Přihlásit se a přidat příspěvek
  • K této recenzi jsem se odhodlával dlouho. Snažil jsem se ji vyhnout jakýmkoli způsobem, ale nešlo to.
    Dne 9.12.2022 jsem si objednal hodinky přes HODINKOVNA.CZ. Dnes je 3.1.2023 a já nemám ani hodinky za 11 600 Kč, ani peníze, které jsem zaplatil předem. Jak se to stalo?
    Po objednáni hodinek na dobírku (s gravírováním na zadní straně) jsem byl e-mailem vyzván k zaplacení částky za hodinky na účet provozovatele eshopu předem. Po následném zaplacení (obratem) mně hodinky byly zaslány a uloženy do PPL výdejního boxu na fakturační adresu i přesto, že jsem udával jinou adresu doručení. To by ale nebyl takový problém. Chyba byla v tom, že mně hodinky byly zaslány na dobírku. Proto jsem hned začal komunikovat s dodavatelem, aby my vrátil okamžitě platbu, co jsem odeslal, a zboží si převezmu na dobírku. Po několika emailových urgencích se tak nestalo i když bylo přislíbeno. Zboží se proto po 5 dnech vrátilo zpět odesílateli. Vzhledem k tomu, že měly být hodinky jako dárek k Vánocům snažil jsem se dodavatele opět přesvědčit ať mě vrátí peníze nebo zašle zboží zpět do 23.12.2022. Nestalo se. Do dnešního dne, jak jsem již psal dříve, nemám ani hodinky, ani peníze vráceny zpět.
    Dodavatel odpovídá na e-mail jen sporadicky a na telefon se nedovoláte. Mám několikrát vyzkoušené. Bohužel budu muset přistoupit k právním krokům domoci se neoprávněně zadržované platby, neboť prodejce se svým jednáním dopouští bezdůvodného obohacení, ne-li podvodu.
    ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !!!