• Jako dárek mi dali druhé ochranné sklo!

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši ohromující recenzi! Velmi si ceníme Vaši podporu a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni.

Vážíme si každého hodnocení, které nám pomůže vylepšit naše služby.

Zároveň, pokud máte nějaké otázky k produktům nebo objednávkám, náš zákaznický servis pracuje v plném nasazení. V případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy, kteří Vám rádi pomohou.

Jako poděkování Vám posíláme kupón se slevou 10 % na další nákup, který zadáte v košíku:
    BUY-SMILE-REPEAT10

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na to, že Vás uvidíme opět u nás!

• odpovídají na e-maily
    • vracejí peníze
    • Vybráno, objednáno, zaplaceno.. Když jsem druhý den marně čekal na doručení, tak jsem se zeptal, kde se zásilka nachází a bylo mi sděleno, že nic neposlali, neboť 2 ze 3 objednaných položek nemají a mít nebudou :)
    • slovenský e-shop
    • vratky a reklamace je nutné zasílat na Slovensko

Reakce obchodu emobilshop

jsme velmi zklamaní, že jste měl/a takovou zkušenost s naším e-shopem. Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti, které vám tímto způsobily.

Je nám líto, že jsme nedokázali zajistit dostatečnou dostupnost všech položek, které jste si objednal/a. Rozumíme, že čekání na zásilku, která nakonec není k dispozici, je frustrující a zklamávající.

Vaše peníze vám budou vráceny v co nejkratším možném čase. Pokud budete mít jakékoli další dotazy ohledně vrácení či reklamací, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a uděláme maximum pro to, abychom situaci vyřešili co nejlépe.

Ještě jednou se omlouváme za veškeré komplikace, které jste měl/a, a doufáme, že v budoucnu budeme mít možnost vám poskytnout lepší zákaznický servis.

• Skvělá komunikace po e-mailu

Buy.Smile.Repeat.

Perfektní komunikace, bleskové dodání, produkty úžasné.

Buy.Smile.Repeat.

Mám bohužel jen jednu špatnou zkušenost s jejich vlastním produktem, proto nemohu obchod osobně doporučit. Nicméně chci být fér, takže je možné, že v jiných případech obchod funguje, jak má.

Reakce obchodu emobilshop

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu ohledně našeho obchodu.

Jsme velmi potěšeni, že jste ocenil/a naši rychlost dodání a komunikaci. Vaše slova jsou pro nás důležitá a ceníme si vašeho pochopení a férového přístupu.

Je nám však líto, že jste měl/a špatnou zkušenost s jedním z našich vlastních produktů. Snažíme se neustále zlepšovat kvalitu našich výrobků a budeme rádi, když nám sdělíte podrobnosti ohledně vašeho zážitku, abychom mohli situaci vyřešit a učinit z ní pozitivní zkušenost.

Vaše připomínky nám pomáhají lépe porozumět potřebám našich zákazníků a poskytnout jim ještě lepší služby v budoucnosti.

Pokud budete mít další poznámky či dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškerou potřebnou podporu.

Ještě jednou děkujeme za vaši zpětnou vazbu a doufáme, že v budoucnu budeme mít možnost vám ukázat, že jsme se z vašich připomínek poučili a zlepšili naše služby.

• Kvalitní obchod.
    • Nic.

Velký výběr kvalitního zboží.

• Cena, kvalita

• Kvalita

Buy.Smile.Repeat.

vyrobili mi i fólii, kterou neměli v nabídce.

• Nabídka zboží
    • Ceny

Buy.Smile.Repeat.

Super rychlé pěkně zabalené.

• Ceny
    • Nabídka zboží

Buy.Smile.Repeat.

• Komunikace, celková rychlost vyřízení a odeslání.

V neděli večer jsem objednal a v úterý po 13 hod. jsem si vyzvedl zboží z výdejního místa zásilkovny domů. Přišlo to co jsem si objednal. Myslím, že není víc co dodat a hlavně co víc si přát. Za mě v tomto případě dávám jasnou jedničku.

• Neskutečně rychlé vyřízení

Buy.Smile.Repeat.

• Rychlé doručení, zboží pečlivě zabalené, dobré ceny:)

Buy.Smile.Repeat.

• Dobrý obchod, jsem s nákupem spokojen (flipové pouzdro na Samsung Galaxy s22)

Buy.Smile.Repeat.

• Chyba v kompletaci objednávky byla dodavatelem obratem okamžitě napravena; velmi korektní jednání

• Rychlost dodání komunikace

Buy.Smile.Repeat.

• Zboží v super stavu, obaly i ochranná skla jsou velmi kvalitní
    • Určitě ne poslední nákup