• zakoupeno v AlfaFIT před 1 týdnem

Very good! Thank you very much!

• Rychlost, spolehlivost

Dobrý den Naďo,
    dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-)
    Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby. Snažíme se k našim zákazníkům přistupovat osobně a profesionálně, abychom dokázali, že nám na našich zákaznících velmi záleží.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.
    Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách

rychlé dodání

• zakoupeno v AlfaFIT před 3 týdny

Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

rychlé jednání, i doručení

Dobrý den Milane,

1***

Rychle dodání zboží

Dobrý den Majko,

rychlost, cena, kvalita

• zakoupeno v AlfaFIT před 2 týdny

s obchodem jsem velmi spokojená objednávka byla velmi rychle vyřízená a v pořádku doručená

Dobrý den Zdeno,

• Velice dobří.

Dobrý den Johane,

• zakoupeno v AlfaFIT před 2 týdny

Vše OK, mohu jen doporučit !!!!!

• zakoupeno v AlfaFIT před 2 týdny

vše proběhlo v pořádku a rychle

Dobrý den Stanley,

• skvělý sortiment
    • velice rychlé odeslání
    • informace o pohybu balíčku
    • možnost zásilkovny

Dobrý den Lenko,

• sortiment
    • ceny

• zakoupeno v AlfaFIT před 2 týdny

• Rychlá dodávka potřebných doplňků stravy bez problémů.

Dobrý den Marion,

• zakoupeno v AlfaFIT před 2 týdny

• rychlost a bez problémů

• zakoupeno v AlfaFIT před 2 týdny

Jsem nový zákazník tak zatím nemohu hodnotit

• zakoupeno v AlfaFIT před 3 týdny

Rychlá reakce na jakýkoliv podnět, vše vyřešeno obratem, zboží bez okolků doručeno se vším všudy. Maaasimální spokojenost.

• zakoupeno v AlfaFIT před 2 týdny

• přehledné stránky, rychlé doručení