• rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání, výrobek vysoké kvality
    • vysoká cena produktů, ale výjimečná kvalita oproti jiným výrobcům

Dobrý den Hano,

děkujeme moc za Vaše krásné hodnocení a recenzi.
    Součástí naší nabídky jsou různé produkty, střihy a zároveň materiály. Pokud je potřeba s čímkoliv pomoci, jsme tu pro naše zákazníky každý všední den od 8-16 hodiny.. Máme nesmírnou radost, když vše klapne na jedničku a zákazníci jsou spokojení.

Ceny... Ceny se odvíjí od kvality materiálů, ručního tisku, práce švadlen, dopravy do České republiky. Mnoho poplatků, které jsou s tím spojené. Cena je opravdu úměrná všem výdajům. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíme. A co víc, každým kusem oblečení, které u nás koupíte, pomáháte.

• Super kvalita, originální potisk a velikosti sedí ❤️

Za mě veliká spokojenost,stala jsem se novým zákazníkem a všem doporučuji

Dobrý den Moniko,

děkujeme moc za Vaše krásné hodnocení a recenzi.

Ať už naše kousky vynesete kamkoliv a kdykoliv, přejeme vám, ať se v nich cítíte skvěle.

Tým Himalife

• Kvalitní zpracování a materiál, zboží předčilo mé očekávání

Dobrý den Petře,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste spokojený!
    Šatomikiny Ohana jsou u našich zákazníků velmi oblíbené :) Ať se obdarované příjemně nosí!

• skvělá komunikace
    • krásné a kvalitní zboží
    • široký sortiment
    • rychle provádí výměnu
    • chybí mi možnost bezplatné výměny pokud zboží nesedí

V obchodě nakupuji již asi 2 roky.
    Zboží mají kvalitní, potisk odolává výborně praní, barvy taktéž (jen mírné vyblednutí).
    Sortiment je bohatý.

Dobrý den Andreo,

děkujeme za vaši recenzi. Moc si vážíme toho, že se k nám vracíte a velmi za to děkujeme!
    Snažíme se, aby si u nás vybrala každá žena a máme skladem oblečení od velikosti S až do 4XL. :)
    Výměna nebo vrácení je možné do 14 dnů od převzetí balíčku.

Tým Himalife

• rychlé dodání, zboží kvalitní
    • nemá žádné z mé zkušenosti

Dobrý den Radko,

moc vám děkujeme za hodnocení. Moc si našich zákazníků vážíme a jsme velmi rádi, že se k nám vracíte!

Tým Himalife

• Rychlost dodání, profesionální přístup. Originální a kvalitní produkty.

Dobrý den Karle,

děkujeme vám za hodnocení našeho e-shopu. Na originalitě a kvalitě si necháváme záležet a jsme moc rádi, že jste spokojený!
    Ať vámi vybraná mikina udělá radost :)

• Kvalitní materiál

Dobrý den Petro,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Všechny naše kousky jsou šité v Nepálu, ale vždy skladem a připraveny na okamžitou expedici. Pokud to lze, objednávky od nás odchází do 24 hodin od vytvoření. Jsme také opravdu rádi, že se naše kousky a materiály, ze kterých je pro vás šijeme, líbí.

Tým Himalife

• Rychlé dodání, kvalitní, originální, krásné oblečení.

Dobrý den Moniko,

děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že jste spokojená! Na kvalitě a originalitě si zakládáme :)

Tým Himalife

• Velmi rychle dodani. Velikost sedi presne dle tabulky. Kvalitni zpracovani.

Dobrý den Iveto,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Šijí pro nás dvě dílničky v Nepálu. Každý produkt má svou tabulku velikostí pro lepší orientaci :) Ať vás kabát v zimě příjemně zahřeje!

Tým Himalife

• Skvělý výběr, kvalita a neuvěřitelná rychlost doručení.

Dobrý den Kateřino,

děkujeme za hodnocení a recenzi.
    Jsme opravdu rádi, že se naše kousky a materiály, ze kterých je pro vás šijeme, líbí.

• krásné zboží
    • velký výběr
    • velikosti i na "velké dámy"
    • skvělá kvalita
    • stálobarevnost
    • příjemné materiály
    • blesková dodávka

V obchodě nakupuji vždy, když mi to finanční situace dovolí a mohu jen doporučit. Je jedno, zda se jedná o letní šaty nebo zimní kabát, všechno zboží je velmi kvalitně zpracované a opravdu krásné jako na fotkách v e-shopu. Doporučuji všem, nemám co vytknout.

Dobrý den Vendulo,

děkujeme za hodnocení našeho eshopu. Máme opravdu velkou radost, že jste maximálně spokojená a náš obchod doporučujete. Na kvalitě našeho oblečení si zakládáme a na výběr látek velice dbáme. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíme.

Tým Himalife

• Rychlost jednání. Krásné a kvalitní oblečení. Návody na údržbu oblečení. Velikost sedí. Jsem moc spokojená.

Dobrý den Šárko,

• Rychle jednani
    • Kvalitni materialy

Dobrý den Hano,

• velmi rychlé doručení
    • výborná domluva se zákaznickou linkou v rámci FB
    • líbivé zboží dobré kvality
    • velmi dobře propracovaný marketing značky (můj nákup je toho důkazem)
    • Cena zboží je vysoká, kvalita dobrá, ale dle mého názoru je v tomto nepoměr.
    • I inzerované "vychytané" střihy můžou mít své mouchy - mikina např. postrádá krytku zipu, což je na bradě při nošení nepříjemné.
    • vysoká cena dopravy

Dobrý den Evo,

děkujeme za obsáhlou recenzi. Jsme moc rádi, že jste spokojená s naší zákaznickou linkou. Objednávky se snažíme odesílat v co nejkratším čase, aby zákazníci nemuseli na své objednávky dlouho čekat. :) Na kvalitě zboží si necháváme záležet. Ceny se odvíjí od kvality materiálů, ručního tisku, práce švadlen, dopravy do České republiky. Mnoho poplatků, které jsou s tím spojené. Cena je opravdu úměrná všem výdajům. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíme. A co víc, každým kusem oblečení, které u nás koupíte, pomáháte.

Tým Himalife

• Rychlé dodání, jsem spokojena s kvalitou, velikosti odpovídají.

Dobrý den Věro,

děkujeme za hodnocení. Snažíme se, aby od nás objednávky odcházely v co nejkratším čase :) Na kvalitě a originalitě si zakládáme. Šije pro nás Nepálu více dílniček, proto má každý náš produkt svou tabulku velikostí, aby vše bylo přehlednější :)
    Ať se vám oblečení příjemně nosí!

• Kvalitní oblečení

Dobrý den Jaroslavo,

• přehledný výběr zboží
    • kvalitní produkty

Dobrý den Michaelo,

děkujeme za hodnocení. Snažíme se, aby náš e-shop byl přehledný. Proto také každý produkt má svou tabulku velikostí.
    Pokud byste někdy potřebovala pomoci, jsme našim zákazníkům k dispozici každý všední den od 8-16 hodin :)
    Ať se vám šaty příjemně nosí!

Tým Himalife

• Jsem velice spokojená. Velikosti odpovídaji, kvalita šatů super.

Dobrý den Dagmar,

děkujeme za hodnocení. Těší nás, že jste spokojená :) Na kvalitě a originalitě si zakládáme především!
    Ať se vám šaty Zara příjemně nosí!

• Velmi rychlé doručení
    • Super kvalita
    • Žádná

Dobrý den Katko,

děkujeme za recenzi. Máme opravdu radost, že jste maximálně spokojená. Není pro nás větší odměny. Na kvalitě zboží si
    zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

Tým Himalife

• rychlé doručení, kvalitní materiál

Dobrý den Radko,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.