Hodinky jsou úžasné,mám už druhé z tohoto obchodu. Rychlé dodání, jsem spokojená.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme vám za uznání. Srdečně vás zveme k dalšímu nákupu v našem obchodě.

• Hezké hodinky
    • Vcelku rychlé dodání
    • Velký výběr hodinek
    • Bezpečné zabalení (spousta bublinkové fólie)
    • Objednala jsem si dodání na Balíkovnu, ale balík byl doručen do vlastních rukou
    • Dárkové balení, které k hodinkám nabízí, je obrovská krabice, do které se hodinky vejdou 8x
    • Gravírování není do hodinek, ale na kovovou destičku (vypadá to jak vypálené laserem, destička není ani leštěná)

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za komentář, podívali jsme se na zprávu a napsali soukromou zprávu. Zkontrolujte si doručenou poštu.

• Hodinky došli po slibovaném datu doručení. E-shop takzvaná "hodinkovna" nedodal hodinky do 3 dnů po objednání jak sliboval v e-shopu.

• Špatná komunikace

Hodinky nedorazily včas, dva pracovní dny mi nikdo neodpověděl na email, dokud jsem nezavolal zákaznický servis.

• Cena, rychlost.
    • Některé popisky v Polštině

Veľmi vám ďakujeme za vaše uznanie. Tešíme sa na ďalší nákup od vás

Veľmi vám ďakujeme za vaše uznanie. Tešíme sa na ďalší nákup od vás

• široký výběr sortimentu.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Jsme velmi potěšeni, děkujeme, že jste se podělili o svůj názor týkající se našeho obchodu.

• Velký výběr hodinek, skvělé ceny, spolehlivý obchod.

• nezajišťujete servis

U koupených hodinek potřebuji prodloužit kovový pásek o 2 dílky, nechci to zadarmo a vy mě posíláte ke všem čertum ,místo aby jste je objednali
    a dodali . protože máte daleko lepší zkušenosti a víte kde to objednat.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Zboží byly doručeny zcela nefunkční, fungovaly pouze tři hodiny.

• Fair price

Super servis

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Sme vďační za vaše milé slová.

Očekávala jsem více odbornou podporu po telefonu.

• Super vyber aj ceny
    • Menej hodiniek s klasika vzhledem: vsechny cisla i carky na sekundy

Celkova spokojenost, jsem rada, hodinky jsou hezke a prijemne se nosi, mekky reminek, krasa.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Děkujeme za milá slova. Máme radost z vašeho úspěšného nákupu.

• Švýcarské hodinky mě překvapily jak špatně se nastavují "díky" malé korunce chtěl bych je vrátit. S pozdravem ing Jiří Vrána

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý den, kontaktovali jsme Vás e-mailem ohledně způsobu vrácení zboží

Rychlé dodání hodinky v pohodě.