• Byl jsem spokojen, zejména s ochotou prodávajícího

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• na rozdíl od jiných prodejců nemají důvod zboží předražovat

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Schopní a otevření k řešení problému. Výborná komunikace.

• Zboží mi bylo předáno
    • Krátká ukázka přípravy stroje k používání b, se hodila

Jinak v pohodě

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. Ukázka stroje samozřejmě není problém. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

OK

Rychlost dodání

• +++

• Rchlost dodání

• Spolehlivost

objednával jsem už po několikáté a vždy v perfektním stavu

• komunikace,rychlost,kvalita !!!

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

Mile překvapila rychlost dodání zboží.Vše ok.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá cena

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Píše skladem a ani po 6 dnech zboží nemám.

Lživé informace o dodání a dostupnosti.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

vážený zákazníku. Velice se omlouváme za vzniklé potíže. Ale nemůžeme souhlasit s tím, že uvádíme lživé informace. Bohužel došlo k opoždění termínu dodání a to z důvodu prodlouženého víkendu a následného nedodržení lhůty dodání ze strany dopravce.
    S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• rychlost dodání

rychlé dodání

• Profesionalita
    • "rychlost dodani" nebýt České Posty
    • Spolupracuje s Českou Postou

Obchod mohu jen doporučit, jen po zkušenostech s CP by bylo úžasné dát na výběr ještě jiného dopravce.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

vážený zákazníku. Velice se omlouváme za vzniklé potíže s Českou Poštou. Doufáme, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti jiným dopravcem. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.