• Velký výběr
    • Dodán jiný produkt (silikonový obal na telefon), než byl objednán, po dotazu na webu zatím bez reakce e-shopu, znovu nenakoupím, ráda bych dostala správnou objednávku hned na poprvé.

Edit: Po kontaktu ze strany prodejce, který nabídl vrácení peněz, za špatně dodané zboží měním recenzi a obchod doporučuji.

• Sortiment
    • Ceny
    • Kvalitní popis u produktů

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši ohromující recenzi! Velmi si ceníme Vaši podporu a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni.

Vážíme si každého hodnocení, které nám pomůže vylepšit naše služby.

Zároveň, pokud máte nějaké otázky k produktům nebo objednávkám, náš zákaznický servis pracuje v plném nasazení. V případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy, kteří Vám rádi pomohou.

Jako poděkování Vám posíláme kupón se slevou 10 % na další nákup, který zadáte v košíku:
    BUY-SMILE-REPEAT10

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na to, že Vás uvidíme opět u nás!

• Dobrý obchod,velký výběr

Doporučuji !

Buy.Smile.Repeat.

• Velký přehled a výběr, superrychlé dodání

Mohu jen doporučit

Buy.Smile.Repeat.

• pohodlný výběr zboží,rychlost realizace obchodu

• široký sortiment
    • kvalitní zboží
    • zboží dorazilo druhý den od objednání
    • výborně zabaleno

• Rychlost dodání zboží
    • Výběr zboží

Buy.Smile.Repeat.

• Velký výběr a rychlé dodání

Vážíme si každého hodnocení, které nám poslouží ke zlepšení našich služeb.

Snažíme se zboží expedovat v den přijetí objednávky tak, aby zákazník přijal zásilku následující pracovní den.

Zároveň, pokud máte jakékoli dotazy k produktům nebo objednávkám, náš prozákaznický servis pracuje v plném nasazení. V případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy, kteří vám rádi pomohou.

Jako poděkování vám posíláme kupón se slevou 10% na další nákup, který zadáte v košíku:

• široká nabídka
    • super cena
    • dárek k nákupu vždy potěší

• Dobrá cena
    • Široký výběr
    • Rychlé odeslání

• Široký výběr produktů
    • Návod na instalaci, občas včetně videa
    • Slušné ceny
    • Rychlé zpracování objednávky

Buy. Smile. Repeat.

• Velmi rychlé dodání, přesně dle popisu !!!
    • Kvalitní zboží, maximální spokojenost
    • Opravdu široká nabídka e-shopu, dobré ceny. Jinde už objednávat nebudu!

• široký sortiment zboží
    • nízké ceny
    • velmi rychlé vyřízení objednávky
    • přehledný web
    • dárek k nákupu