• krásné květiny
    • milí kurýři
    • skvělá zákaznická podpora

Je to jediný online obchod s květinami, který využívám, protože jsem maximálně spokojena.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za Vaši milou zpětnou vazbu a za Vaši důvěru v naše služby.
    Jsme velmi rádi, že jste spokojeni s našimi květinami, doručováním a zákaznickou podporou.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

Rychlé, kvalitní, hezké, s příjemným doručením.......

Dobrý den, Patriku,

velmi si vážíme Vaší spokojenosti s našimi službami a děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Je pro nás potěšením, že dodání proběhlo bez problému a že jste byl spokojen i s kvalitou květin.

Doufáme, že se k nám brzy vrátíte a přeji Vám pohodový zbytek dne, Natálie.

Vždy včas

Reakce obchodu Florea.cz

jsme moc rádi, že jste opakovaně s našimi službami spokojený a budeme se těšit na další případnou spolupráci.
    Hezký den, Veronika.

Včasné dodání,dobrá komunikace

Dobrý den, Gabrielo,
    rádi jsme pro Vás zajistili včasné dodání květin a příjemnou komunikaci.
    Jsme tu pro Vás a budeme rádi, když Vám můžeme znovu pomoci udělat někomu radost.
    Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme krásný den.
    Za celý tým Florea, Veronika.

Rychlá dodávka na požadovaný termín přímo na místo určení

Reakce obchodu Florea.cz

rádi jsme vám mohli poskytnout rychlé a spolehlivé dodání květin přesně tam, kam jste potřebovali. Pokud budete potřebovat naše služby znovu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme udělat den vašim blízkým ještě speciálnějším.

Krásný den, Jiřina.

• Služby jsem využila několikrát. Využívám ji v momentě, kdy nemohu být přítomná na oslavě.

Reakce obchodu Florea.cz

To je skvělé slyšet. Jsme rádi, že vám naše služby přinášejí pohodlí a umožňují vám udělat radost svým blízkým i vzdáleným.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Rychlost dodání, čerstvé květiny, perfektní kvalita. Vstřícnost personálu.

Vstřícnost, rychlost, čerstvost. Doporučuji.

Dobrý den, Dano,

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlostí dodání, čerstvostí květin a perfektní kvalitou našich produktů. Vaše ocenění vstřícnosti našeho personálu je pro nás velmi důležité. Budeme se těšit na vaši další návštěvu a doufáme, že vás budeme moci opět potěšit naší vynikající službou.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Zboží neodpovídá realitě

Objednané kytice neodpovídájí prezentované velikosti na eshopu. 3- 3,5 cm růže na 50 cm stonku je podle mě odpad s kterých dělají kytice. Nejsou ani s Argentiny, a ani s Holandska, ty mají známou velikost . Nedoporučuji- je to lákavá reklama. L. N

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši reakci, o Vaší nespokojenosti víme, protože jsme ji hned řešili.
    Ověřili jsme objednanou velikost květu i doručenou, která odpovídala objednané. Oba dva druhy růží jsou z Holandska a doručili jsme přesně to, co jste objednal.
    Pokud byste chtěl větší květy, vždy Vám s výběrem rádi poradíme. Větší květy vozíme jak z Holandska, tak Afriky, je to skutečně hodně o výběru.
    U všech kytic máme fotky i videa, právě proto, aby měl zákazník přesnou představu o tom, co objednává a co dostane. Navíc poskytujeme možnost kytici nepřevzít a nebo ji reklamovat do 72 hodin, a té možnosti jste využil.
    Příjemný večer, Veronika.

Tuto cestu nákupu nevyužívám poprvé, ale proprvé se stalo, že růže nebyly v dobré kondici. Některé byly zažloutlé a oschlé. Vím, že byly v akci, ale nebylo nikde uvedeno, že to budou růže, které d o druhého dne uvadnou. Škoda. TENTOKRÁT ZKLAMÁNÍ.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, které si moc vážíme a je pro nás důležitá. Vždy se věnujeme každé zpětné vazbě zákazníka, jak pozitivní tak negativní.
    Zlevněné růže nejsou zlevněné kvůli tomu, že by byly ve špatné kvalitě, ale jsou nakoupené za výhodnou cenu.
    Na veškeré květiny poskytujeme záruku 72 hodin. Vždy druhý den po doručení květin zasíláme hodnocení spokojenosti na email. Bohužel se nám od Vás nevrátil vyplněný a nedostali jsme ani žádnou jinou zpětnou vazbu, proto jsme se Vaší nespokojenosti nemohli věnovat dříve.
    Rádi se s Vámi telefonicky spojíme a Vaší nespokojenost s Vámi probereme. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velice důležitá a tak se situaci budeme rádi věnovat.

Přeji krásný den, Simona.

Opět opakovaná naprostá spokojenost

Dobrý den, Rostislave,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme tu pro Vás a budeme se těšit na Vaši další objednávku.
    Hezký den, Veronika

Spokojenost se vstřícností se stornováním objednávky a vrácením peněz, jako i spokojenost s novým termínem dodání květin.

Dobrý den, Jane,

moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení.
    Jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojený a budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Krásný den, Veronika.

Jsem pravidelným spokojeným zákazníkem.

Dobrý den, Jiří,
    Vaše dlouhodobá důvěra a loajalita jsou pro nás důležité a velmi si jich vážíme. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou podporu, kterou budete potřebovat. Děkujeme vám za vaši přízeň a za to, že jste s námi.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

Rychlost spolehlivost profesionalita = MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

Reakce obchodu Florea.cz

vaše maximální spokojenost je pro nás prioritou. Jsme rádi, že jste ocenil rychlost, spolehlivost a profesionalitu našich služeb. Pokud budete mít v budoucnu další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

Seriózní jednání, dohoda, spolehlivost. Spokojenost

Dobrý den, René,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen se seriózním jednáním, spolehlivostí a dohodou. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že jsme splnili vaše očekávání. Děkujeme vám ještě jednou za vaši důvěru a za to, že jste si vybral naše služby.

Příjemný zbytek dne, Jiřina.

• Perfektní a rychlá komunikace
    • Vstřícnost (něco sem popletl a operátorky ochotně celou situaci zachránily)
    • Milý personál
    • Rozsáhlý výběr květin

Dobrý den, Karle,

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s naší komunikací, ochotou našeho personálu a širokým výběrem květin. Vaše uspokojení je pro nás velkou motivací a potvrzením, že jdeme správným směrem. Děkujeme vám ještě jednou za vaši podporu a za to, že jste si vybral naše služby.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Super,vše proběhlo v naprostém pořádku.Vřele doporučuji.

Dobrý den, Martine,

děkujeme za zpětnou vazbu a hodnocení s plným počtem hvězd. Jsem ráda, že jste byl s objednávkou spokojený a vše proběhlo dle Vašich představ.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji krásný den, Simona.

• Naprosto perfektní přístup při objednávce, pomoc a velmi lidské a přátelské jednaní. Naprostá spokojenost.
    • Doručení, kdy dopravce zásilku nedoručil s tím, že nejsme na zvoncích-evidentne jen zkusil zavolat osobě, jež měla květiny dostat a mně. Když jsme tel nezvedali, prostě jel dál, aniž by zásilku zkusil doručit. Objednávku jsem nezrušil jen kvůli více než nadprůměrné spokojenosti při pomocí s objednavkou-nekolikatou-u Florea.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za Vaši upřímnou zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste s našimi službami spokojen a že jsme Vám mohli pomoci při Vaší objednávce. Omlouváme se za neúspěšné doručení a jakékoliv nepříjemnosti, které Vám to mohlo způsobit. Budeme pracovat na tom, aby se podobné situace již neopakovaly a zajistili, že doručení bude probíhat bez problémů.
    Jsem ráda, že se objednávka povedla doručit alespoň druhý den, věřím, že i tak vykouzlila obdarované osobě úsměv na tváři.

Přeji pohodový den, Simona.

Vše super

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a hodnocení s plným počtem hvězd. Jsme rádi, že nákup proběhl dle Vašich představ a vše bylo super. Budeme se těšit na další případné objednávky.

S přáním pohodového dne, Simona.

• krásné a čerstvé květiny
    • fantastická cena

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojena s krásnými a čerstvými květinami, které jste od nás obdržela, a že jste ocenila naši fantastickou cenu. Budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji pohodový den, Simona.

výborná komunikace

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla spokojená.
    Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Přeji Vám krásný den, Simona.