AlfaFIT

3775 recenzí z celkového počtu 9811 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod AlfaFIT získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze AlfaFIT

Přidáno: před 7 hodinami

• dobrý obchod

Reakce obchodu AlfaFIT

děkujeme za Vaši recenzi. 5 hvězd je pro nás informací, že svou práci děláme dobře. Vážíme si Vaší kladné recenze a doufáme, že s Vámi vybranými produkty budete více než spokojena a věříme, že se opět brzy uvidíme na stránkách našeho obchodu.
Přejeme pevné zdraví v nadcházejícím období, kdy je ohrožena naše imunita a to nejen Vám, ale celé rodině.
Jménem společnosti a celého týmu Vám děkuji za Vaši objednávku a přeji příjemný den.

Přidáno: 21. září 2017

S obchodem jsem velmi nespokojena. Zboží sice nabízejí, ale už vícekrát se mi stalo, že ho neměli a nedodali.

Reakce obchodu AlfaFIT

děkujeme za vyplnění dotazníku. Ze ŠESTI objednávek, které jste u nás zadala, se pouze ve DVOU případech stalo, že jsme některé zboží neměli skladem ve Vámi požadovaném počtu. V obou případech jsme Vás obratem kontaktovali a snažili jsme se najít pro Vás co nejvýhodnější řešení. V poslední objednávce jsme požadavku vyhovět nemohli, protože jste si vybrala produkt, který byl v DOPRODEJI. Mrzí nás, že ačkoliv pouze jediný produkt z Vaší objednávky nebyl skladem, zrušila jste objednávku celou a poněkud neprávem nás tu očerňujete.

Snažíme se dělat pro své klienty maximum možného, bohužel v některých případech ani to nestačí. Produkty značky Mycomedica nabízíme za velmi výhodných podmínek a z toho důvodu se čas od času stane, že některé produkty jsou nedostupné nebo klienti na objednané zboží musejí čekat. Vždy však se zákazníkem komunikujeme a zákazník ví, co se s jeho objednávkou děje.

Přeji Vám za celý tým společnosti AlfaFit příjemný den.
Tomáš, zákaznický poradce

Silvia

Přidáno: 19. září 2017

Super sortiment, bez výhrad

Krásný den Silvie,
děkujeme Vám za super recenzi. Plný počet hvězdiček, o tom sní každý den celý náš tým a jsme rádi, že jsme je získali od Vás.
Snažíme se, aby náš sortiment neustále rostl, bujel a vyvíjel se na základě podnětů právě od Vás. Naším cílem je mít široký sortiment, který uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky na našem e-shopu. Jsme rádi, že k nim patříte i Vy a Vaší objednávky si velmi vážíme a děkujeme za ní.
Doufám, že se brzy opět shledáme na našich stránkách.
Za celý náš tým Vám přeji příjemný den.

Přidáno: 18. září 2017

• Rychlá dodávka

Reakce obchodu AlfaFIT

jsme rádi, že si ceníte naší dodací lhůty. 99% zboží máme skladem a proto jej můžeme ihned expedovat právě Vám - našim spokojeným zákazníkům.
Děkujeme Vám za pozitivní recenzi, ihned ji jdu předat kolegům do skladu, budou velmi potěšeni.
Já Vám děkuji za objednávku v našem e-shopu a pevně věřím, že se opět brzy uvidíme na našich stránkách.

Lookylook

Přidáno: 17. září 2017

• Rychlá komunikace, dobrá nabídka, dobré ceny
  • prozatím nemám co bych zmínil

Krásný den Lookylook,
děkujeme za Vaši pozitivní recenzi, která je pro nás velmi důležitá. Je to pro nás impuls do naší práce. Předám Vaše slova celému týmu a za něj již nyní velmi děkuji.
Naším cílem je neustále rozšiřovat nabídku o novinky a současně udržet příznivé ceny právě pro Vás, naše zákazníky.
Ještě jednou děkujeme za Vaši objednávku.

Roman Kunz

Přidáno: 17. září 2017

Perfektní komunikace při úpravě objednávky.

Dobrý den Romane,
děkujeme za Vaši recenzi. Velmi si jí vážíme a věříme, že i do budoucna budete s našimi službami spokojen.
Těšíme se naviděnou na našich stránkách www.alfafit.cz
Přeji Vám příjemný a pohodový den.

Přidáno: 16. září 2017

• Velky vyber kvalitních produktu za velmi příznivé ceny.Hlavne u výrobku LR.

Krásný den Vám přeji,
děkuji předně za celý náš tým za Vaše hodnocení, pozitivní hodnocení, které je pro nás zárukou, že svou práci děláme dobře.
Snažíme se naši nabídku neustále nejen zkvalitňovat, ale taktéž rozšiřovat. Ceníme si podnětů každého z Vás na novinky a snažíme se je dostat v co nejkratší době do naší nabídky.
Děkujeme za Vaši objednávku, doufáme, že spokojenost bude i na Vaší straně a těšíme se opět brzy naviděnou na naší stránce www.alfafit.cz

prodávají značku Just

Krásný den přeji,
velmi mě těší Vaše hodnocení, 100% je pro nás známkou, že svou práci děláme dobře. V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů, mimo Just například Grešík, Dědek kořenář, Dr. Popov a další.
Věříme, že si vybere každý. Doufám, že produkty zakoupené u nás poslouží svému účelu. Děkujeme Vám za Vaši objednávku a brzy se těšíme naviděnou na našem e-shopu.

Ala

Siroky sortiment,dobra komunikacia

Krásný den Alo,
Vaše recenze mne velmi potěšila a předám informaci celému týmu. Snažíme se neustále rozšiřovat sortiment o kvalitní produkty a současně zachovat příznivé ceny.
Zákazníka se snažíme vždy informovat a aktuálně jsme rozšířili naše služby o chat, kde se snažíme být co nejdelší časový úsek, tudíž se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.
Věříme, že i příště nám zachováte důvěru a uvidíme se brzy naviděnou opět na našich stránkách www.alfafit.cz
Přeji Vám příjemný den a mnoho radosti s Vašimi produkty, které jste u nás zakoupila...

Přidáno: 12. září 2017

• Pro mne dostupné a nemusím platit poštovné

Krásný den Vám přeji :-)
Vaše recenze nám dnes vykouzlila úsměv na rtech celého týmu. Je zárukou, že svou práci děláme dobře a hlavně, že ji děláme pro Vás.
Doufám, že Vámi vybraný produkt splní očekávání a do budoucna se opět na nás s důvěrou obrátíte.
Těšíme se brzy naviděnou v našem e-shopu www.alfafit.cz