AlfaFIT

3885 recenzí z celkového počtu 10096 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod AlfaFIT získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze AlfaFIT

hanny

Přidáno: včera, 21:52

Mám jedinou připomínku! Jako registrovaný člen bych měla mít nějaké slevy. Ale než jsem se přihlásila, zobrazovaly se mi v košíku ty samé ceny jako po přihlášení. Tak nevím, zda slib slevy není jen reklamní trik.

spokojená zákaznice

Přidáno: 12. prosince 2017

• velmi rychlé a bezchybné vyřízení objednávky
  • nevýhoda žádná

Reakce obchodu AlfaFIT

rád bych Vám vyjádřil za celý tým společnosti AlfaFit poděkování za KRÁSNOU RECENZI a spokojenost s našimi službami. Velmi si vážíme Vašich slov a pevně věřím, že i příští objednávky proběhnou k Vaší spokojenosti.
Přeji Vám i celé rodině pevné zdraví a pohodový den.
Za celý tým společnosti AlfaFit

Marie

Přidáno: 12. prosince 2017

• okamžitý odběr

Dobré ráno Marie,
děkuji moc za krásnou recenzi a za celý tým děkuji za Vaši objednávku. Jsem velmi rád, že i v období svátků se nám podařilo zajistit rychlou expedici a Vy jste byla spokojena s našimi službami.
Přeji Vám i celé rodině pevné zdraví a budu se těšit na viděnou na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/

Kateřina

Přidáno: 11. prosince 2017

• Rychlé a bezproblémové.

Dobré ráno Kateřino,
děkuji Vám za krásná slova, velmi si vážíme Vaší spokojenosti. Věřte mi, rychlost a bezproblémový průběh je jedním z našich cílů a děláme maximum, aby vše proběhlo hladce a ke spokojenosti našich zákazníků.
Přeji Vám příjemný den, pevné zdraví a spokojenost s Vámi vybranými produkty.
Děkujeme ještě jednou za Vaši objednávku a těšíme se brzy naviděnou na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/
Za celý tým společnosti AlfaFit,

Přidáno: 11. prosince 2017

Velká spokojenost

Dobré ráno,
chci Vám poděkovat jménem celé společnosti, jak za Vaši objednávku, tak za Váš čas věnovaný vyplnění dotazníku. Opravdu si vážíme našich zákazníků a jsem velmi rád, že jste vaši zkušenost okomentovala VELKÁ SPOKOJENOST.
Je to motorem do další naší práce a věřím, že i vaše další objednávky proběhnout k Vaší maximální spokojenosti.
Přeji Vám i celé rodině pevné zdraví a za celý tým se loučí

medwidata

Přidáno: 10. prosince 2017

• Rychlost, pružnost

Dobrý den medwidata,
chtěl bych Vám jménem celé společnosti poděkovat za čas, který byl věnován vyplnění dotazníku...
Vaše ocenění našich služeb 5* je pro nás zárukou, že svou práci děláme dobře. Snažíme se být maximálně RYCHLÍ a přesní. Děláme maximum, aby byl náš zákazník vždy SPOKOJEN.
Dovolte mi poděkovat za Vaši objednávku, přeji Vám i celé rodině pevné zdraví a těším se opět brzy naviděnou na naší stránce https://eshop.alfafit.cz/

Přidáno: 9. prosince 2017

Výborná komunikace, rychlost. Naprostá spokojenost, nakupuji zde pravidelně. Všem doporučuji.

Dobré odpoledne,
chci Vám poděkovat za Váš čas, který jste věnovala vyplnění dotazníku. Cením si a děkuji za zpětnou vazbu. Jsem velmi rád, že jste byla SPOKOJENA s naší komunikací a rychlostí dodání zboží.
Jsme rádi, že u nás nakupujete ráda a PRAVIDELNĚ.
Věřte nám, děláme maximum, aby náš e-shop https://eshop.alfafit.cz/ byl vstřícný jak naším přístupem, tak cenami.
Přeji Vám i celé rodině pevné zdraví a těším se opět brzy naviděnou na našich stránkách.

Přidáno: 9. prosince 2017

• Dobrý obchod

Krásné odpoledne přeji,
Vaše slova se krásně čtou. Jsou pro nás obrovskou odměnou a velmi si vážíme Vašeho času, který byl věnován vyplnění dotazníku.
Snažíme se, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni ve všech ohledech a jsem rád, že se nám to daří.
Děkuji za KLADNOU recenzi a těším se opět brzy naviděnou na našich stránkách.
Přeji spokojenost s Vámi vybranými produkty a pevné zdraví Vám i rodině.
Za celý tým společnosti AlfaFit

Kristýna

Přidáno: 8. prosince 2017

• Rychlá komunikace i expedice

Dobrý den Kristýno,
děkujeme za Vaši recenzi, velmi si jí vážíme a osobně jsem velmi rád, že jste byla SPOKOJENA s naší komunikací a zároveň expedicí Vaší objednávky.
Věřte mi, děláme maximum, aby byl náš zákazník, tedy i Vy, spokojen.
Vážíme si Vaší reakce a času, který jste věnovala vyplnění dotazníku.
Přeji Vám i celé rodině pevné zdraví a krásný den.
Tomáš, zákaznický poradce za společnosti AlfaFit

Přidáno: 7. prosince 2017

Dobrý den Há,
moc děkujeme za Vaši KLADNOU recenzi a čas, který jste věnovala vyplnění dotazníku spokojenosti.
Jsme velmi rád, že i v dnešní době, kdy dopravci nestíhají jste byla SPOKOJENA s rychlostí dodání. Děláme maximum, aby bylo zboží co nejrychleji u Vás.
Přeji Vám i celé rodině pevné zdraví a pohodu v tomto svátečním čase.
Za celý tým společnosti AlfaFit,