• Ceny
    • Nabídka zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši ohromující recenzi! Velmi si ceníme Vaši podporu a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni.

Vážíme si každého hodnocení, které nám pomůže vylepšit naše služby.

Zároveň, pokud máte nějaké otázky k produktům nebo objednávkám, náš zákaznický servis pracuje v plném nasazení. V případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy, kteří Vám rádi pomohou.

Jako poděkování Vám posíláme kupón se slevou 10 % na další nákup, který zadáte v košíku:
    BUY-SMILE-REPEAT10

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na to, že Vás uvidíme opět u nás!

Buy.Smile.Repeat.

• Komunikace, celková rychlost vyřízení a odeslání.

V neděli večer jsem objednal a v úterý po 13 hod. jsem si vyzvedl zboží z výdejního místa zásilkovny domů. Přišlo to co jsem si objednal. Myslím, že není víc co dodat a hlavně co víc si přát. Za mě v tomto případě dávám jasnou jedničku.

• Neskutečně rychlé vyřízení

Buy.Smile.Repeat.

• Rychlé doručení, zboží pečlivě zabalené, dobré ceny:)

• Rychlost dodání komunikace

• výhodné ceny

vše v naprostém pořádku

• Rychlost dodání zboží

Rychlost dodání, kvalita zboží, poradí, vymění, za mě

• Velký výběr
    • Dodán jiný produkt (silikonový obal na telefon), než byl objednán, po dotazu na webu zatím bez reakce e-shopu, znovu nenakoupím, ráda bych dostala správnou objednávku hned na poprvé.

Edit: Po kontaktu ze strany prodejce, který nabídl vrácení peněz, za špatně dodané zboží měním recenzi a obchod doporučuji.

• Originalita

• Dobré
    • Velmi rychlé

• Sortiment
    • Ceny
    • Kvalitní popis u produktů

• rychlost dodání, cena

Buy.Smile.Repeat.

• Super obchod, dodání neskutečně rychlé, jeden den objednal, druhy den vyzvedl, a to je e-shop ze Slovenska, perfektně zabalené
    • všem jednoznačně doporučuji
    • Objednal jsem ochranné sklo na mobil, a jako dárek poslali druhé :-)
    • SUPER OBCHOD

• Rychlé doručení