• přehledné stránky
    • velký výběr produktů
    • skvělá komunikace se zákazníkem

zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

Těšíme se na budoucí objednávku.

• bezproblémová komunikace
    • velmi rychlé vyřízení objednávky

děkujeme moc za Vaše krásné hodnocení a recenzi.
    Součástí naší nabídky jsou různé produkty, střihy a zároveň materiály. Pokud je potřeba s čímkoliv pomoci, jsme tu pro naše zákazníky každý všední den od 8-16 hodiny.. Máme nesmírnou radost, když vše klapne na jedničku a zákazníci jsou spokojení.

Ať už naše kousky vynesete kamkoliv a kdykoliv, přejeme vám, ať se v nich cítíte skvěle.

• Velmi rychlé dodání
    • Skvělá komunikace, velmi kvalitní zboží.

Dobrý den Ireno,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste spokojená! Na kvalitě si necháváme záležet.
    Objednávky od nás odcházejí v co nejkratším čase. Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí!
    Budeme se těšit na budoucí objednávku :)

Tým Himalife

• Velmi milá a rychlá komunikace

Dobrý den Anno,

děkujeme za hodnocení! Máme opravdu radost, že jste maximálně spokojená. Není pro nás větší odměny. Na kvalitě zboží si zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

• Rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace

Rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace, zajímavé a kvalitní zboží

Dobrý den Jiřino,

děkujeme za 100% hodnocení. Moc nás těší, že jste spokojená! Na kvalitě a originalitě si necháváme záležet.
    Snažíme se, aby od nás objednávky odcházely v co nejkratším čase. Kdybyste do budoucna potřebovala s něčím poradit nebo pomoci, neváhejte nás kontaktovat buď telefonicky, nebo e-mailem :)

Tým Himalife

• Vždy velmi rychle doručení a výborná komunikace, poradí dobře

Dobrý den Jitko,

• dobrá komunikace
    • oblečení i pro "větší" holky
    • nevím, jestli je to nevýhoda, ale docela rychle mizí větší velikosti oblečení :)

Dobrý den Eliško,

děkujeme za hodnocení na recenzi našeho eshopu.
    Máme opravdu velkou radost, že jste maximálně spokojená a náš obchod doporučujete. Na kvalitě našeho oblečení si zakládáme a na výběr látek velice dbáme. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíte.

Bohužel máme omezené skladové možnosti, proto od jednotlivých velikostí máme omezený počet kusů.

Budeme se těšit na budoucí objednávku.

• Super komunikace i ohledne reklamace a vraceni zbozi. Doporucuji

Dobrý den Lucie,

Tým Himalife

• bezproblémová komunikace, rychlé dodání

Dobrý den Ivano,

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že je vše v pořádku a jste spokojená! Objednávky od nás odcházejí během 1-2 pracovních dnů :) Ať se vám šaty příjemně nosí!

Tým Himalife

• Rychlé dodání, dobrá komunikace.

S obchodem jsem jednoznačně spokojená. Několik výrobků již mám a neustále objednávám další a pokaždé se těším na novou kolekci. Stoprocentně doporučuji.

Dobrý den Miloslavo,

• velmi rychle doruceni
    • skvela komunikace
    • krasne obleceni

nevim o zadne

Dobrý den Michaelo,

Tým Himalife

• Komunikace s obchodem na velmi vysoké úrovni
    • Krásné výrobky
    • menší mínus za zdražování

zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

Ceny... Ceny se odvíjí od kvality materiálů, ručního tisku, práce švadlen, dopravy do České republiky. Mnoho poplatků, které jsou s tím spojené. Cena je opravdu úměrná všem výdajům. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíte. A co víc, každým kusem oblečení, které u nás koupíte, pomáháte.

• Komunikace, rychlost, kvalita

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku a jste spokojený. Objednávky od nás odcházejí během 1-2 pracovních dnů :) Budeme se těšit na budoucí objednávku .

Tým Himalife

• Zajímavé zboží v solidní, přijatelné cenové hladině
    • Kvalitní přírodní materiály - šály, plédy, deky - hřejivé, slušivé, v praktických rozměrech
    • Přidaná hodnota - ruční výroba u některých výrobků, pro toho, kdo dokáže ocenit
    • V případě problému solidní přístup a komunikace
    • Naskladnění zimních doplňků krátce před svátky, takže je třeba stránky stále hlídat neb se strhne bitva a jsou rychle pryč. V případě výměny např. za vhodnější barevný odstín, nebo pokud se jedná o vadný kus, už pak není často za co měnit a nastává dilema...

Dobrý den Evo,

děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že se vám naše produkty líbí. Toto zboží (deky, plédy, šály a pašmíny) vybírala kolegyňka, která byla v tu dobu v Nepálu a snažila se ho odeslat co nejdříve :) Snažíme se tyto produkty mít skladem celoročně, ale vzhledem ke skladovým místům to není (v takovém množství) zatím možné. Děkujeme za pochopení :)

• rychlost doručení
    • dobrá komunikace

Dobrý den Anno,

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená! Věříme, že poukaz udělá obdarované radost :)

• Dobra komunikace, rychle dodani
    • Aktivni komunikace pri vraceni zbozi, snazi se
    • Zklamani z toho, jak vypadaji veci v realu, meli jsme o dost vyssi ocekavani. U jednoho druhu satu se vzor hned zacal trhat

Dobrý den Jane,

děkujeme za hodnocení. Na výměnu a vrácení zboží máme 14 dnů. Pokud se vám oblečení nelíbilo nebo nesedělo, můžete ho bez problémů vrátit. Pokud byl problém s potiskem, stačí napsat email a věc s vámi vyřešíme v co nejkratší době. Mohla se stát chyba. V Nepálu to šijí lidé a ne stroje. Vše šijí s láskou a vědomím, že každým kouskem udělají někomu radost.
    Věc s vámi vyřešíme v co nejkratší době. Budeme rádi, když se k nám do budoucna vrátíte.

• Velmi rychlá reakce

Dobrý den Marto,

• skvělá komunikace
    • krásné a kvalitní zboží
    • široký sortiment
    • rychle provádí výměnu
    • chybí mi možnost bezplatné výměny pokud zboží nesedí

V obchodě nakupuji již asi 2 roky.
    Zboží mají kvalitní, potisk odolává výborně praní, barvy taktéž (jen mírné vyblednutí).
    Sortiment je bohatý.

Dobrý den Andreo,

děkujeme za vaši recenzi. Moc si vážíme toho, že se k nám vracíte a velmi za to děkujeme!
    Snažíme se, aby si u nás vybrala každá žena a máme skladem oblečení od velikosti S až do 4XL. :)
    Výměna nebo vrácení je možné do 14 dnů od převzetí balíčku.
    Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí!

Tým Himalife

• Výborná komunikace, vstřícnost, ochota, velmi rychlá dodávka zboží

Dobrý den Danielo,

děkujeme za hodnocení! Jsme rádi, že jste spokojená! Ať se vám kabát Kona příjemně nosí!
    Budeme se těšit na budoucí objednávku :)

Tým Himalife

• zboží je krásné jako na obrázku
    • velikost sedí přesně
    • doprava rychlá a bez komplikací

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za hodnocení! Jsme moc rádi, že jste spokojená a šaty vám sedí! Ať se vám příjemně nosí a budeme se těšit na budoucí objednávku :)