Skvělý zákaznický servis. Nádherný dřez, který moji kuchyň velmi pozvedl . Jsem opravdu moc spokojena :).

Výborná komunikace s obchodem

• Přehledný e-shop
    • Velký výběr
    • Rychlé vyřízení objednávky
  • Nemůžu hodnotit, není co, dřez zatím nedorazil.

Dobré.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vše proběhlo v pořádku, rychlé dodání , výborná komunikace .

Užasná spolupráce, mohu jenom doporučit.

• rychlé vyřízení, příjemné jednání
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlé dodání.
    • Bohužel špatná komunikace,na zákaznickou linku jsem se během 20-ti minut nedovolal,operátorka na chatu odpovídala s velkým zpožděním.

Zboží přišlo dobře zabalené s vyvrtanými otvory dle přání zákazníka.

Reakce obchodu Granitové dřezy Lavello

děkujeme za Vaše hodnocení nákupu.
    Velmi mě situace mrzí, zřejmě byla linka zrovna přetížena.
    Jsme však rádi, že náš obchod v recenzi doporučujete, že se Vám odpovědí dostalo, přestože se zpožděním, a také že zboží přišlo v pořádku, dobře zabalené a s otvory ve dřezu zhotovenými přesně podle Vašeho přání.¨
    Přejeme hodně spokojenosti s Lavello granitovým dřezem.
    S pozdravem,
    Lucie Holcová
    Vedoucí zákaznického oddělení
    Lavello

• zboží si předem zákazník neprohlédne

Reakce obchodu Granitové dřezy Lavello

děkujeme za Vaši reakci, zboží objednané v eshopech si skutečně zákazníci v realitě předem neprohlíží, je to jediný důvod Vaší negativní recenze? Pokud by byl jiný důvod, prosíme kontaktujte nás, a sdělte nám, s čím nejste spokojeni, ihned se Vám budeme věnovat a vše vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Přeji hezký den,

Lucie

vše ok

• Přehledný eshop
    • Nabízí navrtání děr dle přání zakaznika
    • Vše proběhlo rychle a bez komplikaci
    • Komunikace perfektni
    • Dřez navrtali špatně
    • Poslali jiný sifon

Měli jsme to nadoraz se stěhováním, takže jsem to ani nereklamoval. Nemůžu hodnotit reklamační řízení

Reakce obchodu Granitové dřezy Lavello

děkujeme za Vaše hodocení.

Jsme rádi, že se dřez stihl zaslat tak, abyste ho na stěhování měli k dispozici.

Pokud byste i nyní chtěli reklamovat, co uvádíte, obraťte se na nás prosím na [email protected], domnělé vady doložte prosím fotografií a číslem objednávky a my je posoudíme, zda skutečně došlo k špatnému vrtání či nějakému nepochopení a pak můžeme Vaši reklamaci dořešit, například slevou či dosláním správného sifonu atd.

Přeji hezké svátky.

S pozdravem,
    Ing. Lucie Holcová
    Lavello

• Naprosto úžasná komunikace a vstřícnost!

• dřez bylo třeba zbrousit
    • část sifonu bylo třeba přibrousit, aby seděl do otvoru, ovšem i tak je sifon zcela nepoužitelný pro vybraný typ dřezu (ač mi byl tento konkrétní sifon doporučen telefonickou podporou přímo z obchodu)

Po (sice krátké) komunikaci s obchodem se mi v řešení ani nechtělo pokračovat. Vzhledem k tomu, že šla situace vyřešit "dobroušením" několika částí jak dřezu, tak sifonu a s dokoupením pár běžných komponentů, jsme to nakonec pojali sportovně jako "dodělej si sám".

Reakce obchodu Granitové dřezy Lavello

děkujeme za Vaše hodnocení, poměrně nás překvapilo s ohledem na hodnocení ostatních zákazníků a celkové skóre hodnocení Lavello. Věřte prosím, že kdybyste v komunikaci pokračovali, moc rádi bychom Vám jakkoliv pomohli. Mohu vás požádat o informaci o emailu, který jste nám případně v rámci komunikace zaslal?

Děkuji mnohokrát.

S pozdravem Lucie, Lavello team

• rychlost vyřízení objednávky

• Rychlost vyřízení
    • Ceny dřezů

Vše OK

• Vstřícnost při objednávání.
    • Dodávka v termínu podle přání

Kopoval jsem set. Nezjistil jsem si délku tlakových hadiček k vodovodní baterii. Přišly pro mě nevyhovující - krátké. Musel jsem dokoupit nové - 1 m.