• Rychlost a spolehlivost dodání

Dobrý den Hanko,
    dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-) Velmi si vážíme vaší důvěry v naše služby.

Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby. Snažíme se k našim zákazníkům přistupovat osobně a profesionálně, abychom dokázali, že nám na našich zákaznících velmi záleží.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.

Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách

• rychlost, spolehlivost

Dobrý den Heleno,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• velice ochotní a milí i když se vyskytne problém

Tomáš, váš zákaznický poradce

vynikající e shop,není co vytknout

Dobrý den Aleno,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Plná spokojenost s vyřízením objednávky, rychlé a bezchybné doručení.
    • Žádná

Plná spokojenost s obchodem, vyřízením objednávky i rychlostí doručení.
    Obchod bez výhrad doporučuji.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Naprostá spokojenost. Jeden den jsem objednala a druhý den už mohla začít užívat. Energy Imunosan jsem si objednala na doporučení paní doktorky. Beru teprve krátce ,tak uvidím jak na tom budu s imunitou dále. Jinak vše super.

Dobrý den Iveto,

Tomáš, váš zákaznický poradce

+ spolehlivý obchod, rychlé dodání
    - zvýšení ceny

Reakce obchodu AlfaFIT

Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a již to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.

• Rychlé jednání, vše OK, spolehlivost, doporučuji

Dobrý den Zdenko,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• dobrá komunikace s obchodem, krátká doba k doručení produktu.
    • viz nahoře

rychlé dodání

Dobrý den Věro,

Tomáš, váš zákaznický poradce

Vše bez problémů, nakupují opakovaně a nemám co vytknout

Dobrý den Marto,

Tomáš, váš zákaznický poradce

Rychlá reakce, rychlé dodání. Velmi příjemné.

Tomáš, váš zákaznický poradce

Přišlo rychle a v pořádku.

Spolehlivost, rychlost, kvalita

Tomáš, váš zákaznický poradce

S obchodem máme dlouhodobě jen dobrou zkušenost.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• rychlost a pohodlnost nákupu

Tomáš, váš zákaznický poradce

kvalitní produkty. Nemilý výrazný nárůst cen

• rychlé doručení

ráda zde nakupuji, koření je kvalitní a moc chutně / bylinková sůl /

• Mají co potřebuji

Neznám

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Vždy vyřizuje objednávku k naši plné spokojenosti

Dobrý den Roberte,