Vždy klapne jak. Trochu mě vždycky zaskočí, že květy jsou skutečně zavřené... ale vím, že to tak má být. I zcela zavřená poupata (například narcisů), se zcela rozvinou. Květiny jsou bezvadně ošetřené a zabalené. Objednávám opakovaně. Mám to do skladu cca 5 minut autem. Je to pro mě šikovnější, než jezdit někam do květinářství, kde jsou kytky v teple kolik dnů a během 2-3 dnů pak zvadnou. Dodržuji vždy doporučení k jednotlivým druhům a kytky bezvadně vydrží.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si vážíme vaší dlouhodobé důvěry a spokojenosti s našimi službami. Vaše poznámky ohledně stavu květin při doručení jsou pro nás velmi důležité a potěšující. Snažíme se zajistit, aby každá květina dorazila co nejčerstvější a aby zákazníci měli z dlouhého trvání květin co největší radost.
    Vaše podpora a opakované objednávky jsou pro nás obrovskou motivací a jsme rádi, že můžeme být součástí vašich zvláštních okamžiků.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

Všechno v pořádku jako vždy, rychlost, květiny nádherné.

Dobrý den, Sáro,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a za to, že jste si opět vybrala naše služby. Jsme opravdu rádi, že doručení proběhlo rychle a bez problémů.

Přeji Vám krásný den, Natálie.

• snadný nákup
    • široký sortiment
    • výhodná cena
    • možnost aukce

Při zadání objednávky je nutné uvádět adresu doručení. Pokud zakoupenou kytku mám pro sebe, informace s časovým údajem o doručení mi dorazí až večer a tudíž se stane, že již v té době nemusím být na uvedené adrese v objednávce. A jak jsem byla upozorněna, tak kolonka ,,zpráva pro kurýra" prý není určena na tento ,,dodatek"

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.
    Jsme rádi, že jste spokojená s výběrem a cenami květin.
    Co se týče času doručení, skutečně Vám čas u standardní dopravy nemůžeme přislíbit, pokud si přejete doručení v konkrétním čase, můžete využít služby za 650 Kč, kde Vám čas doručení garantujeme.
    Pokud zákazník u standardní dopravy uvede nějakou informaci k času doručení, informujeme ho ještě raději formou emailu, jak plánování tras probíhá, přestože tyto informace uvádíme na našem webu.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

• Skvělý kurýr
    • Perfektní domluva
    • Dlouhá životnost

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si vážíme Vaší zpětné vazby a těší nás, že doručení proběhlo na výbornou a že květiny dělaly obdarované dlouho radost. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a za to, že jste si vybral naše služby.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přeji Vám pohodový den, Natálie.

pohodlnost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vysoké hodnocení, jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojený.
    Přeji hezký den, Veronika.

• Setkala jsem se zde s opravdu ukázkovým přístupem k zakazníkovi.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si vážíme vaší pochvaly.
    Jsme velmi rádi, že jste měli pozitivní zkušenost s naším přístupem k zákazníkům. Snažíme se vždy poskytnout maximální péči a spokojenost našim zákazníkům, a je skvělé slyšet, že jsme v tomto úsilí uspěli.

Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo potřebujete naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se postaráme o vaše potřeby se stejným ohledem a profesionalitou.

Děkujeme vám ještě jednou za vaši pochvalu.

• Příjemné vystupování
    • Květiny

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za ohodnocení našich služeb, spojíme se s Vámi, abychom zjistili s čím jste nebyl spokojený, abychom mohli naše služby stále zlepšovat.
    Hezký den, Veronika.

• Nádherné kytice, velký výběr, ochota pomoc při výběru, foto před dodáním, info o dodání, "hlídání" kurýra

Nákup na Florea.cz byl můj první. Na chatu mi ochotná paní pomohla s výběrem. Den před dodáním přišla fotografie kytice a smskou informace, kdy bude květina doručována. V den doručení jsem se s kurýrem dohodla, zda by mohl obdarované volat dřív - bez problémů mi vyšel vstříc.
    Jedinou nevýhodu vidím v čase doručení. Pokud je obdarovaná v práci a květina je doručována mimo pracovní dobu, ztrácí to kouzlo překvapení.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi nás těší, že jste měla pozitivní zkušenost s našimi službami a že jste si u nás vybrala svou první květinu.
    Vašich slov si vážíme a jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s výběrem.

Co se týče času doručení, máme případně možnost doručení na konkrétní čas, tato služba je zpoplatněna 650 Kč a můžete si zvolit upřesnění času doručení a to od 9:00 - 16:30 . Tato služba je kapacitně omezena.

Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou potřebnou pomoc a podporu.

Ještě jednou děkujeme za vaši důvěru a za to, že jste si vybrala naše služby.

Hezký zbytek dne, Evelína.

• Rychlé jednání dovoz super kytka krásná

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste byl/a s našimi službami spokojen/a a že se vám líbila kytka, kterou jsme dodali. Rychlost a kvalita jsou pro nás prioritou, a je skvělé slyšet, že jsme vaše očekávání splnili.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Objednávala jsem již po několikáté,vše bylo v naprostém pořádku.

Dobrý den, Andreo,

děkujeme za vysoké hodnocení a milou zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byla pokaždé s objednávkou spokojená a bylo vše v pořádku.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji krásný den, Simona.

• Spokojenost doporučuji

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu s vysokým hodnocením. Jsme rádi, že jste spokojená a doporučujete náš obchod.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

S přáním krásného dne, Simona.

Naprosto skvělá služba v té nejvyšší kvalitě!
    Perfektní komunikace se zákaznickou linkou, velmi vstřícné a ochotné kolegyně.
    100% doporučuji!

Dobrý den, Radime,

děkujeme Vám za napsání tak milé recenze. Jsme opravdu moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojený a mohli jsme tak přispět k Vaší pozitivní zkušenosti. Budeme se těšit na případné další objednávky.

S přáním pohodového dnem, Simona.

Vše v pořádku

Dobrý den, Markéto,

děkujeme za zpětnou vazbu s plným počtem hvězd. Jsme rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ.
    Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

S přáním krásného dne, Simona.

bez vyhrad

Reakce obchodu Florea.cz

velmi nás těší, že jste byli spokojen s našimi službami.

Krásný den, Veronika.

• dobrá komunikace, rozumné ceny, kvalita doručení

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si vážíte naší dobré komunikace, rozumných cen a kvality doručení.

Hezký páteční den, Veronika.

Vynikající služby na profesionální úrovni!!!!

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si vážíme vaší pochvaly a potěšilo nás, že jste s našimi službami byli nadmíru spokojena.

Pohodový den, za celý tým Florea, Veronika.

• Obrovský výběr květin
    • Všichni milí, ochotní
    • Nejlepší eshop
    • Možná pozměnit trochu veselejší balení květin

S obchodem jsem velmi spokojená, mají neskutečný vyběr květin,ale já mám náročnou dceru ona nemusi růže lilie a ostatni,ona spíš tak luční květiny ale jako v únoru je to docela problém, za měsíc,dva by byl výběr jiny,ale přesto se to povedlo a kytice vznikla. Florea je nejlepší mají kde jaké travičky a podobné luční kytičky a za to to si zaslouží i miliónové hvězdičky ⭐ Ještě jednou mnohokrát děkuji

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu a za vaši věrnost k našemu obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byla se svou květinami spokojená a těšíme se na další příjemnou spolupráci.
    Krásný den, Veronika.

Rychlost, přesnost.

• krásné květiny
    • milí kurýři
    • skvělá zákaznická podpora

Je to jediný online obchod s květinami, který využívám, protože jsem maximálně spokojena.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za Vaši milou zpětnou vazbu a za Vaši důvěru v naše služby.
    Jsme velmi rádi, že jste spokojeni s našimi květinami, doručováním a zákaznickou podporou.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

Rychlé, kvalitní, hezké, s příjemným doručením.......

Dobrý den, Patriku,

velmi si vážíme Vaší spokojenosti s našimi službami a děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Je pro nás potěšením, že dodání proběhlo bez problému a že jste byl spokojen i s kvalitou květin.

Doufáme, že se k nám brzy vrátíte a přeji Vám pohodový zbytek dne, Natálie.