Reakce obchodu AlfaFIT

dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-) Velmi si vážíme vaší důvěry v naše služby.

Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby. Snažíme se k našim zákazníkům přistupovat osobně a profesionálně, abychom dokázali, že nám na našich zákaznících velmi záleží.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.

Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách
    Tomáš, váš zákaznický poradce

Po zaplacení objednávky byla zásilka zaslaná obratem. Nedošel mi automatický mail s údaji k platbě a obchod se za 2 dny ozval sám, a za to je velká pochvala :-). Nemusela jsem nic vyřizovat.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Sehnala jsem, co třeba jinde ne a za dobrou cenu.
    • Líbí se mi možnost osobního vyzvednutí. Paní ve vinotéce je vždy fajn, rychlá, milá, pohotová. A někomu by vlastně mohla velmi, velmi vyhovovat otevírací doba.
    • Rychle připraveno k odběru.

Zajímavý sortiment, rozumné ceny

skvělá rychlost dodání

Bleskurychlé vyřízení

Rychlé vyřízení objednávky.

spokojenost klasika

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Obchod proběhl velmi rychle.

• Odbornost
    • Super popisky produktů
    • rychlost dodání
    • Skvěle komunikován průběh zakázky
    • Nevím

I v předvánočním čase velice rychle odbavená má objednávka. Všechny produkty skvěle popsány a vysvětlena problematika.

Dobrý den Davide,

• rychlost dodaní

Dobrý den Jaroslave,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Objednávky jsou pokaždé rychle a spolehlivě vyřízeny.

Nákup u Alfa FITU mohu doporučit ostatním.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• rychlost, bezproblémová dodávka, maximální spokojenost

bezproblémová dodávka zboží ve slíbeném termínu,

• rychlý, spolehlivý

vše spolehlivé a rychlé

• Rychlost odeslani

• Rychlé jednání.

Vše ok

Dobrý den Jano,

Tomáš, váš zákaznický poradce

Objednané zboží dorazilo velmi brzy a v pořádku. Jsem spokojen.

• Rychle doruceni