• Kvalitní zpracování i materiál

Dobrý den Renato,

děkujeme za hodnocení a recenzi našeho eshopu.
    Máme opravdu velkou radost, že jste maximálně spokojená a náš obchod doporučujete. Na kvalitě našeho oblečení si zakládáme a na výběr látek velice dbáme. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíte.

Budeme se těšit na budoucí objednávku.

• kvalita, rychlost dodání

Dobrý den Ivo,

děkujeme za vaši recenzi. Na kvalitě si necháváme záležet a jsme moc rádi, že jste spokojená!
    Objednávky od nás odcházejí během 1-2 pracovních dnů. :)

• Velmi rychlé dodání
    • Skvělá komunikace, velmi kvalitní zboží.

Dobrý den Ireno,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste spokojená! Na kvalitě si necháváme záležet.
    Objednávky od nás odcházejí v co nejkratším čase. Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí!

Tým Himalife

• Nádherné kvalitní kousky, bezproblémové dodání
    • Vyšší cena, ale odpovídá kvalitě

Dobrý den Andreo,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Máme opravdu radost, že jste maximálně spokojená. Není pro nás větší odměny. Na kvalitě zboží si
    zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

Ceny... Ceny se odvíjí od kvality materiálů, ručního tisku, práce švadlen, dopravy do České republiky. Mnoho poplatků, které jsou s tím spojené. Cena je opravdu úměrná všem výdajům. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíte. A co víc, každým kusem oblečení, které u nás koupíte, pomáháte.

Tým Himalife

• Moc pěkné a originální oblečení z kvalitního materiálu. Rychlé dodání. Jsem velmi spokojená.
    • U mikiny ze silného materiálu se po oprání trochu zkrátily rukávy, možná by stálo za to, trochu je u teplých kousků prodloužit. U tenčích je seprání zanedbatelné.

Dobrý den Jitko,

děkujeme moc za Vaše krásné hodnocení a recenzi.
    Součástí naší nabídky jsou různé produkty, střihy a zároveň materiály. Pokud je potřeba s čímkoliv pomoci, jsme tu pro naše zákazníky každý všední den od 8-16 hodiny.. Máme nesmírnou radost, když vše klapne na jedničku a zákazníci jsou spokojení.

Ať už naše kousky vynesete kamkoliv a kdykoliv, přejeme vám, ať se v nich cítíte skvěle.

Tým Himalife

• Pokaždé jsem byla spokojená s výběrem, dodáním i kvalitou :)
    • Jen jednou nastal problém: v říjnu jsem objednala a v lednu vracela balonové mikinošaty, jelikož to byl dárek k Vánocům. Mikinošaty se zkusily jen jednou, kdy jsme zjistily, že jsou šaty malé a vracela jsem zboží plně kompletní a v pořádku s žádostí o větší velikost, proto jsem netušila, že by mohl nastat nějaký problém, ale problém to pro Himalife byl. Naštěstí mi zaměstnankyně Himalife "vyjímečně" vyhověla. Poslali mi zpět peníze a musela jsem objednat znovu. Zaplatíte jen dopravu, na oplátku Vám pošlou dáreček = náramek :)

Dobrý den Dano,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Na kvalitě zboží si zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.
    Každý obchod má své obchodní podmínky, jak a do kdy zboží můžete vrátit nebo vyměnit. Pokud objednáváte vánoční dárky s takovým předstihem, určitě si musíte zjistit, jak to má daný eshop nastavené. Vždy se snažíme vyjít vstříc, ale pokud vracíte zboží po 4 měsících, opravdu to u většiny eshopu již problém je. My jsme vám za zboží poslali poukaz, který jste mohla obratem využít.

Tým Himalife

• Rychlost. Spolehlivost. Velký výběr. Kvalita.

Dobrý den Václavo,

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.
    Z každého Vašeho slova máme neskutečnou radost. Moc vám děkujeme, ať se naše kousky skvěle nosí.

• Kvalitní produkty
    • Rychlé jednání

Dobrý den Hano,

děkujeme za recenzi. Na kvalitě a originalitě si necháváme záležet! Snažíme se, aby od nás objednávky odcházely během 1-2 pracovních dnů.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Kvalitní oblečení

Jeden den objednáno, druhý den odesláno a to i pár dní před Vánocemi. Obrovská spokojenost. Příjemný materiál oblečení, krásné zpracování, velikosti sedí přesně podle tabulek.

Dobrý den Anno,

děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Snažíme se objednávky expedovat v co nejkratším čase a jsme moc rádi, že se nám to podařilo i v čase před Vánocemi. :) Moc nás těší, že se vám oblečení líbí! Ať se vám šaty příjemně nosí!

Tým Himalife

• rychlé kvalitní dodání, přibalen dáreček , kvalitní krásný materiál a provedení

Dobrý den Dito,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste spokojená! Na kvalitě a originalitě si necháváme záležet. :) Dárek dostane zákazník k nákupu nad 1000,-
    Ať se vám oblečení příjemně nosí!

Tým Himalife

• Doručení rychlé, zboží kvalitní.

Pouze mě mrzí, že tabulka velikostí neodpovídá. Šaty jsou užší, než co se píše v tabulce.

Dobrý den Marie,

děkujeme za hodnocení. Tabulka oblečení odpovídá. Měříme oblečení pokaždé, když se naskladní. Pokud šaty neodpovídají, mohla se stát chyba v Nepálu. Oblečení šijí lidé a chybka se stát mohla. Poprosíme vás poslat nám e-mail a věc s vámi vyřešíme :) Děkujeme

Tým Himalife

• Zajímavé zboží v solidní, přijatelné cenové hladině
    • Kvalitní přírodní materiály - šály, plédy, deky - hřejivé, slušivé, v praktických rozměrech
    • Přidaná hodnota - ruční výroba u některých výrobků, pro toho, kdo dokáže ocenit
    • V případě problému solidní přístup a komunikace
    • Naskladnění zimních doplňků krátce před svátky, takže je třeba stránky stále hlídat neb se strhne bitva a jsou rychle pryč. V případě výměny např. za vhodnější barevný odstín, nebo pokud se jedná o vadný kus, už pak není často za co měnit a nastává dilema...

Dobrý den Evo,

děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že se vám naše produkty líbí. Toto zboží (deky, plédy, šály a pašmíny) vybírala kolegyňka, která byla v tu dobu v Nepálu a snažila se ho odeslat co nejdříve :) Snažíme se tyto produkty mít skladem celoročně, ale vzhledem ke skladovým místům to není (v takovém množství) zatím možné. Děkujeme za pochopení :)

Tým Himalife

• Kvalita a rychlost dodání zboží
    • Velký výběr
    • Velikosti odpovídají tabulce

Stále se vracím a budu.

Dobrý den Soňo,

děkujeme za hodnocení. Moc si toho vážíme, že se k nám vracíte, děkujeme vám! Na kvalitě a originalitě si necháváme záležet a snažíme se, aby od nás objednávky odcházely v co nejkratším čase!

• Kvalitní materiál

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za milé hodnocení. Jsme moc rádi, že se vám oblečení od nás líbí! Na originalitě a kvalitě si necháváme záležet.

Tým Himalife

• Kvalitni a dobre padnouci saty

Dobrý den Bedřiško,

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku a jste spokojená. Každý produkt má svou tabulku velikostí pro snadnější výběr velikosti. :) Ať se vám šaty příjemně nosí!

Tým Himalife

• Velmi rychlé vyřízení, kvalitní zpracování

Dobrý den Iveto,

moc děkujeme za hodnocení a jsme velmi rádi, že jste spokojená! Na kvalitě si necháváme záležet! Snažíme se, aby od nás objednávky odcházely v co nejkratším termínu, aby na ně zákazníci nemuseli dlouho čekat :) Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí! Budeme se těšit na budoucí objednávku.

Tým Himalife

• Výborná kvalita, rychlé doručení, velká spokojenost

Opravdu stojí za to

Dobrý den Lucie,

Budeme se těšit na budoucí objednávku.

• Krásné a kvalitní zboží
    • Není

Naprost spokojenost

Dobrý den Romano,

moc děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku a jste spokojená!

Tým Himalife

• Rychlé dodání, kvalitní zboží a potěšující darečky

Dobrý den Jano,

děkujeme za hodnocení! Snažíme se, aby od nás objednávky odcházely v co nejkratším čase. :)
    Dárek k nákupu od nás dostanete u objednávky nad 1000,-

Tým Himalife

• velký výběr jedinečného zboží
    • krásné a kvalitní zboží
    • přijatelné ceny
    • bezproblémový nákup

Dobrý den Moniko,

děkujeme moc za Vaše krásné hodnocení a recenzi.