• Sifon

Kvalita dřezu zatím se zdá dobrá , ale sifon si určitě kupte jinde, to co k tomu dávají je strašnej šmejd a platit se musí zvlášť něco přes 500,-.

Reakce obchodu Granitové dřezy Lavello

děkujeme za Vaši reakci. Mohu se prosím jen zeptat, co se sifonem je?
    Zasílali jste prosím nějakou reklamaci? Rádi ji obratem posoudíme, vyřešíme, vrátíme peníze za sifon nebo zašleme náhradní, cokoliv bude potřeba. Jen je potřebné být specifičtější, než napsat šmejd.
    Navíc takto obecně nelze v případě sifonu radit, sifon koupený jinde by nemusel pasovat a zákazník by mohl být tedy nepříjemně překvapen.
    Přeji hezký den,
    Lucie
    Lavello

Vše proběhlo podle stanovených podmínek

Rychlost, kvalita provedení, komunikace, informace o výrobě a doručení zakázky

Dobra komunikacia s obchodom

Skvělá spolupráce a komunikace. Doporučuji .

pěkné a kvalitní granitové dřezy za nej ceny.
    Výroba 5 dní a poté doprava, není to super ale asi dobrý.

vrtaný otvor vyvrtán na jinou stranu, než bylo určeno v poznámce

Dobrý večer,
    děkujeme za Vaši reakci. Podívala jsem se na Vaši objednávku.
    Otvor na baterii by měl být dle poznámky napravo, vzadu.
    Uvádíte, že je jinde. Mohu poprosit o fotografii dřezu na náš email [email protected], rádi věc vyřešíme jako reklamaci, velmi rychle, mohu pro Vás ihned zadat do výroby nový dřez s otvorem, kde si přejete, pokud tomu tak nebylo, avšak poprosím Vás o tu fotografii. Původní dřez u Vás obratem vyzvedneme, na naše náklady.
    Nevšimli jsme si, že byste nás kontaktoval emailem, telefonicky, nebo jiným způsobem, pokud si přejete zboží vyměnit, prosíme vyfotografujte jej a pošlete foto na [email protected]
    Hezký večer, v úctě,
    Lucie, Lavello Česká republika

• Zboží jsem obdržel v předpokládaném termínu.
    • Ke dřezu přiložená šablona je naprosto nepřesná, takže po uskutečnění výřezu do desky, musí následovat další výřez podle skutečného tvaru. Tím se naprosto stírá výhoda šablony, která má práci urychlit. Dále je potřeba počítat s tím, že nerezový šroub držící odtokovou mřížku je dlouhý a budete si ho muset kus odříznout, aby vůbec došlo k jejímu přitažení a utěsnění.

Dobrý den, pane Kalousi,
    děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že Lavello dřez je ve výborné kvalitě a nemáte k němu výtek.
    Zareagujeme na sifon a šablonu pro výřez.
    Ohledně šablony, takovou stížnost slyším poprvé za 6 let práce v Lavello, jste si jistí, že rozměry šablony nejsou správné? Tisíce zákazníků ji použili a neslyšeli jsme takovou stížnost. Rádi dořešíme na emailu [email protected], prozkoumáme rozměry šablony, můžeme Vám i zaslat náhradní.
    Máme také důležitý vysvětlující poznatek k sifonům. Sifony jsou od dodavatele a je potřeba, aby byly maximálně univerzální, ne všechny dřez mají totiž shodně silné dno. Mohlo by se pak stát, že bude šroub příliš krátký, což by byla jistě nepříjemnější varianta, než že je šroub trochu delší. Kdyby byl šroub krátký, sifon by nešel instalovat, proto výrobce raději provádí šroub mírně delší.
    Pokud Vám mohu ještě nějak pomoci, jsme Vám k dispozici na telefonu a výše uvedeném emailu.
    Přejeme mnoho spokojených zákazníků.
    Hezký den, Lucie, Lavello

Vstřícné jednání, rychlá dodávka.

Velmi spokojená mohu jen doporučit

• Nejhezčí dřezy na trhu
    • Super cena
    • Velmi kvalitní výrobek

Odebírám již dlouho, ještě žádná reklamace. Top výrobek.

• vse vyresite pres eshop vcetne doplnku a prislusenstvi (davkovace, sifon, baterie))

• Dřez dorazil, ale odkapávací plocha mírně zakřivená, nedoléhá na plochu kuchyňské desky
    • Místo excentricky ovládaného sifonu byl dodán obyčejný a snad správný dorazí až ve středu 22.12.2022 - více jak týden jsme v kuchyni bez dřezu a vody!!!!
    • Pomalá reakce na požadavek urychleného dodání správného objednaného a zaplaceného sifonu.

Bohužel velmi zklamaný obchodem Lavello a již více nebudu u tohoto obchodu objednávat.

Dobrý den, pane Hojdo,
    děkujeme za Vaše hodnocení, dovolíme si na něj reagovat.
    Ohledně sifonu, kolega bohužel sáhl při balení zboží do jiné krabice a přibalil tak jiný sifon, velmi se omlouváme, kolega je pouze člověk, bohužel se mu toto stalo.
    Píšete, že odkapávací plocha je zakřivená, prosíme o důkazní fotografie. Odkapávač je pochopitelně mírně svažitý do dřezu, aby z něj odtékala voda, je to požadavek daný technickou normou. Pokud máte na mysli něco jiného, prosíme o důkaz, protože nevidíme, že byste nás s tímto kontaktoval.
    Reakce na požadavek dodání sifonu byla rychlá, bohužel však Lavello expeduje kamiony se zbožím 2x týdně. A ještě přikládám, co jsme Vám navrhovali: "Můžete však zatím instalovat sifon klasický, který bychom Vám mohli poskytnout zdarma, jako omluvu za vzniklou nepříjemnost, tedy bychom si jej již nevyzvedávali." Mohli jste tedy v případě nutnosti sifon instalovat a poté, až budete mít více času, instalovat sifon s ovladačem. Omlouváme se za nepříjemnost, jedná se o naprostou výjimku.
    S přáním hezkého dne Lucie, Lavello

• rychlé vyřízení objednávky
    • dosud žádná

• Veľmi dobrá komunikácia, pani na linke ochotná, snažila sa všetko zodpovedať a vyhovieť.

skvělé 111111

• Zatím nic nepřišlo tak uvidíme

Velký výběr dřezů i příslušenství. Doba dodání je dodržena. Ještě to máme v krabici, za 14 dní bude montáž. Zatím spokojenost! Děkuji.

Po objednávce jsem zjistila, že jsem si nestihla objednat sifon, zavolala jsem a paní na telefonu byla ochotná a do objednávky mi ho připsala.