• Spolehlivý, nákup bez průtahů, zboží v naprostém pořádku.

Dobrý nákup!

• K hodinkám žádné připomínky. Dělají přesně co mají a mnohem víc.
    • Vyšší cena o cca 1400,- než na stránkách SUUNTO.com
    • Není kvalitní (spíš žádný ) návod.

Obecně vše v pořádku. Koupil bych i sluchátka a čekal jsem nějakou slevu. Škoda. Jinak doporučuji.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za váš komentář, podívali jsme se na zprávu a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte prosím svou doručenou poštu.

Jediná nevýhoda byl přepravce PPL, balíček vypadal,jako by ho přejel tank a nebyla doručena čepice.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Internetový obchod nabízí služby, které není schopen splnit (úpravu velikosti pásku hodinek) a ještě si za tuto službu nechá zaplati i přesto, že žádnou úpravu neprovedl.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý den, náramek je upraven dle údajů uvedených v objednávce. S pozdravem

• Celkem prehledne a hezky udelane webove stranky obchodu
    • Nekomu muze nekdy asik vadit delsi dodaci lhuta, ale asi nevidim jako nevyhodu, kdyz si clovek pocka o jeden den ci dva navic jako v mem pripade
    • Mozna cena mnou zakoupeneho produktu by si zaslouzila stlacit o neco dolu vzhledem k celkove kvalite a mista puvodu vyroby

Nemohu strucne moc hodnotit, jelikoz se jednalo o jedinny a prvni nakup v tomto obchode, kdy jsem zde sehnal produkt, ktery nikde jinde nebyl k dostani v ramci tuzemskeho trhu. Objednavka probehla bez problemu, odeslani taky a doruceni nutno pocitat o neco delsi obcas nez u jine a vetsi (prestiznejsi) konkurence.

• Profesionalita, zodpovědnost, spolehlivost

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení. Jsme vděční za vaše vyjádření.

• Obchod funguje spolehlivě a rychle
    • Nevímo žádné

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Jsme velmi potěšeni, děkujeme, že jste se podělili o svůj názor týkající se našeho obchodu.

• Rýchle jednanie
    • Primerané ceny
    • Pomerne široký výber hodiniek

Solídna firma

• Vše bylo v pořádku

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za milá slova. Máme radost z vašeho úspěšného nákupu.

• Slušně ceny
    • Dárek k objednávce

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojeni, a děkujeme, že jste si vybrali náš obchod.

• Rychlé dodání, přišlo, co jsem chtěl a nebylo to složité.
    • Nevýhoda asi ta, že k hodinkám nebyl dodán návod na použití v češtině.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za Vaši zprávu, bohužel dle informací na webu výrobce neuvádí návod v daném jazyce.

spokojenost

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Sme vďační za vaše milé slová.

Zpoždění dodávky, některé z mailů v polštině, komunikace nic moc...a co jsem zažila poprvé u hodinek, že přišly s nastaveným nesprávným časem a balení jakoby nebylo úplně originální... nicméně snad budou fungovat dobře

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

• Zdá se, že je to český obchod, ale podle e mailové komunikace to vypadá na polského prodejce.
    • 10 dní bez dodání zboží
    • minimální komunikace

• Ji

Veľmi vám ďakujeme za vaše uznanie. Tešíme sa na ďalší nákup od vás

• Hodinky vůbec nedorazily.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Termín dodání nedodržen. Ani po 4 týdnech hodinky nedorazily, přestože u nich byl psán termín dodání 8 dní. Na dotazy prodejce reaguje pozdě, stroze, jen ujišťuje. Již 3x jsem žádal odstoupení od kupní smlouvy a vrácení peněz. Nic. Bez odpovědi. Jednoznačně nedoporučuji.

rychlé dodání,dobrá cena

Veľmi vám ďakujeme za vaše uznanie. Tešíme sa na ďalší nákup od vás

Nabízíte zboží, které nemáte na skladě

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za váš komentář, zprávu jsme si přečetli a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte si doručenou poštu.