AlfaFIT

3997 recenzí z celkového počtu 10395 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod AlfaFIT získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

KaMi

Přidáno: 20. února 2018

Přijatelné ceny,rychlé dodání

Dobré ráno KaMi,
děkuji jménem společnosti za vaši KLADNOU recenzi na naše služby. Každý den se věnujeme stovkám objednávek, vynakládáme úsilí a děláme maximum pro to, abychom dokázali naplnit očekávání našich zákazníků nejen z hlediska RYCHLOSTI DODÁNÍ, ale taktéž kvalit výrobků a příjemných cen.
Děkuji, že svými slovy potvrzujete naše úsilí a věřím, že až přijde ten pravý čas, opět se na nás s důvěrou obrátíte.
Těším se naviděnou na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/

spokojenost

Reakce obchodu AlfaFIT

Dobré ráno a krásný den přeji,
předně děkujeme za Vaši objednávku a osobně mne velmi těší Vaše zpětná vazba a čas, který byl věnován dotazníku.
Věřte mi, každá dobrá zpráva je pro nás impulsem do naší práce, proto je mi potěšením, že mohu celému týmu předat POCHVALU právě od Vás.
Děláme vše pro to, aby bylo zboží co nejdříve u svého příjemce, pečlivě zabalené a v pořádku. Snažíme se o osobní přístup a věřím, že se nám to daří ;-)
Přeji Vám i celé rodině pevné zdraví a spokojenost s vybranými produkty.
Za tým společnosti AlfaFit,

Maro 70

• Výběr,přehlednost,rychlost
  • Chybí zde že nemohu platit kartou,jen převodem

Dobré ráno Maro,
děkujeme za KLADNOU recenzi a doporučení našeho e-shopu. Velmi si toho vážíme a je to pro nás závazkem.
Rád bych reagoval na možnost platby kartou. Jak jistě víte, naše ceny držíme na velmi přívětivé úrovni a pokud bychom platbu kartou zavedli, s ohledem na stále vysoké poplatky, byli bychom nuceni zdražit, což není naším cílem.
Platbu kartou suplujeme platbou převodem, kdy poté stačí zaslat potvrzení platby na mail nebo vyčkat 1 den na připsání peněz na účet. Poté ihned zboží zasíláme a již 2 den může být u vás.
Věřím, že nám zůstanete naklonění i při dalších objednávkách na našem e-shopu https://eshop.alfafit.cz/
Za celý tým společnosti AlfaFit,

Přidáno: 19. února 2018

• Seriózní, vše rychle a bez komplikací

Seriózní, nekomplikované, vřele doporučuji

Dobré ráno přeji,
děkujeme vám za KLADNOU recenzi a čas, který byl věnován vyplnění dotazníku. Zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá a jsem rád, že byla vyřčena slova jako SERIOZNOST a RYCHLOST.
Byly jmenovány 2 z našich mnoha bodů, na kterých neustále pracujeme a snažíme se vyhovět našim zákazníkům.
Předám vaši recenzi celému týmu a ještě jednou děkuji.
Přeji vám příjemný den, pevné zdraví a naviděnou na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/
S pozdravem za celý tým,

rychlost, pěkně zabaleno

Dobré ráno,
moc děkujeme za KLADNOU RECENZI na naše služby. Osobně mne velmi těší, že si ceníte naší rychlosti a KVALITY balení produktů.
Naši skladníci dělají maximum při ochraně zboží na cestě k vám a snaží se produkty maximálně zajistit. A jelikož máme skladem 99% zboží, stačí jen zabalit a zboží frčí k vám ;-)
Dovolte mi ještě jednou poděkovat vám za vaši objednávku a budu se těšit naviděnou na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/
S přáním krásného dne a pevného zdraví,

Přidáno: 19. února 2018

Zboží dorazilo překvapivě rychle bez komplikací :)

Dobré ráno vám přeji,
rád bych vám jménem společnosti poděkoval za váš čas, který byl věnován vyplnění dotazníku SPOKOJENOSTI. A co víc, vaše KLADNÉ HODNOCENÍ ohledně rychlosti dodání zboží je pro nás zárukou, že svou práci děláme dobře. Vždy svou roli hraje i přepravce a jeho kapacity, proto mne dvojnásob těší, že vás rychlost překvapila. Snažíme se každám dnem být lepší a děláme maximum pro spokojenost našich zákazníků. S radostí předám vaši zprávu týmu našich skladníků, kteří velkou měrou přispívají k naplnění naší vize...
Věřím, že spokojenost bude i na straně Vámi vybraných produktů a až přijde čas, opět se na nás s důvěrou obrátíte...
Přeji Vám příjemný vstup do nového týdne, pevné zdraví a opět brzy naviděnou na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/
Za celý tým společnosti AlfaFit,

Doležalová

Přidáno: 18. února 2018

• Rychle jednaní ,dobře ceny.

Dobré ráno paní Doležalová,
Těším se naviděnou na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/

Maja

Rychlost a kvalita.

Dobré ráno Májo,
dovolte mi Vám poděkovat za celý náš tým. Děkujeme, že nám potvrzujete, že svou práci děláme dobře. RYCHLE, KVALITNĚ a SPOLEHLIVĚ, to jsou naše cíle, které máme nastavené jako jedny z mnoha vůči našim zákazníkům.
Doufám, že i příště se na nás s důvěrou obrátite a my ji nezklameme. Uděláme pro to maximum, ostatně, jako vždy.
Přeji Vám spokojenost i s Vámi vybranými produkty, pevné zdraví a pohodu.
Děkuji za Váš čas věnovaný dotazníku a budu se těšit opět brzy naviděnou na našich stránkách.

Michaelka 40

Přidáno: 18. února 2018

Jsem spokojena s rychlosti vyrizeni a dodani a se slevou

Dobré ránovám přeji Michaelko,
předně Vám chci poděkovat za Vaši objednáku, každé si velmi vážíme a vždy děláme maximum, aby byl náš zákazník spokojen. Proto mne osobně velmi těší vaše KLADNÁ recenze a doufám, že při příští vaší objednávce to bude za plný počet hvězdiček. Děkuji Vám za celý tým.
Mám radost, že celý proces objednávky proběhl dle vašich představ a taktéž CENA byla dobrá :-)
Na přehlednosti, rychlosti a taktéž na cenách pracujeme každý den, ostatně, děláme to právě pro Vás.
Doufám, že s produkty budete spokojena a těším se opět brzy naviděnou na našich stránkách https://eshop.alfafit.cz/
Za celý tým společnosti AlfaFit Vám přeje pevné zdraví, klid a pohodu,
Tomáš, váš zákaznický poradce ♥