• Spolehlivost, ochota poradit.

Dobrý den, Věro,

děkujeme Vám za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená s naší zákaznickou podporou.

Časová přesnost dodání.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vysoké hodnocení. Moc si vážíme, že jste s našimi službami spokojená.

Přeji Vám pohodový den, Natálie.

• moc krásné květiny jako vždy , velká spokojenost !!!!
    • žádná

obchod doporučuji ve všech aspektech , nádherná vazba kytic , čerstvé květiny , spolehlivost , i moment překvapení při doručení , super ve všem !!!

Reakce obchodu Florea.cz

moc Vám děkujeme za milou recenzi, taková nás vždy potěší. Jsme moc rádi, že od objednání až po doručení dopadlo vše podle Vašich představ.

Budeme se těšit až opět uděláme někomu z Vašeho okolí udělat radost a přeji Vám krásný den, Natálie.

• spolehlivost, široká nabídka

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a za to, že jste si našli čas napsat několik slov o našem obchodě. Jsme rádi, že vám naše nabídka přišla široká a že jste ocenil(a) naši spolehlivost. Budeme se snažit i nadále udržovat vysokou úroveň našich služeb a nabízet vám co nejširší sortiment.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

Vše Ok

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený s naší službou. Těšíme se na příští případnou objednávku.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Výborná komunikace s obchodem a krásné květiny. Děkuji Vám

Dobrý den, Pavlíno,

děkujeme za moc milé hodnocení, jsme rádi, že jste spokojená s naší komunikací a těšíme se na další příjemnou spolupráci.

S přáním příjemného dne, Jiřina.

• Ve čtvrtek objednáte, v pátek máte

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Absolutní spokojenost s celým týmem,za mě jste jedničky mě jste si absolutně získali,vřele doporučuji vaše služby všem

Dobrý den, Petře,

velmi děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme nadšeni, že jsme Vám mohli poskytnout výbornou službu a že jste s naším týmem zcela spokojený. Vaše slova jsou pro nás velkým uznáním a motivací ke kvalitní práci i nadále. Budeme se těšit na další příležitost, kdy Vám budeme moci opět pomoci.

Hezký víkend, Dominika

• Vynikající komunikace
    • Pomoc s výběrem

Oceňuji vynikající komunikaci , žiji dlouhodobě mimo ČR a potřeboval jsem doručit kytici rodinné přítelkyni , po vybraní a zaplacení mi druhý den volala paní a vysvětlila mi co jsem objednal a doporučila mi lepší řešení pro příležitost ke kterému byla kytice určena. Po celou dobu doručení komunikovali se mnou i s obdarovanou přítelkyní. Můžu říc že jejich komunikace a služby se bez nadsázky řadí mezi nejlepší s čím jsem se v Evropě setkal. Můžu jen doporučit

Dobrý den, Jaroslave,

velmi děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jsme mohli přispět k Vaší spokojenosti a že jsme dokázali doručit květiny Vaší přítelkyni přesně podle Vašich představ. Vaše slova nás velmi těší a jsou pro nás velkou motivací k další práci. Budeme se těšit na další příležitost, kdy Vám budeme moci pomoci s výběrem květin.

Krásný zbytek dne, Dominika.

• doručení dle domluvy, květiny krásné

Dobrý den, Martino,

děkujeme za vaši spokojenost s naším obchodem a květinami. Jsme rádi, že doručení proběhlo podle vašich představ a květiny vám udělaly radost.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

rychlé jednání

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme, Alice. Jsme rádi, že jste spokojená s rychlým jednáním. Budeme se těšit na případnou objednávku květin.

Příjemný zbytek dne, Jiřina

• Úžasná spolupráce. Snad jsem se doposud nesetkala s tak mimořádným zájmem ze strany prodávajícího, a to od doporučení kytice, seznámení s doručením až po dodání zobrazení kytice a jejího vlastního doručení. No prostě jenom skvělé a všem doporučuji !!!

Reakce obchodu Florea.cz

To je skvělé slyšet. Jsme rádi, že vaše zkušenost s námi byla tak pozitivní. Vaše slova nám dodávají energii a motivaci, abychom dál přinášeli vynikající služby. Děkujeme za vaši důvěru a doporučení.

Dokonalý servis

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za stoprocentní hodnocení. Vždy nás taková recenze potěší a už se těšíme na Vaši příští objednávku.

Přeji Vám krásný den, Jiřina.

vše ok

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený.
    Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Hezký den, Jiřina.

This ia my 2nd time to buy in this shop. Firts i have a good experience.
    For 2nd time. I am so very disappointed. they change the flower colors and the most disappointed is that they deliver old and poor quality roses. This os for my girlfriend's birthday. So disappointing

Hello,

Thank you for your review and feedback. We are very sorry that your second experience with our shop did not meet your expectations and that the bouquet did not match the one you ordered. We understand how important it is for a gift for a loved one to be perfect, and we are even more regretful that we did not meet your expectations. We are already aware of your dissatisfaction and have arranged for further action, where we will contact you and are eager to resolve the situation to your satisfaction.

Wishing you a beautiful day, Simona.

doručení, načasování, platba vše super na jedničku. Bohužel i přes dodržení doporučené péče o květiny za 3 dny uvadly.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Jsme rádi, že jste spokojený s průběhem objednávky.
    Nicméně pokud květiny vydržely pouze tři dny, tak to opravdu v pořádku není a budeme Vás kontaktovat, abychom prověřili, co nebylo v pořádku. Na květiny poskytujeme záruku 72 hodin.
    Jedná se o živé, řezané květiny, takže se samozřejmě může jejich stav rychle měnit, buď vlivem nedodržené péče anebo špatné kvality, která se někdy opravdu může projevit až u zákazníka. Květiny před vyexpedováním několikrát naše floristky kontrolují, protože nám na kvalitě květin a spokojenosti zákazníka opravdu záleží.
    Hezký den, Veronika.

Vše proběhlo, jak je prezentováno na jejich stránkách. Vyšší cena, ale jasně předem stanovená bez skrytých poplatků. Zvolil jsem doručení na minutu přesně a tak bylo i realizováno, což umocnilo moment překvapení obdarované. Dobrá komunikace, neprošla mi platba kartou (z mé viny), na zavolání byl problém náhradním způsobem vyřešen. Doporučuji.

Dobrý den, Martine,
    děkujeme Vám za Vaši milou zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojený s našimi službami.
    Vaše spokojenost je pro nás prioritou, budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.
    Hezký den, Veronika.

rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojen.
    Za celý tým Florea přeji krásný den, Veronika.

• - pří platbě kartou předem doručeni kytek v čase více než 30 hodin paket nedokážou doručit na firmu do 15:00 ! Doručeni mělo proběhnout po 17:00
    • - podpora firmy která je v provozu i ve večerních hodinách neschopna pomoci s doručením druhý den - to sami přiznávají přes email.
    • I když jsem byl na služební cestě - přítelkyně v den Narozenin zůstala bez kytek
    • NEDOPORUČUJI !

Reakce obchodu Florea.cz

každé zpětné vazby si vážíme, nicméně informaci o způsobu doručování uvádíme přímo v nákupním košíku, kde si může zákazník vybrat z dvou možností dodání: standardní doručení po celé ČR za 145 Kč, kdy je čas systémově plánovaný v rozmezí 8-19 hodin dle adres, kdy systém generuje kurýrům trasy. Nelze tak dopředu odhadnout, jak bude objednávka časově naplánována, vše se dozvíme večer před doručením, kdy Vám také dorazí SMS s 2,5 hodinovým rozmezím. V případě, že je čas nevyhovující, snažíme se zákazníkem vždy najít reálné řešení tak, aby byla květina doručená a mohla potěšit.
    Lze změnit dodací adresa v rámci 5 km či na trase kurýra, pokud má případně jednu lokalitu více kurýrů na trase, snažíme se případně změnit i časové rozmezí.
    Mrzí mě, že ve Vašem případě nešlo pozměnit doručení na dopolední hodiny. Dále Vám byla nabídnuta možnost změny adresy, ale rovnou jste sdělil jste, že si přejete objednávku stornovat a následně jsme Vám vrátili celou částku zpět na účet.
    Opravdu nebylo v našich silách zařídit, aby kurýr jel místo původně naplánovaného dopoledního doručení v Olomouci do Rožnova nad Radhoštěm a teprve pak doručil všechny předchozí objednávky. Skutečně není možné činit změnit času na úkor ostatních zákazníků.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

Vždy - přehled, ochota, nabídka, rychlost

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za vaše slova! Jsme rádi, že naše přehlednost, ochota, široká nabídka a rychlost splnily vaše očekávání. Budeme se těšit na vaši další případnou objednávku.

Hezký zbytek dne, Jiřina.