Perfektní služby

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Nabídka doplňkového zboží

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• vše probíhalo podle objednávky včetně dodání štípačky dřeva na místo určení

Spokojenost.

• První nákup na 1*

Všechno proběhlo OK.

• neskutečná rychlost

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Perfektní komunikace a rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Zahradni traktor smontovany a s doplnenym olejem, pripraveny k pouziti.

• rychlost expedice
    • komunikace

• - nabídka
    • - profesionální jednání
    • - nic

Profesionální přístup všech zaměstnanců.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Na internetu mají psáno,že zboží je skladem a přitom ho nemají a mít ani nebudou!!!!

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

vážený zákazníku. Bohužel nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. Objednal jste zboží, které je označeno " vyprodáno".
    S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Dodržená lhůta dodání slíbena na e-shopu - skvělé. Zatím jsme sekačku ještě nepoužili, ale vysoce kladné hodnocení dávám paradoxně díky tomu, že došlo k chybičce a jedna ze dvou baterií neodpovídala objednávce... přístup pracovnice (pí Iva Haplová) byl prostě skvělý. Zajistila dodání správné baterie hned následující den a zajistila zpětný odvoz té chybné... Nejvíc o firmách vypovídá to, jak se staví k vlastním chybám (kdo nic nedělá, nic nepokazí) a tento přístup hodnotím nesmírně pozitivně. Blahopřeju, máte skvělé lidi pro kontakt se zákazníkem.

• ochota, příjemné jednání

zboží mi přivezli domů a předvedli.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Zprvu jsem nebyl až tak spokojen, ale to bylo pouze malým nedorozuměním. Poté co se vše vysvětlilo, tak jednání ze strany tohoto obchodu bylo velmi uspokojivé. Všem vřele doporučuji.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi, že se nedorozumění vysvětlilo a jste spokojen. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Jeden ze dvou obchodů v republice, kde vůbec měli daný výrobek skladem
    • Malotraktor DAKR dorazil v pořádku, funkční, celý víkend sloužil k naprosté spokojenosti
    • Při objednání do 13:00 inzeruje odeslání tentýž den, prakticky předáno dopravci druhý den dopoledne

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Větší stroje je třeba sestavit, seřídit a vyzkoušet před odesláním. Proto bylo zboží expedováno následující den ráno. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

Dobrá domluva,nebyl žádný problém.

Rychlé doručení, dobrá cena