Můj první nákup, jsem opravdu nadšená a spokojená. Pestrý výběr produktů i výhodné ceny. Rychlá a perfektní komunikace i dodání. Velmi chválím a rada opět nakoupím.

Reakce obchodu AlfaFIT

Jsem velmi potěšen, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby. Snažíme se k našim zákazníkům přistupovat osobně a profesionálně, abychom dokázali, že nám na našich zákaznících velmi záleží.
    Doufám, že při každé další objednávce naplníme vaše očekávání a opět to dotáhneme na 100% hodnocení... Uděláme pro to maximum.

Přeji vám spokojenost s vámi vybranými produkty a budu se opět těšit brzy na viděnou na našich stránkách
    Tomáš, váš zákaznický poradce

Vše bez závad a bez problémů.

• vše v pořádku

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Vše super, rychlé dodání.

Rychlost, jednoduchost.

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Rychlé, bezproblémové vyzvednutí v zásilkovne, kde se mi to hodí

Vše ok

• Rychlé, spolehlivé.

Tomáš, váš zákaznický poradce

Naprostá spokojenost s objednáním, dodáním i zbožím. Děkuji

Rychlé jednání.

• Vše OK

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Paní na výdejním místě je velice příjemná, milá a ochotná. Určitě by si zasloužila velkou odměnu.

Dobrý den Jano,
    dovolte mi poděkovat vám za vaši KLADNOU recenzi na služby obchodu AlfaFit.cz :-) Velmi si vážíme vaší důvěry v naše služby. Kolegyni vyřídíme vaši pochvalu a rádi oceníme její skvělou práci.

• rychlost,solidnost

• Vše v pořádku

Skvělý objednávkový formulář , maximální komunikace , zboží druhý den

• Rychlost a ochota personálu

Super jako vždy

Tomáš, váš zákaznický poradce

spokojenost, velmi rychlé vyřízení, určitě doporučuji

Tomáš, váš zákaznický poradce

Jsem velice spokojená s obchodem AlfaFit, rychle vyřízená objednávka a dodáno v pořádku. Kratochvílová

Tomáš, váš zákaznický poradce

Rychly přístup,zboží dorazilo v pořádku,

Tomáš, váš zákaznický poradce

• Výběr, kvalita a rychlost dodání zboží.

Dobrý den Zuzko,