• přehledné stránky
    • velký výběr produktů
    • skvělá komunikace se zákazníkem

Dobrý den Lenko,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Máme opravdu radost, že jste maximálně spokojená. Není pro nás větší odměny. Na kvalitě zboží si
    zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

Těšíme se na budoucí objednávku.

Tým Himalife

• velký výběr, skvěle věci

Vše je super, DOPORUČUJI!!!!

Dobrý den Marino,

děkujeme moc za Vaše krásné hodnocení a recenzi.
    Součástí naší nabídky jsou různé produkty, střihy a zároveň materiály. Pokud je potřeba s čímkoliv pomoci, jsme tu pro naše zákazníky každý všední den od 8-16 hodiny.. Máme nesmírnou radost, když vše klapne na jedničku a zákazníci jsou spokojení.

Ať už naše kousky vynesete kamkoliv a kdykoliv, přejeme vám, ať se v nich cítíte skvěle.

Tým Himalife

• přehledná a široká nabídka, rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den Pavlo,

děkujeme za hodnocení na recenzi našeho eshopu.
    Máme opravdu velkou radost, že jste maximálně spokojená a náš obchod doporučujete. Na kvalitě našeho oblečení si zakládáme a na výběr látek velice dbáme. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíte.

• Velký výběr
    • Krásné barvy
    • Dostupné i větší velikosti

Za mě super obchod, zatím vše co jsem si koupila mi sedělo. Je to něco jiného než v běžných obchodech, barvy, vzory, střihy...
    Mají i větší velikosti, takže konečně obleču něco pěkného i já.

Dobrý den Veroniko,

děkujeme za hodnocení na recenzi našeho eshopu.

Bohužel máme omezené skladové možnosti, proto od jednotlivých velikostí máme omezený počet kusů.

Tým Himalife

• Pokaždé jsem byla spokojená s výběrem, dodáním i kvalitou :)
    • Jen jednou nastal problém: v říjnu jsem objednala a v lednu vracela balonové mikinošaty, jelikož to byl dárek k Vánocům. Mikinošaty se zkusily jen jednou, kdy jsme zjistily, že jsou šaty malé a vracela jsem zboží plně kompletní a v pořádku s žádostí o větší velikost, proto jsem netušila, že by mohl nastat nějaký problém, ale problém to pro Himalife byl. Naštěstí mi zaměstnankyně Himalife "vyjímečně" vyhověla. Poslali mi zpět peníze a musela jsem objednat znovu. Zaplatíte jen dopravu, na oplátku Vám pošlou dáreček = náramek :)

Dobrý den Dano,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Na kvalitě zboží si zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.
    Každý obchod má své obchodní podmínky, jak a do kdy zboží můžete vrátit nebo vyměnit. Pokud objednáváte vánoční dárky s takovým předstihem, určitě si musíte zjistit, jak to má daný eshop nastavené. Vždy se snažíme vyjít vstříc, ale pokud vracíte zboží po 4 měsících, opravdu to u většiny eshopu již problém je. My jsme vám za zboží poslali poukaz, který jste mohla obratem využít.

Tým Himalife

• Rychlost. Spolehlivost. Velký výběr. Kvalita.

Dobrý den Václavo,

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.
    Z každého Vašeho slova máme neskutečnou radost. Moc vám děkujeme, ať se naše kousky skvěle nosí.

Tým Himalife

• Kvalita a rychlost dodání zboží
    • Velký výběr
    • Velikosti odpovídají tabulce

Stále se vracím a budu.

Dobrý den Soňo,

děkujeme za hodnocení. Moc si toho vážíme, že se k nám vracíte, děkujeme vám! Na kvalitě a originalitě si necháváme záležet a snažíme se, aby od nás objednávky odcházely v co nejkratším čase!
    Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí!

Tým Himalife

• Velký výběr zajímavého zboží za slušné ceny. Rychlé jednání.

Dobrý den Zlatko,

děkujeme za hodnocení. Snažíme se, aby si u nás vybrala každá žena od velikosti S až do velikosti 4XL :)
    Ať se vám šaty příjemně nosí!

Tým Himalife

• velký výběr jedinečného zboží
    • krásné a kvalitní zboží
    • přijatelné ceny
    • bezproblémový nákup

Dobrý den Moniko,

• skvělá komunikace
    • krásné a kvalitní zboží
    • široký sortiment
    • rychle provádí výměnu
    • chybí mi možnost bezplatné výměny pokud zboží nesedí

V obchodě nakupuji již asi 2 roky.
    Zboží mají kvalitní, potisk odolává výborně praní, barvy taktéž (jen mírné vyblednutí).
    Sortiment je bohatý.

Dobrý den Andreo,

děkujeme za vaši recenzi. Moc si vážíme toho, že se k nám vracíte a velmi za to děkujeme!
    Snažíme se, aby si u nás vybrala každá žena a máme skladem oblečení od velikosti S až do 4XL. :)
    Výměna nebo vrácení je možné do 14 dnů od převzetí balíčku.
    Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí!

Tým Himalife

• široký výběr ve všech velikostech

Dobrý den Renato,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Všechny naše kousky jsou šité v Nepálu, ale vždy skladem a připraveny na okamžitou expedici. Pokud to lze, objednávky od nás odchází do 24 hodin od vytvoření. Jsme také opravdu rádi, že se naše kousky a materiály, ze kterých je pro vás šijeme, líbí. V naší nabídce naleznete velikosti od S- 4XL.

• výběr zboží
    • rychlá dodávka

Dobrý den Romane,

děkujeme za hodnocení! Jsme moc rádi, že jste spokojený! Ať dělá mikina obdarované radost :)
    Budeme se těšit na budoucí objednávku :)

Tým Himalife

• Skvělý výběr, kvalita a neuvěřitelná rychlost doručení.

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za hodnocení a recenzi.
    Jsme opravdu rádi, že se naše kousky a materiály, ze kterých je pro vás šijeme, líbí.

• krásné zboží
    • velký výběr
    • velikosti i na "velké dámy"
    • skvělá kvalita
    • stálobarevnost
    • příjemné materiály
    • blesková dodávka

V obchodě nakupuji vždy, když mi to finanční situace dovolí a mohu jen doporučit. Je jedno, zda se jedná o letní šaty nebo zimní kabát, všechno zboží je velmi kvalitně zpracované a opravdu krásné jako na fotkách v e-shopu. Doporučuji všem, nemám co vytknout.

Dobrý den Vendulo,

děkujeme za hodnocení našeho eshopu. Máme opravdu velkou radost, že jste maximálně spokojená a náš obchod doporučujete. Na kvalitě našeho oblečení si zakládáme a na výběr látek velice dbáme. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíme.

Tým Himalife

• Super rychlý výběr a dodání přímo do domu. Líbí, sluší. Děkuji.

Dobrý den Jano,

• Pěkný sortiment produktů
    • kdo má rád volnější střih, objednat raději o číslo vetší velikost

Dobrý den Renáto,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

• Velký výběr zajímavého zboží
    • Mám problém s výběrem velikostí. Za použití tabulky jsem zvolila pro jistotu větší velikost a stejně mám šaty dost na tělo.

Pokud chcete zajímavé a nápadité oblečení, tak mohu doporučit. Mám již dvoje letní šaty (bavlněné i z indického hedvábí) a jsem s nimi velmi spokojená. Doporučuji ale brát větší velikost.
    Mám přes prsa 110. U posledních mikinových šatů jsem zvolila velikost XXL (dle tabulky přes prsa 115-125), ale i tak jsou šaty dost těsné. Je to tak na hraně, takže si je nechávám.

Dobrý den Evo,

děkujeme moc za Vaše krásné hodnocení a recenzi.
    Součástí naší nabídky jsou různé produkty, střihy a zároveň materiály. Pokud je potřeba s čímkoliv pomoci, jsme tu pro naše zákazníky každý všední den od 8-16 hodiny.. Určitě nám příště k objednávce napište i své míry, můžeme před odesláním zboží přeměřit a pokud bychom volili jinou velikost, zavolat.

Máme nesmírnou radost, když vše klapne na jedničku a zákazníci jsou spokojení.