• výběr zboží (10)
  • přehledný web (6)
  • nelze platit kartou (4)
  • nakoupil v obchodě AlfaFIT před 2 týdny

Dobré ceny, velmi rychlé dodání, kvalitní zabalení.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 2 týdny

• rychlé a spolehlivé dodání zboží
  • nakoupil v obchodě AlfaFIT před 2 týdny

• v krátké době odesláno

naprostá spokojenost

Dobré ráno,
    dovolte mi poděkovat vám za vaší KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-)
    Doufám, že i při vaší příští objednávce to opět dotáhneme na 100% hodnocení...
    Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách www.alfafit.cz

• pečlivě zabaleno

Dobré ráno Blanko,
    Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat INDIVIDUÁLNĚ... Samozřejmě, ještě tentýž den expedujeme zboží, jelikož máme 99% produktů na skladě.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 2 týdny

• vstřícnost a skvělá komunikace pracovníků e-shopu
    • široká nabídka zboží ... vybere si opravdu každý
    • příjemné ceny ... ušetříte
    • rychlost vyřízení objednávky
    • perfektně zabalená zásilka s možností vrácení zboží za levnější dopravné

Dobré ráno,
    Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat INDIVIDUÁLNĚ... A relevantně odpovědět na každý dotaz. Každý den kontrolujeme stovky produktů a pracujeme s cenami v nabídce. A samozřejmě, ještě tentýž den expedujeme zboží, jelikož máme 99% produktů na skladě.

• Perfektní komunikace
    • Velmi rychlé dodání
    • Slušné ceny

Dobré ráno pm,

• Rychlé jednání,vinikající komunikace

Byla jsem mile překvapena přístupem k zákazníkovi, poradenská služba na úrovni,rychlost a příkladná komunikace.

Dobré ráno Haroube,

Rychlé slušné jednání.

Dobré ráno Anaj,
    Doufám, že při vaší příští objednávce to dotáhneme opět na 100% hodnocení...

Dobré podmínky.

Dobré ráno,
    Doufám, že při vaší příští objednávce to již dotáhneme na 100% hodnocení...

vše OK, super ceny

Dobré ráno,
    Co se týče cen, každý den kontrolujeme stovky cen a snažíme se nabídnout atraktivní ceny na nejoblíbenější produkty z naší nabídky.

• ocenuji rychlé dodání

Dobré odpoledne,

Rychlá dodávka.

Dobré odpoledne,

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

Rychlé vyřízení,dobrá cena.Příjemní lidé na výdejně.

Dobrý den Mirko,

• Pestrý výběr rostlinných produktů

Reakce obchodu AlfaFIT

Velmi si vážíme vašich slov a těší nás, že zavládla spokojenost s naším pestrým výběrem produktů.
    Na našich stránkách a jejich přehlednosti neustále pracujeme :-) A stejně tak i na šíři sortimentu.

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

stránky jsou přehledné.objednávání zboží bezproblémové,dodání rychlé....

Dobré ráno Danieli,
    Na našich stránkách a jejich přehlednosti neustále pracujeme :-)

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 3 týdny

levné ceny, dobrá komunikace a rychlé dodání

Dobré ráno,
    Co se týče CEN, každý den kontrolujeme stovky produktů a snažíme se vám nabídnout atraktivní ceny. Ohledně KOMUNIKACE, snažíme se vám být co nejblíže :-) Ať už prostřednictvím emailu, telefonní linky či na našem online chatu.

dobrá komunikace, vyřízení obratem

Dobré ráno,
    Doufám, že při vaší příští objednávce to dotáhneme na 100% hodnocení...

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 4 týdny

rychle vyřízená objednávky, i když byly svátky

Dobré ráno,
    Velmi si vážíme vašich slov a těší nás, že zavládla spokojenost s našimi službami od OBJEDNÁVKY po DODÁNÍ. Doufám, že při vaší příští objednávce to opět dotáhneme na 100% hodnocení...

• nakoupil v obchodě AlfaFIT před 1 měsícem

Je to dobrý obchod, doporučuji