• Fair price

Super servis

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Sme vďační za vaše milé slová.

Očekávala jsem více odbornou podporu po telefonu.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za komentář, podívali jsme se na zprávu a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte si doručenou poštu.

• Super vyber aj ceny
    • Menej hodiniek s klasika vzhledem: vsechny cisla i carky na sekundy

Celkova spokojenost, jsem rada, hodinky jsou hezke a prijemne se nosi, mekky reminek, krasa.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za milá slova. Máme radost z vašeho úspěšného nákupu.

• Švýcarské hodinky mě překvapily jak špatně se nastavují "díky" malé korunce chtěl bych je vrátit. S pozdravem ing Jiří Vrána

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý den, kontaktovali jsme Vás e-mailem ohledně způsobu vrácení zboží

Rychlé dodání hodinky v pohodě.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Sme vďační za vaše milé slová.

• nižší ceny stejných produktů ve srovnání hodinářskými
    • Niží ceny stejného produktu oproti jiným hodinkářským webům
    • snad jen že jsem nemohl najít nastavení délky řemínku na míru

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Veľmi vám ďakujeme za vaše uznanie. Tešíme sa na ďalší nákup od vás

• Polský obchod
    • Nekomunikují

Polský obchod, který při prodeji zboží na českou firmu s DIČ vystaví a požaduje uhradit fakturu včetně DPH, což je v rozporu s legislativou EU, kdy má být zboží při takovémto prodeji od DPH osvobozeno.
    Při opakované žádosti o opravu faktury nekomunikuje.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dziękujemy za komentarz, spojrzeliśmy na wiadomość i napisaliśmy wiadomość prywatną. Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą.

• Zboží bylo vráceno v původním obalu, nenošené...ihned. Bohužel obchod velice špatně komunikuje (jak zastoupení v Česku, tak z Polska) Přijmutí vráceného zboží potvrdili až po dvou urgencich a peníze nevrátili ani po 14 dnech...!!! OBCHOD JEDNOZNAČNĚ NEDOPORUČUJI!!

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

• Objednávka zadána a zaplacena 6.5. Dokud jsem se sama neozvala, jak to s objednávkou vypadá, žádná zpráva o výpadku u dodavatele. Po dalším týdnu jsem opět urgovala a dorazil email, že zásilka od dodavatele dorazí zítra, poté bude odeslána mně. Po půl hodině další email, že stále čekají na dodání hodinek.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

rychlé jednání, cena velmi příznivá

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojeni, a děkujeme, že jste si vybrali náš obchod.

Já osobně jsem velmi spokojenej s hodinkami co jsem si koupil. Ve skutěnosti jsou hezčí než na obrázku. S obchodem jsem spokojenej. Hodinky mi přišli v pořádku a rychle. Už mám vybraný další. Jelikož hodinky sbírám.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

• Zboži mi přišlo špatně zabalene a bez originalni krabičky,když jsem objednaval podobné hodinky minule tak byly hezké zabalene a s originalni krabičkou ted bohužel se tak nestalo

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za váš komentář, podívali jsme se na zprávu a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte prosím svou doručenou poštu.

• Velmi rychlé doručení zboží
    • Hodinky byly pečlivě zabaleny
    • 10% sleva po přihlášení k odběru novinek

Hodinky mi přišli velmi rychle a pečlivě zabalené v originální krabičce se vším co mělo být uvnitř. 10% sleva po zaregistrováni u obchodu a odběru novinek také velmi potěšila a přiložený stručný návod na nastavení hodinek se také hodil.

Trošku jsem znejistil při čtení smíšených recenzí na tento e-shop, avšak má zkušenost je rozhodně pozitivní.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení. Jsme vděční za vaše vyjádření.

• rychlé doručení

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za milá slova. Máme radost z vašeho úspěšného nákupu.

Velice dobrý servis,bohužel objednné hodinky byly už vyprodány.Pokud obchod obdrží novou zásilku,budou mě informovat.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za uznání. Srdečně vás zveme k dalšímu nákupu v našem obchodě.

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení. Jsme vděční za vaše vyjádření.

Snažil jsem se koupit hodinky, byly vystaveny jako dostupné, platba musela být předem a hle dostupné nebyly. Když jsem vybral jiné jako náhradu, které opět byly vystaveny jako dostupné, bohužel opět nic...
    Komunikace nebyla z mého pohledu nic moc...a jako obchodník bych se rozhodně snažil jiným způsobem uspokojit zákazníka a ,,vnutit - nabídnout" mu své produkty za desetitisíce....

Dobré odpoledne,
    je nám velmi líto, že nejste spokojeni s našimi službami. Budeme Vás kontaktovat e-mailem, abychom situaci objasnili.

Dobrý a bohatý sortiment.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Jsme velmi potěšeni, děkujeme, že jste se podělili o svůj názor týkající se našeho obchodu.

• Výhoda

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Rychlé dodání,hezké hodinky za dobrou cenu

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Skvělý výběr hodinek. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.