• Rychlé vyřízení objednávky

• Široký sortiment
    • Jistota nákupu
    • Jistota komunikace
    • Za mě rychlost doručení.
    • Vhodné způsoby doručení.

Nakoupeno několikrát a vždy spokojenost.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši ohromující recenzi! Velmi si ceníme Vaši podporu a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni.

Vážíme si každého hodnocení, které nám pomůže vylepšit naše služby.

Zároveň, pokud máte nějaké otázky k produktům nebo objednávkám, náš zákaznický servis pracuje v plném nasazení. V případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy, kteří Vám rádi pomohou.

Jako poděkování Vám posíláme kupón se slevou 10 % na další nákup, který zadáte v košíku:
    BUY-SMILE-REPEAT10

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na to, že Vás uvidíme opět u nás!

....bez jediného pb...;o*

• OK.

• ok

Buy.Smile.Repeat.

Rychlé zaslání a dostala jsem dárek jedno ochranné sklo navíc.

• Zboží nedorazilo ani po 2 týdnech komunikace katastrofa

• Rychlé dodání objednávky.

Rychlé dodání zboží

• Dobré ceny
    • Zboží bylo doručeno druhý den
    • Hezky zabaleno:)

Kvalitu zboží zatím nemohu určit (ještě jsem neaplikovala)
    S obchodem celková spokojenost. Levnější než konkurence, bleskové dodání.

• Slušný výběr a ceny

• Velmi rychlé dodání
    • Kvalitní zabalení zásilky

• Široký výběr
    • Jistota feroveho jednabi5
    • Přehledný web
    • Rychlost a informovanost o stavu objednávky.

Buy.Smile.Repeat.

Velký výběr zboží.Rychlé dodání.

OK

Buy.Smile.Repeat.

• V případě nejasností zavolali, upřesnili jsme objednávku a zboží bylo následně expedováno a doručeno v krátké době.

Buy.Smile.Repeat.

• S přístupem emobilshopu jsem spokojen: jako vždy vše funguje v automatickém režimu: rychlý kontakt, doprava zdarma, ke každé objednávce dárek (pokud zboží chybí /což se stalo pouze jednou/ - vrácení peněz na kartu!) . Doporučuji!!!
    • “-“

Buy.Smile.Repeat.

Bezvadná komunikace, rychlé doručení, spokojenost

• žádná