Naprosto nesmyslná doba dopravy. Reálně doručeno až cca 17:30 po pracovní době. Smyslem poslání květin je doručit je během dne, tak aby si je obdarovaná mohla užít, např v práci. Příště si vyzvednu kytku v květinářství a doručím ji dřív. Efekt bude mnohem lepší když se objevím s kyticí než když čekáme na náměstí než nás kurýr dožene.

Reakce obchodu Florea.cz

doručení květin proběhlo v rámci avizovaného času, který jsme Vám zaslali den předem do SMS zprávy.
    Plánování tras závisí na systému, který veškeré trasy doručení plánuje k doručení od 8:00 do 19:00, jak uvádíme na našem webu.
    V objednávce jste neuvedl, že se jedná o pracovní adresu, ani žádný požadavek na doručení do konkrétního času.
    Po zaslání informace o čase doručení jsme od Vás neobdrželi žádnou zpětnou informaci o tom, že by květiny nebylo možné předat na dané adrese.
    Nicméně jsem i tak moc ráda, že doručení květiny klaplo a květinu paní obdarovaná obdržela v podvečer sv. Valentýna.
    V systému vidím, že se s Vámi už spojila i kolegyně, se kterou jste vše společně probrali.
    Mrzí mě, že naše služby nedoporučujete i přestože, jsme od Vás žádnou informaci k nevyhovujícímu času neobdrželi a předání květin proběhlo dle zaslaného času.
    Hezký den, Veronika.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora

• Super služba a vstřícné operátorky na telefonu.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši pochvalu! Jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami a že jsme vám mohli poskytnout vstřícnou pomoc prostřednictvím našich operátorek. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

flexibilní,komunikativní,přizpůsobí květiny dle přání zákazníka

Reakce obchodu Florea.cz

Vaše slova nás velmi těší.
    Snažíme se být co nejvíce flexibilní a komunikativní, abychom co nejlépe vyhověli přáním našich zákazníků. Jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami a že jsme mohli splnit vaše očekávání. Děkujeme za vaši důvěru a budeme se těšit na další příležitost vám poskytnout skvělý servis.
    Hezký den, Evelína.

Jako vždy, naprostá spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si ceníme vašeho pozitivního hodnocení a radosti ze služeb, které poskytujeme. Vaše spokojenost je pro nás velkým oceněním a motivací pokračovat v poskytování vysoké úrovně služeb.
    Děkujeme za vaši důvěru.

• Kvalita a čerstvost květin

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Jsme velmi potěšeni, že jste si všimli naší kvality a čerstvosti květin. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme mohli přispět k vašemu pozitivnímu zážitku. Jsme tu pro vás a budeme se snažit nadále dodávat květiny nejvyšší kvality.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

Nádherná kytice, 100% spolehlivost.

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Jsme velmi potěšeni, že se vám líbila kytice. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a rádi bychom vám i nadále poskytovali kvalitní služby. Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Florea is top

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu s plným hodnocením.
    Každá zpětná vazba je pro nás velmi důležitá.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

• Spolehlivost
    • Kominikace
    • Rychlé doručení

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Spolehlivost, efektivní komunikace a rychlé doručení jsou pro nás prioritou. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni a že jsme vám mohli poskytnout pozitivní zkušenost. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

• S obchodem Florea mám dlouholetou zkušenost a nikdy mě nezklamal , můžu všem jen doporučit.

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Jsme potěšeni, že naše spolehlivost přispěla k vaší pozitivní zkušenosti. Děkujeme za vaší věrnost k naší firmě.

• Spolehlivost a profesionalita

Reakce obchodu Florea.cz

Vaše zpětná vazba ohledně spolehlivosti a profesionalizmu je pro nás velmi důležitá. Snažíme se poskytovat nejlepší možnou službu a jsme rádi, že to odráží vaše pozitivní zkušenosti.
    Hezkou neděli přeje Veronika.

• O takových službách jenom sním
    • Profesionalita, spolehlivost
    • Žádnou nemohu najít

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Jsme potěšeni, že naše profesionalita a spolehlivost přispěly k vaší pozitivní zkušenosti. Jsme tu pro vás a budeme se snažit udržovat vysoký standard našich služeb i nadále.
    Krásný den, Veronika.

Krásna kytka, perfektní služba. SMS po doručení

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme, že jste se podělil o své zkušenosti s námi. Jsme rádi, že jste s našimi květinami a službami spokojený. Pokud budete mít nějaké další přání nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další případné objednávky.

Přeji pohodový den, Simona.

• Nedodržení času doručení, zpoždění cca 75 min

Dobrý den

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, mrzí mě, že objednávka nebyla doručena dle naplánovaného času, který Vám přišel do SMS den před doručením. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a proto se s Vámi brzy spojíme, abychom situaci vyřešili k Vaší spokojenosti a omluvili se tak za způsobené komplikace za pozdní doručení.

Přeji příjemný den, Simona.

• určitě bohatý výběr a snad i kvalita

dodání na minutu přesně...zavádějící, neb jsem nenašel konkrétní údaje jak je to myšleno a cena jak za květinu

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Doručení na minutu přesně je doplňková služba, která umožňuje zákazníkům si vybrat konkrétní čas, kdy mají být květiny doručeny (od 9 do 16:30). Na rozdíl od standardní dopravy, kde je doručení během celého dne v určeném časovém rozmezí, které přijde zákazníkovi do SMS den před doručením, doručení na minutu přesně poskytuje zákazníkovi větší flexibilitu a jistotu ohledně času doručení.

Služba s doručením na minutu přesně byla na období Valentýna pozastavená z důvodu velké kapacity objednávek. Nyní je opět již spuštěna a kapacita této služby je 10 míst na den, abychom tak mohli čas doručení opravdu garantovat.

Pokud máte jakékoliv dotazy ať už ohledně doručení, výběru květin, nebo čehokoliv jiného, stačí nás kontaktovat ať už emailem, nebo přes naší zákaznickou linku (723 350 000), rádi Vám poradíme.

Přeji Vám pohodový den, Simona.

Naprostá spokojenost a výborná komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu s plným hodnocením. Jsme rádi, že jste s námi spokojený a vše proběhlo dle Vašich představ.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji pohodový den, Simona.

• Kurýr neměl terminál pro přijímání dobírkové platby bezhotovostně. Objednané květiny mají obvykle cenu přes tisíc Kč a většina lidí, co platí kartou takovou hotovost u sebe nenosí.

Dobrý den, Karle,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, mrzí mě, že Vaše zkušenost s doručením nebyla zcela bezproblémová. V období Valentýna jsme měli z kapacitních důvodů platby kartou u našich kurýrů pozastavené, nicméně zákazník mohl využít jiný způsob platby předem a to online platbu kartou nebo bankovní převod.

Omlouvám se za jakékoliv způsobné nepříjemnosti a děkujeme Vám za pochopení. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

S přáním pohodového dne, Simona.

Dobrý den, Romano,

velice si vážíme vaší pozitivní recenze a doporučení. Jsme rádi, že jste byla spokojená s našimi službami.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Velký výběr květin, opravdu si vybere každý
    • Možnost sledování kurýra při doručování
    • Okamžitá pomoc na telefonu v případě potřeby
    • Zatím nic nevím

Obchod funguje skvěle , využil jsem služby už několikrát a samozřejmě využiji i do budoucna. Doporučuji!

Dobrý den, Františku,

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu a potěší nás, že jste byl spokojen s našimi službami. Snažíme se nabídnout široký výběr květin a zároveň poskytovat rychlé a efektivní doručení.

Příjemný zbytek dne, Jiřina.

• Vše

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený jak s doručením tak i květinami.

Krásný zbytek dne, Jiřina.