Až když jsem květiny zaplatil,jsem se dozvěděl že květina za 680 kč,Svazek 20 jednokvětých karafiátů HERMES ORANGE 65 cm,nejsou zabalené,převázané, a jsou ve skupině od dodavatelů levných,květin,takže snad nebyli ani umyté,když něco posíláte a nevíte co přijde je to problém,v předchozí objednávce jsem objednal kytici Frezii za 1000 kč a když to žena přinesla domu,koště,jinak to nemohu nazvat,nespokojenost,už nikdy

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem. Mrzí nás, že jste nebyl/a spokojen/a s produktem, který jste si u nás objednal/a. Vaše nespokojenost je pro nás důležitá.

Chceme Vám sdělit, že květiny, které jste si objednal/a (Svazek 20 jednokvětých karafiátů HERMES ORANGE 65 cm), jsou svazky čerstvých květin přímo od pěstitele. Dodáváme Vám tyto květiny tak, jak jsou dovezeny od pěstitele – nečistíme ani je nevážeme či nebalíme, a proto není možné zajistit vazbu. Tuto informaci jsme Vám zpřístupnili jak na našem webu, tak jsme Vás informovali i telefonicky a e-mailem.

Pokud si přejete doručit svázané květiny, můžete vybrat z jakýchkoliv jiných květin, kromě těch, které jsou označené "svazkem".

Rádi se s Vámi telefonicky spojíme a celou situaci proberme ještě jednou společně.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Produkt je sice hezký, ale bohužel je to již podruhé, kdy jsem obdržel jiný druh květiny, než jsem si objednal. Kladem je to, že jsem na to byl telefonicky vždy den před tím upozorněn, přesto je to pro mne dost závažný nedostatek obchodu.

Dobrý den, Jardo,

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a sdílení Vašich zkušeností s naším obchodem. Litujeme, že jste již podruhé obdržel jiný druh květiny, než jste si objednal. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a omlouváme se za veškeré nepříjemnosti.
    Ceníme si Vašeho upozornění a je pro nás důležité, abyste byl informován o případných změnách v objednaném produktu. Budeme pracovat na zlepšení našich procesů, abychom minimalizovali podobné situace v budoucnu.

Spojíme se s Vámi telefonicky a vše společně probere.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

NEJLEPSI SLUZBA VZDY SPOLEHLIVA

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si vážíme vaší pozitivní zpětné vazby a toho, že jste si naši službu vysoce cenili. Spolehlivost a kvalita jsou pro nás klíčové a je skvělé slyšet, že jste byli s našimi službami tak spokojeni.

Jinde květiny nekupuji

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste opakovaně spokojený.
    Budeme se těšit na další případnou spolupráci.
    Hezký den, Veronika.

Skvělé, velký výběr, komunikace, pomoc, dodání, doporučuji.

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojen.
    Za celý tým Florea přeji krásný den, Veronika.

Paráda, naprostá spokojenost. Palec nahoru!

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojený.
    Za celý tým Florea přeji krásný den, Veronika.

rychlé, přesné, kvalitní

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste si naši službu vybrali. Jsme velmi potěšeni, že doručení proběhlo rychle a přesně a že jste byli spokojeni s kvalitou našich produktů. Vaše důvěra a podpora jsou pro nás velmi důležité. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další přání nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme a zajistíme, aby vaše zkušenost s námi byla co nejpříjemnější.

Děkujeme vám ještě jednou a těšíme se na vaši další návštěvu.

BEZ VýHRAD

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za zpětnou vazbu a za vaši důvěru. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá.

Příjemný zbytek dne, Jiřina.

Vše super funguje.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si ceníme vaší zpětné vazby a potěšilo nás, že jste s našimi službami spokojeni.

Za celý tým Florea přeji krásný den, Jiřina.

Pro maminku k narozeninam, doruceno v suoer stavu, krasna kytice udelala velkou radost

Reakce obchodu Florea.cz

velice děkujeme za vaši objednávku a za to, že jste si vybrali naše květiny pro oslavu narozenin vaší maminky. Jsme opravdu rádi, že doručená kytice u ní způsobila velkou radost. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je nám ctí přispět k tak krásnému okamžiku.

Pokud budete mít v budoucnu další příležitost oslavit nějakou událost, budeme rádi, když nás opět vyberete pro dodání květin.

Pohodový zbytek dne, Jiřina

• bezchybné dodání z

Reakce obchodu Florea.cz

velice děkujeme za vaše doporučení našeho obchodu a za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že doručení proběhlo bezchybně a že jste byl(a) s našimi službami spokojen(a). Vaše důvěra je pro nás velkou motivací.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Rychlost doručení ve velké kvalitě, příjemné jednání.

Dobrý den, Petře,

děkujeme Vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí doručení a kvalitou našich služeb. Vaše potěšení a spokojenost jsou pro nás velkým oceněním.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Doručení proběhlo tak jak mělo
    • Květiny již několikrát nebyly v dobré kondici, již od pohledu nejsou čerstvé, květy jsou na pohmat měkké a kytice vydržela opět 3 dny i přes dodržení pokynu jak se o ně starat.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si moc vážíme a je pro nás důležitá. Vždy se věnujeme každé zpětné vazbě zákazníka, jak pozitivní tak negativní.
    Na veškeré květiny poskytujeme záruku 72 hodin. Vždy druhý den po doručení květin zasíláme hodnocení spokojenosti na email. Bohužel se nám od Vás nevrátil vyplněný a nedostali jsme ani žádnou jinou zpětnou vazbu, proto jsme se Vaší nespokojenosti nemohli věnovat dříve.
    Rádi se s Vámi telefonicky spojíme a Vaší nespokojenost s Vámi probereme. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velice důležitá a tak se situaci budeme rádi věnovat.

Krásný den, Simona.

• Profesionální jednání
    • Široká nabídka
    • Kytici před odesláním vyfotili a poslali k odsouhlasení
    • Citlivější květiny na převoz mohou utrpět

Doporučuji - rychle vyřízení objednávky, profesionální jednání, široká nabídka

Reakce obchodu Florea.cz

velmi děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu! Jsme rádi, že jste ocenili naše profesionální jednání, širokou nabídku a snahu o vaši maximální spokojenost.

Fotografie květin před odesláním je součástí našeho servisu, abychom vám mohli poskytnout představu o tom, jak bude vaše objednávka vypadat. Jsme rádi, že tuto možnost využíváte.

Vaše poznámka ohledně citlivějších květin je pro nás důležitá. Snažíme se, aby všechny naše květiny dorazily v co nejlepším stavu, a budeme na tomto ohledu pracovat.

Příjemný zbytek dne, Jiřina.

Все дуже чудово

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojen.

Za celý tým Florea přeji krásný den, Jiřina.

Doporučiuji Kytka byla přesne podle obrazku na strankach jste užasny .

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za vaši doporučující recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s kytkou, kterou jste objednali u nás. Snažíme se, aby každá květina odpovídala obrázku na našich stránkách, a je skvělé slyšet, že se nám to povedlo. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jste si naše služby oblíbili.

Děkujeme vám za vaši důvěru a budeme se těšit na vaši další návštěvu.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Velký výběr květin, rychlé doručení

Reakce obchodu Florea.cz

velmi děkujeme za vysoké hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s výběrem květin i rychlostí doručení. Těšíme se na další doručení které Vám udělá radost.

Hezký zbytek den, Dominika.

Vždy čerstvé a kvalitní květiny

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vysoké hodnocení. Máme radost, že jste s námi spokojená a budeme se těšit opět někdy příště.

Přeji Vám hezký zbytek dne, Natálie.

Již jsem objednala několikrát super služby pokaždé

Dobrý den, Heleno,

moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše klaplo tak jak mělo. Z každého úspěšného doručení máme vždy radost.

Hezký den, Veronika.

Velmi krásné květiny, fotografie, stuha i kartička s přáním velmi pěkné. Sledování kurýra také fungovalo velmi dobře. Díky tomu jsem mohla zjistit, kde se kurýr nachází, když květina nebyla na místě do předem určené doby. Bohužel dorazila s více jak půlhodinovým zpožděním proti nejpozdějšímu termínu.

Dobrý den, Hano,
    děkujeme Vám za skvělou recenzi a stoprocentní hodnocení. Jsme moc rádi, že jste spokojená s květinami i průběhem objednávky květin.
    Ještě jednou se omlouvám za zpoždění způsobené dopravní situací a věřím, že při další objednávce bude již vše naprosto v pořádku.