• Dobré ceny
    • Velký sortiment
    • Nedodržení avizované dodací lhůty

Rychle (během několika hodin) jsme vykomunikovali, jak poslat objednávku tak, aby jsme mohli hodinky vyzvednout ve Varšavě. Informaci, že jsou hodinky připraveny k vyzvednutí jsem dostal po týdnu a až po dvou urgencích.

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že nejste spokojeni s našimi službami. Budeme s Vámi co nejdříve komunikovat. Napíši Vám e-mail, abychom si tuto situaci vyjasnili

• Nevím.
    • Preferuji komunikaci přes telefon. Obchod ji nabízí, ale fakticky ji neposkytuje.

Chtěla jsem pomoci s výběrem hodinek. Protože preferuji komunikaci přes telefon, volala jsem na číslo telefonní asistence, které Hodinkovna nabízí na svých stránkách:

hodinkovna.cz - Kontakt:
    telefonická linka: 234 280 907
    Telefonická objednávka
    Nákupní asistence

Telefon nikdo nebral.

Vyplnila jsem tedy kontaktní formulář na stránce hodinkovna.cz s žádostí
    o zavolání.
    Následně mi přišel tento strohý mail:

rady a pomoc při výběru hodinek pouze e-mailem.

Ewelina Kovář

Obchod má možná zajímavou a cenově dostupnou nabídku.
    V komunikaci ale mají značné rezervy - nabízejí kontakt, ale nekomunikují.
    Nemají moji důvěru. Hodinky si koupím jinde.

NEDOPORUČUJI!!!

rady a pomoc při výběru hodinek pouze e-mailem.

Ewelina Kovář

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že nejste spokojeni s našimi službami. Snažíme se našim zákazníkům pomáhat a poradit vám s výběrem perfektních hodinek. Pokusím se prověřit, jak je to s komunikací a napravit ji. Budu Vás kontaktovat e-mailem, abychom si tuto situaci vyjasnili.

• Minimální komunikace

Dobré odpoledne,
    je nám velmi líto, že nejste spokojeni s našimi službami. Našim zákazníkům se snažíme věnovat velkou pozornost. Budu Vás kontaktovat e-mailem, abychom si situaci vyjasnili.

• Absolutní nekomunikace, telefony nikdo nebere, na mejly neodpovídá!

Reakce obchodu Hodinkovna.cz

Dobrý deň, kontaktujeme Vás ohľadom Vášho názoru, za vzniknutú situáciu sa Vám úprimne ospravedlňujeme.
    Vysvetľujeme situáciu a vrátime sa s odpoveďou.