• Nádherné kvalitní kousky, bezproblémové dodání
    • Vyšší cena, ale odpovídá kvalitě

Dobrý den Andreo,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Máme opravdu radost, že jste maximálně spokojená. Není pro nás větší odměny. Na kvalitě zboží si
    zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

Ceny... Ceny se odvíjí od kvality materiálů, ručního tisku, práce švadlen, dopravy do České republiky. Mnoho poplatků, které jsou s tím spojené. Cena je opravdu úměrná všem výdajům. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíte. A co víc, každým kusem oblečení, které u nás koupíte, pomáháte.

Tým Himalife

• rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání, výrobek vysoké kvality
    • vysoká cena produktů, ale výjimečná kvalita oproti jiným výrobcům

Dobrý den Hano,

děkujeme moc za Vaše krásné hodnocení a recenzi.
    Součástí naší nabídky jsou různé produkty, střihy a zároveň materiály. Pokud je potřeba s čímkoliv pomoci, jsme tu pro naše zákazníky každý všední den od 8-16 hodiny.. Máme nesmírnou radost, když vše klapne na jedničku a zákazníci jsou spokojení.

Ceny... Ceny se odvíjí od kvality materiálů, ručního tisku, práce švadlen, dopravy do České republiky. Mnoho poplatků, které jsou s tím spojené. Cena je opravdu úměrná všem výdajům. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíme. A co víc, každým kusem oblečení, které u nás koupíte, pomáháte.

• Rychlé jednání.
    • Za ty vysoké ceny velmi špatná kvalita. Velikosti neodpovídají EU, taška za 700 kč (!!!!) pouhý hadr.

+ Rychlé jednání.
    - Špatná kvalita.

Dobrý den Ivo,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Budeme na vaše negativní hodnocení reagovat postupně. Nikde! Nikde nepíšeme, že naše velikosti odpovídají EU velikostem, nikde. Všude uvádíme, že je potřeba se před objednáním změřit a míry zkontrolovat s tabulkou velikostí. Když si zákazníci nevědí rady, stačí, aby se obrátili na náš zákaznický servis, kde jsou ochotni kolegové pomoci. Nikde od vás žádnou zprávu nemáme.

Ke kabelce, kterou jste měla v objednávce. Tyto kabelky jsou již několik let došívány a chváleny. Jsou ušity z bavlny s vyšší gramáží. Pokus to není váš styl, nemusíte hanit zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje. Vraťte nám ho dle obchodních podmínek a my vám za zboží pošleme platbu zpět.

Na kvalitě zboží si zakládáme a nemáme problém vše vyřešit k vzájemné spokojenosti.