• dárek

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši ohromující recenzi! Velmi si ceníme Vaši podporu a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni.

Vážíme si každého hodnocení, které nám pomůže vylepšit naše služby.

Zároveň, pokud máte nějaké otázky k produktům nebo objednávkám, náš zákaznický servis pracuje v plném nasazení. V případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy, kteří Vám rádi pomohou.

Jako poděkování Vám posíláme kupón se slevou 10 % na další nákup, který zadáte v košíku:
    BUY-SMILE-REPEAT10

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na to, že Vás uvidíme opět u nás!

První nákup a vše rychle, správně - vše OK

• Rychlost vyřízení

• ceny
    • kvalitní zboží

Buy.Smile.Repeat.

• přenoska folie je špatně vyražená, takže spodní část zůstala na původním papíru, tím pádem vůbec nešlo nalepit, všechno šlo do koše

Reakce obchodu emobilshop

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Je nám líto, že jste měli s naším produktem špatnou zkušenost. Rádi bychom to napravili.

Mohli byste nás kontaktovat s více informacemi o vaší zkušenosti, včetně čísla objednávky, abychom mohli najít řešení?

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a rádi uděláme maximum pro to, abychom vám poskytli kvalitní produkt a služby.

Děkujeme za vaše pochopení.
    emobilshop

• Jako dárek mi dali druhé ochranné sklo!

• odpovídají na e-maily
    • vracejí peníze
    • Vybráno, objednáno, zaplaceno.. Když jsem druhý den marně čekal na doručení, tak jsem se zeptal, kde se zásilka nachází a bylo mi sděleno, že nic neposlali, neboť 2 ze 3 objednaných položek nemají a mít nebudou :)
    • slovenský e-shop
    • vratky a reklamace je nutné zasílat na Slovensko

Reakce obchodu emobilshop

jsme velmi zklamaní, že jste měl/a takovou zkušenost s naším e-shopem. Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti, které vám tímto způsobily.

Je nám líto, že jsme nedokázali zajistit dostatečnou dostupnost všech položek, které jste si objednal/a. Rozumíme, že čekání na zásilku, která nakonec není k dispozici, je frustrující a zklamávající.

Vaše peníze vám budou vráceny v co nejkratším možném čase. Pokud budete mít jakékoli další dotazy ohledně vrácení či reklamací, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a uděláme maximum pro to, abychom situaci vyřešili co nejlépe.

Ještě jednou se omlouváme za veškeré komplikace, které jste měl/a, a doufáme, že v budoucnu budeme mít možnost vám poskytnout lepší zákaznický servis.

• Skvělá komunikace po e-mailu

Buy.Smile.Repeat.

Perfektní komunikace, bleskové dodání, produkty úžasné.

Buy.Smile.Repeat.

Mám bohužel jen jednu špatnou zkušenost s jejich vlastním produktem, proto nemohu obchod osobně doporučit. Nicméně chci být fér, takže je možné, že v jiných případech obchod funguje, jak má.

Reakce obchodu emobilshop

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu ohledně našeho obchodu.

Jsme velmi potěšeni, že jste ocenil/a naši rychlost dodání a komunikaci. Vaše slova jsou pro nás důležitá a ceníme si vašeho pochopení a férového přístupu.

Je nám však líto, že jste měl/a špatnou zkušenost s jedním z našich vlastních produktů. Snažíme se neustále zlepšovat kvalitu našich výrobků a budeme rádi, když nám sdělíte podrobnosti ohledně vašeho zážitku, abychom mohli situaci vyřešit a učinit z ní pozitivní zkušenost.

Vaše připomínky nám pomáhají lépe porozumět potřebám našich zákazníků a poskytnout jim ještě lepší služby v budoucnosti.

Pokud budete mít další poznámky či dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškerou potřebnou podporu.

Ještě jednou děkujeme za vaši zpětnou vazbu a doufáme, že v budoucnu budeme mít možnost vám ukázat, že jsme se z vašich připomínek poučili a zlepšili naše služby.

• Kvalitní obchod.
    • Nic.

Velký výběr kvalitního zboží.

• Cena, kvalita

• Kvalita

Buy.Smile.Repeat.

vyrobili mi i fólii, kterou neměli v nabídce.

• Nabídka zboží
    • Ceny

Buy.Smile.Repeat.

Super rychlé pěkně zabalené.