• výhodné ceny

vše v naprostém pořádku

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši ohromující recenzi! Velmi si ceníme Vaši podporu a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni.

Vážíme si každého hodnocení, které nám pomůže vylepšit naše služby.

Zároveň, pokud máte nějaké otázky k produktům nebo objednávkám, náš zákaznický servis pracuje v plném nasazení. V případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy, kteří Vám rádi pomohou.

Jako poděkování Vám posíláme kupón se slevou 10 % na další nákup, který zadáte v košíku:
    BUY-SMILE-REPEAT10

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na to, že Vás uvidíme opět u nás!

• Mají co ppotřebuji

kvalitní zboží, rychle doručení

• Doba dodání
    • Kvalita

Reakce obchodu emobilshop

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vaše nepříjemné zkušenosti.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová a jsme rádi, že jste nám dali vědět o vašich obavách.

Rádi bychom se o věci podrobněji poradili, abychom lépe porozuměli, co se stalo a jak můžeme situaci napravit.

Prosím, kontaktujte nás přímo s vašimi údaji o objednávce, abychom mohli podniknout vhodné kroky. Vaše spokojenost je naší prioritou a budeme se snažit vyřešit všechny vaše stížnosti.

Děkujeme za pochopení.
    emobilshop

• K zakoupenému sklu jsem obdržel druhé jako dárek!!!

• Rychlost dodání zboží

Rychlost dodání, kvalita zboží, poradí, vymění, za mě

Vše klaplo.

Buy.Smile.Repeat.

rychlé dodání a velký výběr.

vynikající

Buy.Smile.Repeat.

+ rychlost, cena, příjemný kontakt
    - první zásilka jiný rozměr, druhá zásilka v pořádku, ale ochr. fólie nepřilne
    celou plochou a v okrajích se zvedá, tedy málo použitelné

vše jak má být u dobrého obchodu

• Velký výběr
    • Dodán jiný produkt (silikonový obal na telefon), než byl objednán, po dotazu na webu zatím bez reakce e-shopu, znovu nenakoupím, ráda bych dostala správnou objednávku hned na poprvé.

Edit: Po kontaktu ze strany prodejce, který nabídl vrácení peněz, za špatně dodané zboží měním recenzi a obchod doporučuji.

• Originalita

• Ppl

Ppl je k poblití dovozce.
    Línej spratek seděl v autě a čekal?
    119kč dovozné je k.... za co?

Reakce obchodu emobilshop

Děkujeme za váš komentář a omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které jste zažil.

Chápeme, že spolehlivost při dodání je klíčová a spoléháte se na nás, abychom zajistili rychlé a bezproblémové doručení. Rádi bychom zlepšili vaši zkušenost.

Mohli byste nám poskytnout více informací o vaší situaci, včetně čísla objednávky? Snažíme se lépe porozumět vašemu problému a najít vhodné řešení.

Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Vše super.

Buy.Smile.Repeat.

Jeden z nejlepších eshopů, rychlost a dobrá cena,komunikace se zákazníky, příští objednávka bude zde.

Buy.Smile.Repeat.

• zboží bylo v pořádku doručeno
    • drobný informační šum při informacích o termínu dodání

Nakonec vše proběhlo k mé spokojenosti, obchod doporučuji

• Solidní komunikace

• Vyrobí hydrogel téměř na cokoliv
    • Poddimenzované návody. Přes obrázky na webu i video návod se to na první dobrou nalepit nepovedlo

Dobrá rychlá objednávka