, ode mne ani bodík a chvála.

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že jste nebyl spokojen s jednáním přepravní společnosti, což ovlivnilo i negativní hodnocení celého nákupu.
    Přesto Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je důležitá, pro další zkvalitňování našich služeb.
    Tým Hornbach

• Oceňuji přehlednou navigaci k místu výdeje zboží.

dodrzuje terminy, celkova spokojenost

spokojenost

• Jsem spokojená

zboží je hodně kvalitní a dobrá cenová relace

Objednal a zaplatil jsem Vinylová podlaha Parador 5.3 dub přírodní
    10016266 4.3.2024 a do dnes nemám ani zboží ani peníze

Vážený zákazníku,
    v případě, že požadujete informace k Váš objednávce, obracejte se na náš zákaznický servis, [email protected] nebo tel.: 251 060 060, kde Vás poskytnou všechny dostupné informace.
    Za komplikace se Vám omlouváme.
    Tým Hornbach

velký výběr zboží , rychlost dodání

Zakoupila jsem si "zahradní obrubník 50 x 20 cm dřevěný přírodní". s dodání jsem byla maximálně spokojena, horší to však bylo se zbožím. Některé obrubníky měly špatně připevněné plaňky(krátké hřebíčky nebo vruty), špičky obrubníků byly špatně opracované (roztřepené), a samotné dřevo ( polokulatina) neměla přírodní barvu, bylo vidět, že někde ležely dlouho a byly zašlé až černé.
    Protože jsem zboží nechtěla zdlouhavě vracet a stejný sortment jsem jinde nesehnala, tak jsem si dala práci a obrubníky jsem namořila, natřela barvou a poškozené jsem si opravila.
    Opět jsem se poučila, že levnější zboží není to pravé ořechové, a že raději zajedu do obchodu abych ho viděla na vlastní oči, protože na stránkách je zboží nádherně vyfoceno a prezentováno.

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že máte důvod ke kritice.
    V případě, že obdržíte výrobek, který neodpovídá Vaší objednávce, obracejte se na náš zákaznický servis, tel.: +420 251 060 060 nebo [email protected], kde Vám poradí s možností reklamace, kompenzace či vrácení zboží.