U tohoto e-shopu jsem objednávala poprvé. Spokojenost, rychlost, bez problémů, děkuji

Reakce obchodu AlfaFIT

dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-) Velmi si vážíme vaší důvěry v naše služby.

Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby. Snažíme se k našim zákazníkům přistupovat osobně a profesionálně, abychom dokázali, že nám na našich zákaznících velmi záleží.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.

Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách

• Přehledný e-shop
    • Dobrá komunikace

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Vždy vše doručeno bez problému
    • Nelze platit kartou
    • Při platbě převodem bych ocenil QR kod v emailu

Nikdy jsem neměl problém, nákupů jsem provedl již několik. Jen otravné je při platbě přepisovat platební údaje (žádné QR). Nelze platit kartou, což je škoda, vždy lepší platit na internetu pojištěnou kreditkou.

Tomáš, váš zákaznický poradce

Po zaplacení objednávky byla zásilka zaslaná obratem. Nedošel mi automatický mail s údaji k platbě a obchod se za 2 dny ozval sám, a za to je velká pochvala :-). Nemusela jsem nic vyřizovat.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Sehnala jsem, co třeba jinde ne a za dobrou cenu.
    • Líbí se mi možnost osobního vyzvednutí. Paní ve vinotéce je vždy fajn, rychlá, milá, pohotová. A někomu by vlastně mohla velmi, velmi vyhovovat otevírací doba.
    • Rychle připraveno k odběru.

Zajímavý sortiment, rozumné ceny

skvělá rychlost dodání

Bleskurychlé vyřízení

Rychlé vyřízení objednávky.

spokojenost klasika

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Obchod proběhl velmi rychle.

• Odbornost
    • Super popisky produktů
    • rychlost dodání
    • Skvěle komunikován průběh zakázky
    • Nevím

I v předvánočním čase velice rychle odbavená má objednávka. Všechny produkty skvěle popsány a vysvětlena problematika.

Dobrý den Davide,

• rychlost dodaní

Dobrý den Jaroslave,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Objednávky jsou pokaždé rychle a spolehlivě vyřízeny.

Nákup u Alfa FITU mohu doporučit ostatním.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• rychlost, bezproblémová dodávka, maximální spokojenost

bezproblémová dodávka zboží ve slíbeném termínu,

• rychlý, spolehlivý

vše spolehlivé a rychlé