Internetový obchod nabízí služby, které není schopen splnit (úpravu velikosti pásku hodinek) a ještě si za tuto službu nechá zaplati i přesto, že žádnou úpravu neprovedl.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý den, náramek je upraven dle údajů uvedených v objednávce. S pozdravem

Zpoždění dodávky, některé z mailů v polštině, komunikace nic moc...a co jsem zažila poprvé u hodinek, že přišly s nastaveným nesprávným časem a balení jakoby nebylo úplně originální... nicméně snad budou fungovat dobře

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za váš komentář, podívali jsme se na zprávu a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte prosím svou doručenou poštu.

• Zdá se, že je to český obchod, ale podle e mailové komunikace to vypadá na polského prodejce.
    • 10 dní bez dodání zboží
    • minimální komunikace

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

• Hodinky vůbec nedorazily.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Termín dodání nedodržen. Ani po 4 týdnech hodinky nedorazily, přestože u nich byl psán termín dodání 8 dní. Na dotazy prodejce reaguje pozdě, stroze, jen ujišťuje. Již 3x jsem žádal odstoupení od kupní smlouvy a vrácení peněz. Nic. Bez odpovědi. Jednoznačně nedoporučuji.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Nabízíte zboží, které nemáte na skladě

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za váš komentář, zprávu jsme si přečetli a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte si doručenou poštu.

Objednávka po 14ti dnech nedorazila, datum doručení nejasné, produkt se tvářil jako skladem.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Obchod se mi jeví jako podvodný. Objednal jsem si hodinky 13.8., zaplatil kartou a do dnes 19.8. jsem hodinky nedostal. Špatná komunikace S obchodem, na urgence neodpovídají.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení. Jsme vděční za vaše vyjádření.

Hodinky bez návodu. Návod byl přiložený k jinému typu hodinek a ještě v rumunštině a ne po polsky jak se uvádí na stránce. Psala jsem jim že chci návod a žádná reakce už 2 týdny.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za komentář, zprávu jsme si prohlédli a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte si doručenou poštu.

Přišli nefunkční naušnice, obrázek byl jiný než naušnice. U jedné zcela nešlo zapnout zapínání. V krabici byl návod na hodinky. Napsala jsem obchodníkovi. Obchodnik mi napsal ať pošlu hodinky zpět, když jsem napsala, že zboží je nefunkční. Ale já měla naušnice! Ještě ten den jsem poslala zboží zpět. Teď čekám na návrat peněz. Pošta mi potvrdila, že obchodník již zboží zpět obdržel.

• Very long delay

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Do dnes zboží nedorazilo, ani žádný kontakt od dodavatele

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

• Hodinky došli po slibovaném datu doručení. E-shop takzvaná "hodinkovna" nedodal hodinky do 3 dnů po objednání jak sliboval v e-shopu.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za komentář, podívali jsme se na zprávu a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte si doručenou poštu.

• Špatná komunikace

Hodinky nedorazily včas, dva pracovní dny mi nikdo neodpověděl na email, dokud jsem nezavolal zákaznický servis.

• nezajišťujete servis

U koupených hodinek potřebuji prodloužit kovový pásek o 2 dílky, nechci to zadarmo a vy mě posíláte ke všem čertum ,místo aby jste je objednali
    a dodali . protože máte daleko lepší zkušenosti a víte kde to objednat.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Zboží byly doručeny zcela nefunkční, fungovaly pouze tři hodiny.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Švýcarské hodinky mě překvapily jak špatně se nastavují "díky" malé korunce chtěl bych je vrátit. S pozdravem ing Jiří Vrána

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý den, kontaktovali jsme Vás e-mailem ohledně způsobu vrácení zboží

• Polský obchod
    • Nekomunikují

Polský obchod, který při prodeji zboží na českou firmu s DIČ vystaví a požaduje uhradit fakturu včetně DPH, což je v rozporu s legislativou EU, kdy má být zboží při takovémto prodeji od DPH osvobozeno.
    Při opakované žádosti o opravu faktury nekomunikuje.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dziękujemy za komentarz, spojrzeliśmy na wiadomość i napisaliśmy wiadomość prywatną. Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą.

Zboží bylo vráceno v původním obalu, nenošené...ihned. Bohužel obchod velice špatně komunikuje (jak zastoupení v Česku, tak z Polska) Přijmutí vráceného zboží potvrdili až po dvou urgencich a peníze nevrátili ani po 14 dnech...!!! OBCHOD JEDNOZNAČNĚ NEDOPORUČUJI!!

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Objednávka zadána a zaplacena 6.5. Dokud jsem se sama neozvala, jak to s objednávkou vypadá, žádná zpráva o výpadku u dodavatele. Po dalším týdnu jsem opět urgovala a dorazil email, že zásilka od dodavatele dorazí zítra, poté bude odeslána mně. Po půl hodině další email, že stále čekají na dodání hodinek.