• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 2 měsíci

Zboží bylo doručeno ve velmi krátké době.Kontakt od zástupce obchodu byl velice vstřícný.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 2 měsíci

• Rychlost a spolehlivost dodání, rozumné ceny.
    • O žádné zatím nevím.

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 2 měsíci

Velmi dobrá zkušenost. Ochotně a zasvěceně poradili, i když jsme volali mimo běžnou pracovní dobu. Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 4 měsíci

Příjemná, ochotná a zejména velmi odborně fundovaná obsluha.

• V mém městě

Velká nabídka, rychlé dodání

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 6 měsíci

• jednani

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 6 měsíci

• Chvíli před zavíračkou mi již zboží nevydali. Zároveň byly na zboží oděrky - bylo vidět, že na prodejně / ve skladě již nějakou dobu stálo.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

abychom zareagovali na Vaši recenzi, pro zahradní kolečko jste si přišla v 16:28. Což je 2 minuty před zavírací dobou. Nedala jste vědět, že pro zboží jedete a sklad byl již zavezen a nebylo tedy možné Vám zboží vydat. Zahradní kolečko jste si nepřála v krabici, ale složené. Jedná se o pracovní kolečko a když se skládá tak než jej kompletně sešroubujete objeví se na něm nějaká ta oděrka. Kolečko jsme Vám složili zcela zdarma a na Vaši žádost. Kolečko zde nestálo, ale objednávalo se na Vaši žádost.
    Vzhledem k tomu, že jsme Vám vyšli vstříc se sestavením zdarma nás velmi mrzí Vaše následná reakce.
    S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• komunikace

Obchod mohu doporučit, měl jsem problém s oddalováním doručení zboží ze strany dopravce a v obchodě ELVA PROFI byli ochotni a jednali rychle, zboží mi poté bylo druhý den doručeno.

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 8 měsíci

• Rychlé dodání a i když to byl levný výrobek byla doprava zdarma

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 8 měsíci

• super

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

• Prodali mě sekačku vrácenou jako nefunkcni v reklamaci od pana Otakara,ktery popisuje svoji špatnou zkušenost níže.Ze je to stroj z reklamace zatajili a prodali mě ji jako novou a pouze odzkoušenou. Zapomněli ovsem v dokladech zmíněný reklamační protokol který jsem objevil když sekačka stejně jako při prvním prodeji přestala po chvilce fungovat. Neměla výkon a kouřila.Jedina kladna věc že vrátili druhý den peníze. Takže prodat již jednou prodanou, nefunkční a vrácenou sekačku znovu dalsimu zákazníkovi bez toho aby závadu alespoň odstranili nebo upozornili že již byla jednou prodána, to je velká prasarna. Elvaprofi již nikdy. Nechápu že si takto kazí jméno.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

abychom zareagovali na Vaši recenzi. Sekačku jste zakoupil s výraznou slevou, jelikož byla použitá. Stroj byl u nás odzkoušen a žádná vada se neprojevila. Stroj jsme Vám předvedli a vše pracovalo jak má. Závada se projevovala pouze při dlouhodobějším užívání, tím pádem ji nebylo možné odhalit na našem servisu. Jedná se o stroj a stroje vyrábějí lidé z naší strany bylo uděláno maximum abychom předešli možným problémům. Celou situaci jsme vyřešili k Vaší spokojenosti vrácením peněz a stroj byl vrácen výrobci. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 7 měsíci

• Neprovedou kontrolu cen zboží, které nabízejí v eshopu a poté zruší objednávku.

Reakce obchodu ELVA PROFI s.r.o.

jednalo se o systémovou chybu, která ovlivnila zobrazenou cenu produtku. Produkt, který jste objednal, Rothenberger Zkušební pumpa RP50S Inox v hodnotě 9824,- přičemž cena, za kterou jste objednal byla 369,-. Jelikož jsme Vám chtěli vyjít vstříc nabídli jsme Vám cenové zvýhodnění oproti standardní ceně. O tuto nabídku jste však neměl zájem. Objednávka jsme tedy zrušili.
    Za tuto systémovou závadu se omlouváme, byla obratem odstraněna.
    S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• nakoupil v obchodě ELVA PROFI s.r.o. před 7 měsíci

• rychlost aspolehlivost