• rychlost dodaní

Dobrý den Jaroslave,
    dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-) Velmi si vážíme vaší důvěry v naše služby.

Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby. Snažíme se k našim zákazníkům přistupovat osobně a profesionálně, abychom dokázali, že nám na našich zákaznících velmi záleží.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.

Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách
    Tomáš, váš zákaznický poradce

• Objednávky jsou pokaždé rychle a spolehlivě vyřízeny.

Nákup u Alfa FITU mohu doporučit ostatním.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• rychlost, bezproblémová dodávka, maximální spokojenost

bezproblémová dodávka zboží ve slíbeném termínu,

• rychlý, spolehlivý

vše spolehlivé a rychlé

• Rychlost odeslani

• Rychlé jednání.

Vše ok

Dobrý den Jano,

Tomáš, váš zákaznický poradce

Objednané zboží dorazilo velmi brzy a v pořádku. Jsem spokojen.

• Rychle doruceni

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Objednávám již po několikáté a naprostá spokojenost. Rychlost vyřízení i dodání.

Nemám žádné výhrady.

Dobrý den Ilono,

Jako vždy skvělá

Tomáš, váš zákaznický poradce

spolehlivý, rychlý, s poděkováním za objednávku

Vše OK

• Přehlednost

Dobrý den Karolíno,

Tomáš, váš zákaznický poradce

Slezová sprchová pěna je velmi příjemná, zboží bylo doručeno rychle, nepoiškozené.

spokojenost

Tomáš, váš zákaznický poradce

Rychlé dodání , produkt mám pro babičku

Tomáš, váš zákaznický poradce

Dlouhodobě dosud jen spokojenost.

Tomáš, váš zákaznický poradce

Velký výběr, v Praze velice výhodné vyzvednutí.

spokojená