• Při větším nákupu,neplatíte balný
  • nakoupil v obchodě AlfaFIT před 2 týdny

Vše jak má být doporučuji

Velmi rychle dodání.

• velké slevy
    • spousta produktů
    • dobrá komunikace

Byl jsem spokojeni s objednáním produktu i následném doručení.
    Vše proběhlo rychle a bez problémů. Skvělá práce!

Dobré dopoledne Ezzate,
    vaše recenze na naše služby se tak krásně čte. Velmi si ceníme vaše času, který byl věnován pochvale našich služeb. Snažíme se být přístupní co se týče zajímavých cen, široké nabídce ale i RYCHLOSTI dodání, na které neustále pracujeme.
    Ještě jednou děkuji za KLADNOU recenzi a věřím, že až se opět setkáme na našich stránkách, naplníme opět vaše očekávání.
    S přáním pevného zdraví a pohodového dne,
    Tomáš, váš zákaznický poradce ☼

• dostupnost

Dobré ráno Makrelo,
    velmi si ceníme vašeho času, který byl věnován vyplnění dotazníku spokojenosti. Těší nás, že se nám daří RYCHLE dodat vámi zvolené zboží, které máme v 99% případů skladme. Ostatně, vše co děláme, děláme pro naše zákazníky ;-)
    Přeji vám mnoho zdraví, klid a pohodu a krásný víkend.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 2 týdny

• rychlost dodání, dobrá komunikace
    • nevím o žádných

dobrý obchod

Dobré ráno Verčo,
    jménem společnosti AlfaFit bych vám rád poděkoval jak za vaši objednávku, tak čas věnovaný vyplnění dotazníku. O to víc mne těší, že se jedná o KLADNOU recenzi z vaší strany.
    Snažíme se vždy odvést profesionální práci a jsem proto rád, že máte s naším obchodem tu nejlepší zkušenost. Na možnostech dodání i komunikace neustále pracujeme tak, aby byl náš zákazník vždy spokojen.
    Co se týče RYCHLOSTI DODÁNÍ, ihned vaši zprávu jdu předat našemu týmu skladníků, které vaše zpráva jistě potěší.
    Děkujeme a věřím, že se opět brzy setkáme na našich stránkách.
    Za společnost AlfaFit
    Tomáš, váš zákaznický poradce♥

• rychlé

Dobré ráno,
    velmi si ceníme vašeho času, který byl věnován vyplnění dotazníku spokojenosti. Těší nás, že se nám daří RYCHLE dodat vámi zvolené zboží. Ostatně, vše co děláme, děláme pro naše zákazníky, ať už nové, i pro ty stávající. Zákazník je u nás na prvním místě a snažíme se dělat první poslední, aby odcházel z našeho eshopu spokojen a rád se k nám vracel ;-)
    Přeji vám mnoho zdraví, klid a pohodu a krásný víkend.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

Doporučuji, milá a ochotná operátorka. Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu AlfaFIT

moc děkujeme za KLADNOU RECENZI na naše služby. Vždy se snažíme vyhovět požadavkům našich zákazníků a kvalifikovaně poradit s výběrem. Jsem velmi rád, že jsme dokázali najít společnou řeč a v případě dalších dotazů či přání se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.
    Jsme tu pro vás kdykoliv.

• příznivá cena zboží
    • výhodná cena dopravy
    • pomoc a rada přes chat

Dobré ráno Pekinez,
    velmi si vážím vaší kladné recenze na naše služby. Osobně mne velmi těší, že mohu předat pochvalu na naše ceny obchodnímu oddělení, které o ně pečuje. Ohledně dopravy se snažíme být cenově přijatelní, aby kvalitní produkty mohly dorazit až k vám domů...
    Ještě více mne těší obliba našeho CHATU, kde se snažíme vždy kvalifikovaně a erudovaně odpovědět, často i na záludné dotazy :-)
    Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a těším se opět na viděnou na našich stránkách.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

perfektní poradna a komunikace, rychlost dodávky zboží.

Dobré ráno Collins,
    velmi si vážíme vaší KLADNÉ recenze na náš eshop Alfafit.cz! Je to pro nás závazek a povzbuzení do další práce, děkujeme :-) Děkujeme za KLADNOU recenzi. Osobně mne velmi těší, že si ceníte naší poradny, která spadá pod mé kompetence. Snažíme se být naším zákazníkům blíže a online chat je jedním z nástrojů.
    Děkujeme za objednávku a těším se opět na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz
    Krásné pondělí a pohodový týden přeje

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

Spokojenost a rychlost dodání - doporučuji tento obchod.

Krásný nedělní den přeji,
    děkujeme za KLADNOU RECENZI na náš e-shop AlfaFit.cz, které si velmi vážíme a je pro nás závazkem do dalších dnů i měsíců.
    Jsem rád, že se nám podařilo naplnit vaše očekávání. Doufám, že i při příštích objednávkách vás nezklameme.
    Samozřejmě jsme tu stále pro vás. Neváhejte se proto na nás kdykoliv obrátit.
    Tomáš, váš zákaznický poradce za společnost AlfaFit♥

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

Byla jsem spokojena s objednáním produktu i následném doručení.
    Vše proběhlo rychle, do druhého dne a bez problémů.

Reakce obchodu AlfaFIT

moc si vaší chvály na náš e-shop AlfaFit vážíme a jsem rád, že jsme pro vás SPOLEHLIVÝM eshopem, který vám RYCHLE dodá vaši objednávku. Velmi si toho vážíme, nicméně neusneme na vavřínech a i nadále na sobě budeme pracovat :-) To mi věřte.
    Budu se těšít opět brzy na viděnou na našich stránkách a v případě dotazů či přání, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.
    Přeji vám příjemný den a pohodové prožití víkendu.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

• Dubové kapky nemají chybu, jsem nadšen

Dobrý den Milanko49,
    jsem velmi rád, že jste spokojen s produktem, který jste nakoupil u nás. Sám vím, že Dubovky od Dědka jsou úžasný produkt, ostatně jako jeho další směsi. Určitě nakoukněte i na jeho další produkty, vřele doporučuji. Samozřejmě vám velmi rád poradím.
    Přeji příjemný, ničím nerušený den a těším se opět na viděnou na našich stránkách.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

Vyhodou je že si vyberete ze široke nabidky za dostupne ceny a zboži bude rychle doručene,spusob platby si určite sami.

Dobré ráno Ljubasomsi,
    moc si vážíme vaší KLADNÉ recenze a děkujeme. Je pro nás potěšením, ale i závazkem do dalších dnů. Abychom vždy naplnili vaše očekávání. Těší mne, že jste byl s našimi službami spokojen a těším se opět na viděnou na našich stránkách.
    Tomáš, váš zákaznický poradce ☼

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 4 týdny

• Rychle dodání
    • Bez problémů

Dobré dopoledne Andreo,
    tak tady smekám, moc děkujeme za nádhernou recenzi plnou superlativů. Moc nás to těší! Opravdu děkuji za celý tým společnosti AlfaFit a slibuji, že neusneme na vavřínech a budeme i nadále pracovat na zlepšení našich služeb.
    Ať už ještě LEPŠÍCH CEN, přehlednosti ale i možnostech DOPRAVY...
    Děkujeme a já vám přeji krásný den plný pohody.

celková maximální spokojenost

Dobré ráno,
    velmi si vážíme vaší maximální SPOKOJENOSTI, je to pro nás impuls do další práce. Velmi si vážíme času, který jste věnoval vyplnění dotazníku a současně děkujeme za vaši objednávku. Těším se opět na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz
    V případě dalších dotazů či přání se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.
    Tomáš, váš zákaznický poradce za společnost AlfaFit ☼

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 1 měsícem

Dodavka v poradku, produkt ale nedoporucuji - jedna se o dovoz z USA, Ceska verze produktu je chutove vyrazne lepsi.

Reakce obchodu AlfaFIT

děkujeme za vyplnění dotazníku. Jsme rádi, že jste byl spokojený s procesem dodání objednávky. Objednal jste si u nás produkt Herbalife Formule 1 koktejl 750 g. Koktejly jsou dováženy přímo z USA, jsou schváleny pro prodej v ČR. Inovované složení koktejlů dovážených z USA odpovídá nejnovějším poznatkům vědeckého poradního sboru Herbalife a je o ně skutečně obrovský zájem. Tyto koktejly jsou také oproti verzi koktejlu, kterou znáte z CZ distribuce, výhodné cenově.

Samozřejmě, co chutná jednomu, nemusí vůbec chutnat druhému...Na stránce produktu je červeně uvedena poznámka: "Koktejlové směsi se liší v sypkosti, smáčivosti, aromatu i chuti oproti starším verzím, které znáte z CZ distribuce." Pokud jste tedy zvyklý na určitou chuť koktejlu z CZ distribuce, např. vanilku, může Vám připadat vanilka z USA distribuce vzhledem k výše uvedeným faktům jiná.

Doporučujeme zákazníkům, kteří přecházejí z koktejlu z CZ distribuce na koktejly dovážené z USA, aby vyzkoušeli příchutě, které se vyrábí jen v gramáži 750 g a nelze je tedy porovnávat s chutí, na kterou byli dosud zvyklí. Jedná se např. o příchuť dýně & skořice, karamel, café latte, piňacolada, pomeranč, jahoda & malina.

Viktorie Rádlová, za společnost AlfaFit s.r.o.

• ceny

Vše Ok, výhodné ceny.

Dobré dopoledne,
    tak tady smekám, moc děkujeme za nádhernou recenzi. Moc nás to těší! Opravdu děkuji za celý tým společnosti AlfaFit a slibuji, že neusneme na vavřínech a budeme i nadále pracovat na zlepšení našich služeb.
    Ať už ještě LEPŠÍCH CEN, přehlednosti ale i možnostech DOPRAVY...
    Děkujeme a já vám přeji krásný týden plný pohody.

• Rychle jednani

Dobré ráno,
    děkujeme Vám za krásnou recenzi na služby společnost AlfaFit. Ještě dnes předám celému týmu skladníků vaši pochvalu na RYCHLOST našich služeb včetně dodání až k vám :-)
    Velmi mne těší, že se nám daří expedovat objednávky našich zákazníků v co nejkratším možném čase. Vždy pro to děláme vše, co je v našich silách, aby náš zákazník odcházel spokojen a těšil se na další nákup.
    Věřím, že i při další vaší návštěvě shledáte naše ceny jako POZITIVNÍ a opět si vyberete kvalitní produkty z naší nabídky.
    Přeji Vám spokojenost s vámi vybranými produkty a věřím, že se opět setkáme na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/
    Pevné zdraví, klid a pohodu přeje
    Tomáš, váš zákaznický poradce za společnost AlfaFit♥

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 1 měsícem

mám dobré zkušenosti s obchodem. vždy všechno v pořádku došlo.

Dobré dopoledne Marie,
    dovolte mi jménem společnost AlfaFit poděkovat za váš čas věnovaný vyplnění dotazníku spokojenost. Velmi si vážíme vaší KLADNÉ zpětné vazby a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň a my vždy naplníme vaše očekávání.
    Děkujeme za vaši objednávku a za celý tým přeji krásný závěr víkendu.