Kvalitní zboží za příznivé ceny.

• dřezy jsou skvělé
    • výborná cena
    • výběr materiálu
    • vzorník zdarma
    • poštovné zdarma pouze s baterií (neměli jakou jsem potřeboval)
    • špatný sifon, doporučuji zakoupit jinde

Skvělé dřezy, výborná kombinace výběru barvy/vzoru a stylu. To že je možné nakombinovat je skvélé.
    Podpora lokální výroby je mne také přijemná.

Dávkovač na jar je skvělý, vždy v cizí kuchyni jej zmateně hledám.
    Jen bych se vyhnul sifonu.

Dobré ráno,
    děkujeme za Vaše milé hodnocení dřezu od Lavello, jsme rádi, že jste se dřezem spokojen a dávkovač saponátu je úžasná vychytávka.
    Chtěli jsme se zeptat, jaké potíže jste měl se sifonem? Obraťte se na nás například na [email protected], můžeme pomoci odhalit a odstranit problém.
    Sifony jiných značek by nemusely na Lavello dřezy pasovat, s ohledem na kulatý přepad, je lepší volit Lavello sifon.
    Přeji krásný den,
    Lucie
    Lavello

Naprostá spokojenost a mohu vřele doporučit jako spolehlivého prodejce. Objednal jsem dřez dle zadání zákazníka. Ale na stavbě jsem následně zjistil, že potřeba opačné provedení. Dodavatel zareagoval velice pružně, příjemná paní na telefonu :-) a nakonec bylo dodáno správné provedení a v termínu. Děkuji za takto skvělé služby a přeji mnoho spokojených zákazníků. PS: škoda, že paní z informací je trochu z ruky, zasloužila by kytičku a dobrou večeři ;-) :-)

• Během montáže jsme přišli na vhodnost obrácené orientace dřezu. Obchod vzal dřez zpět a za cenu poštovného se dalo domluvit na novém dřezu

• Kvalitní

• Suprová komunikace a ochota
    • Žádná

• Rychlé vyřízení

• Komunikace obchodu se zákazníkem

• Všechno bez problémů

• dobrý, kvalitní dřez
    • špatná komunikace .

špatná komunikace s pani na infu. sice raagovala hned po objednání
    chtěla upřesnit otvory na baterii které jsem upřesnil vůči zvlášť objednanému sifonu. ale když mi řekla že dřez budou teprve vyrábět tak jsem objednávku ten samý den emailem zrušil.
    telefonáty si nahrávají ale stejně mi dřez po 4 dnech poslali a aby toho nebylo málo tak ještě z jinak vyvrtanými otvory než jsem požadoval. takže příště raději odjinud

Reakce obchodu Granitové dřezy Lavello

mrzí mě, že si stěžujete na horší komunikaci, bohužel k ní došlo s ohledem na dovolené, kdy naši zaměstnanci byli přetíženi, neboť množství objednávek naopak o prázdninách vzrostlo. Mohlo tak dojít k naložení Vaší objednávky do nákladního automobilu do Toptrans omylem. Objednávka byla zřejmě na dobírku, mohl jste odmítnout.

Vámi popisovaná situace je výjimečná, většinou jsou všichni zákazníci speciálně spokojeni právě s našimi službami, proto mě to mrzí a omlouvám se.

Moc rádi Vám dřez vyměníme za správný, pokud jste jej i přes zrušení objednávky převzal.

Obraťte se prosím na nás telefonicky nebo emailem na [email protected] s číslem objednávky nebo faktury, či příjmením a ihned vše vyřešíme.

Přeji hezký den,

Lucie, Lavello

Vše v naprostém pořádku.Zboží dobře zabalené.Nemám výhrad.

Výroba dřezu potrvá několik dní.. napsáno v e-mailu.

• Nemohu hodnotit zboží ještě nemám

• velmi ochotný a nápomocný personál
    • Zaslali špatné produkty

Sice mne 2 ze 3 objednaných produktů poslali špatně, ale reklamaci balíku řešili okamžitě a to i přesto, že jsem ji podával se zpožděním.

Reakce obchodu Granitové dřezy Lavello

děkuji za Vaši reakci, velmi si jí vážíme.
    Jsme rádi, že naše zákaznické oddělení chybu při balení, která se bohužel stala kolegovi, sáhl do jiné police, neprodleně a ochotně napravilo a přejeme hodně spokojenosti s Lavello granitovým dřezem.
    Hezký den,
    Lucie, Lavello

• Pestrá nabídka dřezů a příslušenství
    • Obchod se bohužel se svým polským výrobcem špatně domluvil a dodal nekompletní objednávku a to co bylo dodáno, bylo v jiné specifikaci, než byla zadána objednávka.

Po všech peripetiích a tedy i výrazně delší dodací době, nakonec bylo dodáno vše, tak jak mělo a ve výsledku tedy celková spokojenost.

Dobrý den, pane Kučero,
    reagujeme na Vaši recenzi na Heurece.
    Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci.
    Nešlo o to, že bychom se špatně se skladem domluvili, ale o to, že kolega ve skladu prostě sáhl při balení pro jiný sifon a baterii omylem nepřidal. Omlouváme se, zaučoval se zrovna nový kolega.
    O jaké všechny peripetie se prosím jedná? Na Vaši reklamaci jsme reagovali následující pracovní den, myslím, že jste psal o víkendu, a odpověděli jsme vám v pondělí dopoledne, telefonicky i emailem a zboží obratem doslali. Jsme rádi, že ve výsledku jste spokojeni, to je v Lavello hlavním cílem.
    Přejeme do budoucnosti hodně spokojenosti při používání Lavello dřezu.
    V případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás i nadále.
    S pozdravem,
    Lucie