Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu AlfaFIT

Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby. Snažíme se k našim zákazníkům přistupovat osobně a profesionálně, abychom dokázali, že nám na našich zákaznících velmi záleží.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.

Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách

• dobré ceny
    • dobrá komunikace

• Rychlost vyřízení

Jsem spokojená, zboží v super stavu, rychle odesláno… doporučuji

Spolehlivost,rychlost dodání.

• vyzvednutí v blízkosti Metra

Tomáš, váš zákaznický poradce

Skvělá spolupráce, jsem spokojena.

Tomáš, váš zákaznický poradce

s obchodem jsem vždy maximálně spokojena, výhodné ceny, kvalitní produkty a rychlé dodání objednávek

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Rychlé zpracování a doručení zboží k vyzvednutí
    • Skvělé výrobky za dobrou cenu
    • Stabilní eshop k nákupům
    • Místo osobního odběru má otevřeno až do 23.00, takže to prostě stihnu vyzvednout :)

• Komunikace,rychlost dodání.

Tomáš, váš zákaznický poradce

Vždy najdu , co potřebuji. Rychlá akce a vše vpořádku.

• rychlost, cena

Tomáš, váš zákaznický poradce

široká nabídka, příznivé ceny, rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den Karle,

Tomáš, váš zákaznický poradce

Moc děkujeme e-shopu za vyřízení reklamace za nedodané zboží které nám bylo obratem při příští objednávce doručeno ani jsem nepochybovala že to bude jinak, díky za váš přístup mějte krásné vánoce.

Reakce obchodu AlfaFIT

dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-) Velmi si vážíme vaší důvěry v naše služby. A ještě jednou se omlouvám za komplikace spojené s vaší objednávkou.

Krásné svátky i vám.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Rychlost, ochota, dobré ceny, hezké výdejní místo s milou obsluhou.

• Rychlost a spolehlivost

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Rychlé vyřízení i dodání.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Hodně produktů na jedné stránce, rychlost dodání a komunikace na jedničku
    • nevím o ničem

Vše bez problémů