Zkušenosti s obchodem jen dobré,rychlé dodání.

Reakce obchodu AlfaFIT

dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-) Velmi si vážíme vaší důvěry v naše služby.

Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby. Snažíme se k našim zákazníkům přistupovat osobně a profesionálně, abychom dokázali, že nám na našich zákaznících velmi záleží.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.

Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách
    Tomáš, váš zákaznický poradce

Super obchod, rychle vyrizeni objednavek, nakupuji pravidelne

Rychlé dodání zboží

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Nakupoval jsen zde už několikrát. Výborný, rýchlý a bezproblémový e-shop.

Příkladný e-shop.

• vše Ok, pohoda
    • ...už druhý nákup a nic negativního určitě namám - spokojenost!!!

100% spokojenost

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Funguje to tak, jak to má fungovat.

Dobrý den Jirko,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• rychlá objednávka, rychlé vyzvednutí
    • nemá

doporučuji ostatním

dobré zkušenosti

Rychlé vyřízení,zboží v pořádku,100% spokojenost

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Kvituji více druhů značek zboží v jednom obchodu. A doručení ihned po připsání platby. Většinou do druhého dne balík přebírám. Nakupuji zde pravidelně. A spokojenost.

• Bylo to fajn, děkuji

Tomáš, váš zákaznický poradce

objednávka byla doručena velice rycle a v pořádku.

• bezproblemova objednavka
    • rychle doruceni

Doporucuju!

• Vše v pořádku

asi nic

Dobrý den Dominiku,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• RYchlost vyřízení objednávky.

Bez problému, široký sortiment a rychlost vyřízení.

• Rychlé dodání.

Dobrý den Jano,

Tomáš, váš zákaznický poradce

Užívám si ji už nevím kolik let snad deset.

Dobrý den Karle,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace