• nabízí to co jinde neseženu
    • možnost objednat přes Heureku
    • při objednávání neaktuální webové stránky
    • dlouhá doba dodání

Objednávejte jenom přes Heureku.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

vážený zákazníku. Bohužel nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. Objednal jste zboží, které je na objednávku. O předběžném termínu dodání Vás informovala kolegyně. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

• Rchlé dodání
    • Dobrá cena

Vše bylo v naprostém pořádku.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Nejlepší cena

rychlé dodání, skvělá, ochotná žena na telefonu e-shopu ( Iva Haplová), obratem zjistila zasvěcené odpovědi na moje dotazy... Děkuji

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Vše připraveno , prodejcem doporučeny všechny potřebné věci , které bylo nutno dokoupit. Zároveň jsem dostal stručnou ale věcnou instruktáž ohledně zakoupeného zboží.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Sekačka boží, seče jak dábel

ELVA PROFI s.r.o Vynikajicí obchod co si objednám to dorazí. Doporučuji !!!!!!!!

• rychlá dodávka zboží

• Perfektní komunikace.
    • Rychlost dodání.
    • Profesionální přístup.

Vřele doporučuji tento obchod…

• rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

první zkušenost a napro;stá spokojenost.

• Rychlé doručení.
    • Návod v češtině neodpovídá anglickému originálu a je zmatečný. Firma uvádí na stránkách sekačku 3v1, na kabici je uvedeno 6v1 a v návodu je uvedeno dokonce 8v1. V návodu je uveden obsáhlý popis startování motoru bez elektrického startu ale já jsem si koupil sekačku s elektrickým startem. Z typových tabulek v návodu nelze určit typ sekačky, který jsem zakoupil a ze seriového čísla na štítku sekačky nelze určit datum výroby.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že máte problém s přiloženým návodem, neváhejte nás kontaktovat a dáme vše do pořádku. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• nedovolal jsem se ne tel. číslo e-shopu ani kamenné prodejny

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. Ohledně tel. hovorů: Sezóna je v plném proudu a pokud se věnujeme jiným zákazníků, ať už na prodejně nebo telefonicky, není bohužel momentálně v našich silách reagovat na hovory okamžitě. Ale vše vyřídíme ihned, jakmile je to možné. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Bezvadné, rychlé a seriózní jednání

• Široký sortiment techniky

Zkušenost perfektní

• Okamžité odeslání.

Zboží dodáno druhýden .Ochota po tel.dotazu.Zaslán přesný katalog.plán.Díky

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Levně, rychle, bez problémů. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Zboží přišlo v pořádku a obratem

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

zboží vůbec neměli a špatná komunikace

Vážený zákazníku,
    objednal jste zahradní traktor, který má v kartě jako dostupnost uvedeno " předobjednávka - Naskladnění červen/červenec 2021 ". O tomto Vás ještě v den objednání také informovala kolegyně a poté jste objednávku zrušil. Z tohoto důvodu nemůžeme s Vaší recenzí souhlasit. Je potřeba věnovat pozornost dostupnosti zboží uvedené v kartách produktů.

• Sortiment
    • Popis dílů se specifikací pro jednotlivé typy
    • příznivá cena
    • rychlost doručení
    • Vysoká cena za vyzvednutí na pobočce obchodu

Celkově jsem spokojen, jen mě zarazila cena za "Vyzvednutí na pobočce" což není přímo síť obchodu, ale přesto.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. Ohledně vyzvednutí na pobočce: vyzvednutí na naší prodejně je samozřejmě zdarma. To co máte na mysli, je osobní vyzvednutí na depu dopravce a je zpoplatněno dle jejich sazebníku.

o nevýhodě nevím