• Přehlednost stránek
    • Skvělá komunikace

Nevím

• zakoupeno v Himalife.cz před 1 týdnem

Krásné výrobky, jsou i velmi pohodlné. Rychlé vyřízení objednávky.

bleskové dodání zboží,skvělá komunikace

• Úžasné zboží. Už několikrát objednáno a vždy maximální spokojenost

• Perfektní styl oblečení
    • Skvělý materiál

Šaty dneska přišli a jsou naprosto dokonalé. Sedí úplně skvěle a ten materialek jako z pavučinky děkuji moc určitě u vás ještě hodnekrat nakoupím. Určitě bundu a až budete dělat šatičky pro slečny tak i ty

• zakoupeno v Himalife.cz před 1 týdnem

Velice jsem byla spokojená a i telefonicky jsem jim musela poděkovat.

Dobrý den Gabrielo,

Děkujeme za recenzi :)
    Jsme nesmírně rádi za zákazníky jako jste vy :-) Po každém takovém telefonu je člověk nabitý pozitivní energií a posouvá ho to v další práci :-)
    Budeme se těšit na další objednávku.

rychlost, kvalita. Jsem spokojená

Dobrý den Vendulko,

moc Vám děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi ,že jste s námi spokojená :-) Budeme se těšit na další objednávku .

• zakoupeno v Himalife.cz před 1 týdnem

• rychlé dodání. Dobrá kvalita. Moc hezké vzory. Ráda tady nakupuji.

Dobrý den Míšo,

velice Vám děkujeme za krásnou recenzi. Na kvalitě našeho zboží si opravdu necháváme záležet a za kvalitou si stojíme :-) U nás je každý kousek originál, nikde jinde takové kousky nenajdete :-) Budeme se těšit na další objednávku :-)

Dobrý den Jitko,

děkujeme Vám za recenzi. Objednávky se snažíme expedovat opravdu v co nejkratší možnou dobu :-)Budeme se těšit na další objednávku.

SUPER

Dobrý den Jani,

děkujeme za 100% hodnocení :-) Budeme se těšit na další objednávku .

• Rychlé dodání, krásné šaty

Dobrý den Michaelo,

moc děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste spokojená :) Ať se vám oblečení příjemně nosí! Děkujeme za objednávku a budeme se těšit na další.

• zakoupeno v Himalife.cz před 1 týdnem

Rychle vyřízení a doba dodání.

Dobrý den Lucie ,

děkujeme za Vaší recenzi. Objednávky se snažíme posílat v co nejkratší možné době. Budeme se těšit na další objednávku.

• zakoupeno v Himalife.cz před 1 týdnem

• Skvělý obchod, skvělé oblečení, skvělí a ochotní lidé

Dobrý den Kateřino,

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi :-) Ani nevíte, jak moc nás taková slova těší :-) Opravdu nám na našich zákaznících záleží. Proto se snažíme dělat maximum :-) Ať se Vám šatičky hezky nosí. Věřím , že budete nepřehlédnutelná :-) Budeme se těšit na další objednávku.

• krásné vzory
    • fajn zboží

Jsem se vším naprosto spokojená

Dobrý den Kateřino,

moc Vám děkujeme za Váš čas a napsání této recenze :-) Velice nás těší, že jste spokojená . Budeme se těšit na další objednávku :-)

• zakoupeno v Himalife.cz před 1 týdnem

• Krásné šaty, kvalitu zatím nemohu posoudit, uvidíme po několika praních.

Šaty silně zapáchali (asi po tisku), dvoje se vyvětraly po prvním praní, třetí snad také někdy vyvětrají. V jednom švu byla asi 5 Cm dírka, není důvodem k vracení …

Dobrý den Milado,

Ano, jedná se o ruční sítotisk, který následně prochází praním . Bohužel se mohlo stát, že nějaký kousek je méně dopraný (můžeme Vám ho vyměnit). Mrzí nás, že se Vám do ruky dostal vadný kousek s dírkou, ale není v našich silách každý kousek oblečení kontrolovat, proto pokud se něco takového stane, jsme rádi ,když se nám zákazník ozve a my to vyřešíme k vzájemné spokojenosti. Opravdu nám napište na náš email a my s Vámi probereme výměnu nebo vrácení zboží. Šatičky, které máte jsou jedny z nejoblíbenějších a pevně věřím ,že ani po vyprání se Váš názor na ně nezmění :-) Jinak moc děkujeme za pozitivní recenzi :-)

• zakoupeno v Himalife.cz před 2 týdny

Obdchod můžu jen doporučit, komunikace obchodu super, rychlé doročení zboží a napsrostá spokojenost s objednaným zbožím! :-) :-)

Dobrý den Laďko,

velice nás těší Vaše recenze a doporučení :-) Objednávky se snažíme expedovat do 24 hod. Na rychlosti, kvalitě našeho oblečení a komunikaci se zákazníky si necháváme záležet. Není lepší odměny než spokojení zákazníci, kteří nás doporučí dále a udělají si novou objednávku :-)

• zakoupeno v Himalife.cz před 2 týdny

Rychlé dodání, perfektní komunikace. Spokojenost.

Dobrý den Naďo,

moc děkujeme za krásnou recenzi :-) Na rychlosti expedice, komunikaci si opravdu necháváme záležet :-) Vše ,co děláme, děláme s láskou a není nám větší odměny než spokojení zákazníci a jejich pozitivní zpětná vazba. Budeme se těšit na další objednávku.

• zakoupeno v Himalife.cz před 2 týdny

Náramek ok co se týká objednané mikiny, na fotce vypadala barevně jinak, když došla, byla tmavší.

Dobrý den Olgo,

Velice nás mrzí, že nejste s mikinou spokojená. Zmiňovanou mikinu jsme již po několikáté naskladnili a opět nám mizí pod rukami. Zatím jsme se setkali pouze s kladnými reakcemi a ohlasy. Co se týče vyobrazení, tak s Vámi nemohu souhlasit. Fotografie odpovídají realitě. Doporučuji kouknout na mikinu přes PC a mobilní telefon, tam by mohl být problém, každý přístroj (monitor) může mít jinou kalibraci. Dále se mohlo stát, že došlo k záměně barvy při balení Vaší objednávky, přeci jen jsme pouze lidé a k pochybení lidského faktoru mohlo dojít. V tomto případě bychom byli rádi, když byste nás kontaktovala a daný problém bychom okamžitě vyřešili k Vaší spokojenosti.

• Krásné šaty,padnou jako ulité
    • .

Rychlost dodání, nádherné věcičky,už dlouho mi koupené oblečení přes internet,tak super nesedly. Určitě to nebyl poslední nákup.

Dobrý den Aleno,

moc děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste spokojená :) Ať se vám šatičky příjemně nosí! Děkujeme za objednávku a budeme se těšit na další.

• zakoupeno v Himalife.cz před 1 týdnem

• Krásné, pohodlné a dobře vypadající oblečení
    • příjemné látky, lichotivé střihy
    • normáln ceny

nenašla jsem

Dobrý den Lenko,

moc děkujeme za Vaší recenzi :-) Jsme rádi, že se Vám naše oblečení líbí pevně věříme, že nadělají spoustu parády. Na kvalitě materiálů a spokojených zákaznících nám velice záleží!
    Těšíme se na Vaši další objednávku.