Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• spokojenost,
    • bez připomínek

• Rychlost dodani

Dobré ráno Stando,
    dovolte mi poděkovat vám za vaší úžasnou KLADNOU recenzi na naše služby :-) Velmi si vážíme vašich slov a těší náš, že zavládla spokojenost s našimi službami od OBJEDNÁVKY po DODÁNÍ. Snažíme se odvádět svou práci na 100%! A jsem rád, že se nám to daří.
    Vaše hodnocení je pro nás velkým závazkem do dalších objednávek.
    Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz

Rychlý a spolehlivý

Dobré ráno přeji,
    Předám vaše slova celému týmu, který má na vašem hodnocení největší podíl. Děkujeme vám...
    V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz či přání, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu pro vás každý den :-)

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 2 týdny

Zboží v zásilkovně, bylo nepoškozené , jsem spokojena

Dobré ráno Julie,
    dovolte mi jménem společnosti AlfaFit poděkovat vám za krásné hodnocení. Jsem velmi rád, že jste byla s našimi službami SPOKOJENÁ. Věřím, že při vaší příští objednávce to dáme již na plných 100%, uděláme pro to maximum :-)
    Přeji vám příjemný vstup do nového týdne a těším se brzy na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz

• délka doručení

AlfaFIT poskytuje služby ochotně, rychle a kvalitně. Avšak musím negativně ohodnotit spolupráci s českou poštou. Dodání zboží trvá trestně dlouho. Čekala jsem na produkt 5 prac.dní. To je v této době dlouhá čekací lhůta. Proč AlfaFIT nespolupracuje s jinými dodavateli nerozumím. Jsou mnohem rychlejší, profesionálnější za stejnou ne-li lepší cenu. Pokud bych příště věděla, že budu na produkt čekat tak dlouho, objednala bych si ho jinde.

Dobré ráno Jane,
    předně, děkukjeme za vaši objednávku a pochvalu služeb. Nicméně musím reagovat na vaši objednávku, kdy si stěžujete na délku dodání. Abych vše uvedl na pravou míru - vaši objednávku jsme přijali v pátek v dopoledních hodinách, přičemž jste zvolil platbu převodem na účet. V takovém případě čekáme na připsání peněz, které bohužel přes víkend není možné. Současně, žádný z dopravců zboží přes víkend nesváží a ani nedoručuje. Tudíž jsme mohli odeslat zboží až další týden, tedy v pondělí. Expedice zboží probíhala ihned po připsání peněz na účet, přičemž obvyklá doba dodání České pošty jsou 2 pracovní dny od převzetí zásilky z naší strany.
    Co se týče naší nabídky dopravců - nabízíme Českou poštu, Zásilkovnu, PPLku ale taktéž službu Messengera po Praze a možnost osobního odběru. Máme tedy výběr více než dostatečný.
    Pokud máte tip na nějakého rychlejšího a levnějšího dopravce, napište mi ho na tomas@alfafit.cz
    Přeji vám hezký den.
    Tomáš, váš zákaznický poradce

• rychlost, spolehlivost

Dobré ráno rejt,
    Vaše hodnocení je pro nás velkým závazkem do dalších objednávek.
    Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy naviděnou na našich stránkách www.alfafit.cz

rychlost dodání

• rychlé vyřízení objednávky
    • možnost osobního odběru

Dobré ráno Jano,
    dovolte mi jménem společnosti AlfaFit bych vám rád poděkoval za slova chvály, kdy plných 100% je pro nás velkým závazkem.
    Ohledně rychlosti, předám vaši zprávu celému týmu. Snažíme se dodat vaše objednávky jak nejrychleji je to možné.
    Děkujeme vám a osobně se budu opět brzy těšit na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz
    Tomáš, váš zákaznický poradce ♥

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

Zboží mi bylo řádně vydáno podle mých požadavků, byla jsem velmi spokojená

Dobré ráno,
    dovolte mi jménem společnosti AlfaFit vyjádřit poděkování nad velmi milým hodnocením, kdy plných 100% je pro nás velkým závazkem. Věřím, že i při vaší příští objednávce naplníme vaše očekávání a odejdete z našeho eshopu spokojená.
    Přeji vám spokojenost s vámi zvolenými produkty a budu se osobně opět těšit na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz
    Za celý tým společnosti AlfaFit
    Tomáš, váš zákaznický poradce ♥

• dobrá cena
    • rychlé vyřízení
    • objednané zboží došlo v pořádku

Nakupovala jsem v tomto e-shopu poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Jsem velmi spokojená :-)

Dobré nedělní ráno přeji,
    jménem společnosti AlfaFit bych vám rád poděkoval za důvěru a současně pochvalu RYCHLOSTI dodání a našich CEN...

Rychlé

Dobré sobotní odpoledne MissFit,
    rád bych vám jménem společnosti AlfaFit poděkoval za krásnou recenzi, kdy plných 100% je pro nás závazkem do dalších měsíců a let. Děkujeme vám.
    Co se týče RYCHLOSTI DODÁNÍ, můžeme si ji dovolit, jelikož máme 99% zboží skladem a pracujeme na tom, abychom zabezpečili každou jednu objednávku :-). Jsem velmi rád, že jste nám potvrdila, že se nám to daří.
    Pro naše zákazníky pak volíme takové produkty, které buď sami známe, nebo nám byly doporučeny našimi zákazníky.
    V případě jakýchkoliv dotazů či přání, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit.
    Jsme tu pro vás skoro každý den.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 4 týdny

• Sehnal jsem, co jsem chtěl a co jinde bylo již vyprodané
    • Bohužel mají nesmyslný expediční poplatek 48 Kč skrytý pod nějakým nesrozumitelným názvem v OP - sice díky tomu získali moji objednávku dalšího zboží, ale ve mně zůstal negativní pocit

Dobrý podvečer,
    předně bych vám rád poděkoval za vaše HODNOCENÍ, kdy jsem osobně velmi rád, že jste u nás nalezl vše, co potřebujete.
    Rád bych se však vyjádřil k vašemu negativnímu komentáři, kdy zmiňujete naši službu odbavné ve výši 48,-.
    Na úvod bych rád informoval, že služba odbavné ve výši 48 Kč je účtována ve dvou případech, kdy jedním z nich je, že vaše objednávka je nižší než 349 Kč. Při odbavení objednávek do této hodnoty bychom dotovali náklady spojené s balením a expedicí zboží. V případě, že bychom tuto službu u nízkých objednávek neúčtovali, byli bychom nuceni zvýšit ceny zboží a to není naším cílem.
    Avšak na tuto službu UPOZORŇUJEME několikrát, přičemž je vyobrazena a popsána mimo jiné v košíku v resumé objednávky před jejím odsouhlasením a následným odesláním. Po odeslání Vám již přijde pouze kopie zadané objednávky, kde je tato částka opět vyobrazena.
    Pokud vaše objednávka přesáhne 349 Kč, pak je tato služba automaticky odečtena a neplatíte ji.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.
    Tomáš, váš zákaznický poradce za společnost AlfaFit ☼

spokojenost

Dobré ráno přeji Marcelo,
    jménem společnosti AlfaFit bych vám rád poděkoval za důvěru a pochvalu našich služeb, se kterými jste byla SPOKOJENA. Celý tým dělá maximum, abychom objednávky našich zákazníků expedovali v nejkratším možném termínu, ideálně ještě týž den.

• Rychlost, spolehlivost

Dobré ráno vám přeji,
    jménem společnosti AlfaFit bych vám rád poděkoval za důvěru a současně pochvalu RYCHLOSTI dodání vaší objednávky. Celý tým dělá maximum, abychom objednávky našich zákazníků expedovali v nejkratším možném termínu, ideálně ještě týž den. Neméně důležitá ja SPOLEHLIVOST, kdy se snažíme být se zákazníkem po celou dobu v kontaktu tak, aby vždy věděl, v jaké fázi se jeho objednávka právě nachází.

• kvalitní zboží
    • o žádný nevím

Dobré ráno Robbson,
    Co se týče RYCHLOSTI DODÁNÍ, můžeme si ji dovolit, jelikož máme 99% zboží skladem a pracujeme na tom, abychom zabezpečili každou jednu objednávku :-). Jsem velmi rád, že jste nám potvrdil, že se nám to daří.
    V případě jakýchkoliv dotazů či přání, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit.
    Jsme tu pro vás skoro každý den.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 1 měsícem

• Dobrá komunikace, velká rychlost s vyřízením objednávky.

Viz výše

Dobré ráno,
    Předám vaše slova celému týmu, který má na 100% hodnocení od vás největší podíl. Děkujeme vám... Naším cílem je, aby náš zákazník odcházel vždy spokojený.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 1 měsícem

Spokojenost, vždy rychlé dodání, výhodná cena.

Dobré ráno Mary17,

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 1 měsícem

• rychlost doručení zboží,a výhodná cena
    • žádná

Dobré ráno Mekymesr007,

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 1 měsícem

• rychlé jednání, výhodná cena

Dobré ráno Ivano,

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 1 měsícem

• Výborné jednání personálu, přehlednost stránek, celková spokojenost

Do tohoto obchodu se budu ráda vracet. Tím je řečeno vše.

Dobré sváteční dopoledne,
    velmi děkuji za krásné hodnocení, kdy plných 100% je pro nás velkým závazkem. Děkujeme, že si ceníte služeb společnosti AlfaFit, kdy zmiňujete naši vstřícnost a přehlednost stránek. Předám vaše slova hned zítra celému týmu.
    Já osobně se pak budu těšit na viděnou na našich stránkách.
    Děkujeme vám.