• Cena dopravy

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Rychlost dodání zboží

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Obchod se velmi dobře stará o klienty

• Perfektni rychlost

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

PERFEKTNÍ KOMUNIKACE OBCHODU SE ZÁKAZNÍKEM A OCHOTA.

rychlost a dobré ceny

• dodání zahradní sekačky
    • ochota prodat
    • komunikace
    • takové to když potřebujete náhradní díl, ale na emailech sú ticho
    • to bylo medových slovíček - servis bude, náhradní díle sú, vše co si pán přeje

když ptáčka lapají, tak mu pěkně zpívají

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Velice se Vám omlouváme za vzniklé potíže, ale věřte, že děláme vše co je v našich silách, aby každý zákazník dostal odpověď co nejdříve i v této těžké době. I my jsme závislí na informacích od našich dodavatelů a snažíme se vše urychlit hned, jak máme potřebné informace pro naše zákazníky. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• dobrá orientace v nabídce, snadné vyhledávání
    • dobré ceny

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

vše ok ,rychle a v pořádku

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Velmi korektní jednání, promptně řešeno i vrácení zboží (které jsem objednal chybně).

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Obchod ani přes urgence nereagoval na podání podrobnějších informací o daném produktu,ač se k tomu sám nabízel.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Velice se Vám omlouváme za vzniklé potíže, ale věřte, že děláme vše co je v našich silách, aby každý zákazník dostal odpověď co nejdříve i v této těžké době. I my jsme závislí na informacích od našich dodavatelů a snažíme se vše urychlit hned, jak máme potřebné informace pro naše zákazníky. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• VŠE V NAPROSTÉM POŘÁDKU DOPORUČUJI.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• rychlé dodání bez výhrad

Nemělo to chybu.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Přehledná a detailní nabídka zboží, rozumné ceny a dobrá komunikace.
    • Dobře zabaleno a rychle dodáno, více možností dopravy a platby.

• a zaroste trávou

zákazník ušetří

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Komunikace velmi dobrá.Volal jsem tam a informoval na nějaké věci ohledně sekačky.Na vše mi bylo odpovězno.Jenom mužu doporučit.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• nabízí to co jinde neseženu
    • možnost objednat přes Heureku
    • při objednávání neaktuální webové stránky
    • dlouhá doba dodání

Objednávejte jenom přes Heureku.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

vážený zákazníku. Bohužel nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. Objednal jste zboží, které je na objednávku. O předběžném termínu dodání Vás informovala kolegyně. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

• Rchlé dodání
    • Dobrá cena

Vše bylo v naprostém pořádku.

• Nejlepší cena

rychlé dodání, skvělá, ochotná žena na telefonu e-shopu ( Iva Haplová), obratem zjistila zasvěcené odpovědi na moje dotazy... Děkuji