ok.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s nákupem. Ohlasy našich zákazníků jsou pro nás velmi cenné. Pokud byste měl nějaké konkrétní nápady nebo připomínky, jak bychom mohli zlepšit naše služby a dosáhnout tak Vaší 100% spokojenosti, rádi si je vyslechneme. Vaše podněty nám pomáhají stále se zlepšovat. Děkujeme za nákup a za to, že jste si vybral naši službu.

Krásný den, Simona.

• kvalita

Dobrý den, Josefe,

děkujeme za zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Vaše spokojenost s kvalitou je pro nás velmi důležitá. Budeme se těšit na další případné objednávky.

S přáním krásného dne, Simona.

Úžasná komunikace na všech stranách a ochota,mnohokrát děkuji .Belzova Sona

Dobrý den, Soňo,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a hodnocení s plným počtem hvězd. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojena s naší komunikací a ochotou. Vaše podpora a důvěra jsou pro nás velkým zdrojem motivace.

Přeji pohodový den, Simona.

• Široký výběr květin za příznivou cenu
    • Komunikace, vstřícnost
    • Spolehlivost

Dobrý den, Janinko,

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojena s naším širokým výběrem květin za příznivou cenu a ocenila jste naši komunikaci, vstřícnost a spolehlivost. Vaše podpora pro nás znamená hodně. Budeme se těšit na další případné objednávky.

Krásný den, Simona.

++++++++++++++++++++++++++++++

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za hodnocení s plným počtem hvězd, jsme rádi, že jste byla s objednávkou spokojená.

Přeji krásný den, Simona.

• Rychlé, přesné, kvalitní a ochotní

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že doručení proběhlo rychle, přesně a s kvalitními květinami. Pokud budete mít v budoucnu další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Přeji pohodový den, Simona.

Spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vysoké hodnocení a zpětnou vazbu.
    Přeji Vám pohodový den, Veronika.

Ve všem naprostá spokojenost!!!!

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši doporučení. Jsme potěšeni, že jste s našimi službami spokojen.
    Hezký den, Veronika.

Vše funguje, jak má.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že jste byl spokojený s naší službu.
    Krásný zbytek dne, Veronika.

Krásné a kvalitní růže jako vždy od této firmy

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vysoké hodnocení, jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojený.
    Přeji hezký den, Veronika.

• kvalitní a perfektní služby, ostatně jako vždy
    • v případě problému, který se může občas stát, ihned vše obratem řeší k plné spokojenosti zákazníka

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu s vysokým hodnocením. Jsme rádi, že jste spokojený a doporučujete náš obchod.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.
    S přáním krásného dne, Simona.

Je obtížné hodnotit fotku a realitu

Reakce obchodu Florea.cz

fotky na našem webu jsou focené přímo v našem fotoateliéru. Květiny dodáváme nenakvetlé a po doručení zákazníkovi garantujeme, že květiny budou po nakvetení, které obvykle trvá 3 dny, vypadat stejně jako na našem webu.
    Pokud tomu tak není, určitě se na nás obraťte a situaci se budeme věnovat.
    Hezký den, Veronika.

• Rychlé, snadné objednání, trvalá komunikace, dodání v uvedené době a informace o dodání

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za plný počet 5* hvězdiček. Jsme rádi, že jste byl spokojený, jak s komunikací tak i s doručením.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

Všechno v pořádku jako vždy .

Dobrý den, Sáro,

děkujeme Vám za milou recenzi. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• rada

Vše perfektní

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaše slova. Rychlost, ochota a perfektní servis jsou pro nás prioritou. Pokud budete mít v budoucnu jakýkoliv další požadavek nebo dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme tu nejlepší možnou službu.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

Objednávka kytice k MDŽ

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený s našimi službami.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Velký výběr krásných květin, nápaditost jak uvázat krásnou kytici, a FANTASTIČTÍ kuryři.
    Nejen že opravdu přijedou v předem domluveném termínu a čase, ale květiny a péči o ně znají moc dobře, takže dobře poradí a svým přístupem k Vám, jestě zpříjemní celý den(žádní mrzouti ČP apod....)

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za vaši milou zpětnou vazbu.
    Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s naším výběrem květin, uvázáním kytic a profesionálním přístupem našich kurýrů. Vaše slova nás velmi těší a jsou pro nás skvělou motivací pokračovat v poskytování vynikajících služeb.
    Budeme se těšit na vaši příští objednávku.
    Pokud budete mít jakékoliv další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
    Ještě jednou děkujeme a přejeme vám krásný den, Evelína.

• rychlé vyřízení objednávky a doručení
    • květy jsou krásné
    • Výborná společnost

Výborná společnost, která dbá na to, aby jejich klient dostal svou objednávku včas a v té nejlepší kvalitě. Na prvním místě kladou spokojeného zákazníka a to mě velmi těší. Měl jsem problém s objednávkou, ale společnost nabídla skvělé řešení. Růže jsou krásné a krásně voní!

Dobrý den, Dmytro,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a upřímnost ohledně vašeho zážitku s našimi službami. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým vyřízením objednávky a krásnými květinami. Vždy druhý den po doručení květin zasíláme hodnocení spokojenosti na email, abychom se případnou špatnou kvalitu, či jakékoli zklamání z objednávky, dozvěděli co nejdříve. Bohužel se nám od Vás nevrátil dotazník vyplnění, proto jsme se Vaší nespokojenosti nemohli věnovat dříve. Při dodržení správné péče by Vám měly dělat růže radost rozhodně déle, a moc nás mrzí, že tomu tak nebylo. Růže dodáváme čerstvé (nenakvetlé), aby co nejdéle mohli dělat radost.

Rádi se s Vámi telefonicky spojíme a Vaši nespokojenost společně probereme.
    Přeji Vám hezký zbytek dne, Jiřina.

krásné kvalitní růže, celá transakce proběhla bez problémů

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu a hodnocení plným počtem hvězd.
    Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Pohodový zbytek dne, Evelína.

• Komunikace, cena, přehledný e-shop.

Dobrý den, Vladimíre,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byl spokojen s komunikací, cenami a přehledností našeho e-shopu. Vaše hodnocení nás velmi těší a motivuje nás k tomu, abychom i nadále poskytovali vynikající služby.

Příjemný zbytek dne, Jiřina.