• Příjemná komunikace

Kabát mi je velký, tak jsem ho vracela, ale volali mi a chtěli, abych k němu přidala své míry, aby mi mohli říct, která velikost a který styl kabátu mi sedne.

Dobrý den Kláro,

děkujeme za hodnocení! Moc rádi vám s výběrem vhodného kabátu pro vás pomůžeme. Jakmile dorazí kabát od vás, budeme se vám věnovat a určitě nějaký kabátek pro vás vybereme :)

Tým Himalife

• Solidní a vstřícná komunikace, rychlé dodání
    • K objednávce jsem obdržela krásný dáreček - děkuji
    • není žádná

Dobrý den Ludmilo,

děkujeme za hodnocení! Moc nás těší, že jste spokojená! Objednávky od nás odcházejí v co nejkratším čase!
    K objednávce nad 1000,- si může zákazník vybrat dárek :)
    Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí!

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Příjemná komunikace

S nákupem v tomto obchodě jsem byla velice spokojená. V pondělí pozdě večer jsem batoh objednala a již ve středu dopoledne jsem objednávku měla na pobočce Zásilkovny. Batůžek přesně odpovídal vzhledu na fotografii, což nebývá úplně u všech obchodů zvykem. Velká spokojenost.

Dobrý den Lucie,

děkujeme za milé hodnocení. Máme opravdu radost, že jste maximálně spokojená. Není pro nás větší odměny. Na kvalitě zboží si zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.
    Ať vám batůžek slouží :)

• super komunikace, rychlost

Dobrý den Šárko,

děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu.
    Jsme také opravdu rádi, že se naše kousky a materiály, ze kterých je pro vás šijeme, líbí.
    Pokud to lze, objednávky od nás odchází do 24 hodin od vytvoření.

• Rychlá komunikace, spokojenost

Dobrý den Heleno,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

Tým Himalife

• Přehledný e-shop, komunikace v pořádku, při doručování v případě každé změny přišla na mail informace, vše v pořádku

Obchod doporučuji, vše proběhlo v pořádku, zboží odpovídá popisu

Dobrý den Gabrielo,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku!
    Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí!

Tým Himalife

skvělá komunikace, rychlost dodání velmi dobrá a krásné zboží

Dobrý den Olgo,

děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Pokud je potřeba s čímkoliv pomoci, jsme tu pro naše zákazníky každý všední den od 8-16 hodiny.. Máme nesmírnou radost, když vše klapne na jedničku a zákazníci jsou spokojení.
    Budeme se těšit na budoucí objednávku :)

• Velmi příjemná komunikace

Dobrý den Jano,

děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu a za zpětnou vazbu.
    Máme opravdu radost, že jste maximálně spokojená.
    Ať se vám šatomikina Ohana příjemně nosí!

Tým Himalife

• Hezké zboží, odpovídá obrázkům na webu
    • Příjemná komunikace, rychlé dodání

Dobrý den Kláro,

děkujeme za hodnocení a recenzi.

Všechny naše kousky jsou šité v Nepálu, ale vždy skladem a připraveny na okamžitou expedici. Pokud to lze, objednávky od nás odchází do 24 hodin od vytvoření.

Budeme se těšit na budoucí objednávku.