prodávají to, co nemají na skladě. Požadovaný výrobek vyrábí a prodává společnost Betexa. Dráček výrobek zveřejnil, aniž by si ověřil, zda jej má k dispozici samotná společnost Betexa. Když jsem nabídku viděl, myslel jsem si, že Dráček má stále na skladě výrobek, který se již nevyrábí. Byl jsem nadšený, že se mi výrobek dostane do rukou. Ale ne. Neměli ho. Poučení: nenakupujte v České republice přes internet. Přijmou vaši objednávku a pak jdou hledat dodavatele. Jediný důvod, proč si koupit u Dráčka to, co prodává i výrobce Betexa, je ten, že mají výrobek k dispozici.
    Takto prodává kdokoli všechny výrobky ve vesmíru.
    Aspoň že nechtěli platbu předem.
    Takže budu sledovat webové stránky Betexa. Až budou mít výrobek k dispozici, koupím si ho od nich. Dráčka nepotřebuji.

Reakce obchodu Dráček.cz

ano, náš eshop, jako jakýkoli jiný, má v nabídce i výrobky, které nemáme skladem. Z desetitisíců námi prodávaných výrobků je neskladových jen malá část. Neskladové produkty máme v nabídce proto, že pokud je má dodavatel skladem, rádi je pro zákazníka u dodavatele objednáme. Na našem eshopu máte jasnou informaci o termínu dodání, pokud bychom měli vámi poptávané vystřihovánky skladem, byla by dodací lhůta skladem. Dodací lhůta u této položky byla dva týdny a ano, po kontaktování dodavatele Betexa jsme zjistili, že vámi poptávané vystřihovánky již nemají a mít nebudou. Máme desítky dodavatelů, někteří nám doprodání položek sortimentu oznamují, někteří však to nedělají, mezi nimi i Betexa. Pak se může stát, že některý produkt, který jsme třeba i dvacet let prodávali a byl běžně k doobjednání, najednou již není k dispozici a my to zjistíme až s objednávkou zákazníka. Informujeme o tomto zákazníka obratem, i vám jsme to napsali okamžitě. Pokud jste věděl, že to má Betexa vyprodané, nevím, proč jste si myslel, že my to máme skladem, když jsme uváděli jednoznačně, že nemáme. Tato situace není optimální, nejsme rádi, když se toto stane, ale ani ten nejserioznější eshop tomuto nedokáže vždy zabránit. Nikdy nedáváme nově na eshop neaktuální zboží, ale neaktuální zboží nám může v nabídce zůstat z výše uvedených důvodů. Betexa vámi poptávané zboží již nebude vyrábět, počkat sice můžete, ale úplně není na co. Omlouvám se za psychickou újmu, kterou jsme vám nedodáním těchto vystřihovánek způsobili, velice nás to mrzí.

• rychlé, bezproblémové doručení

• Rychlé vyřízení, perfektní zboží

Předpokládaný termín odeslání zboží obchodem byl 6. 4. 2023. Zboží zatím nedorazilo, žádná zpráva zatím taky ne.

Reakce obchodu Dráček.cz

velice se omlouváme se za opožděnou expedici zboží, vše jsme si již vysvětlily emailem. Děkujeme za Vaše pochopení

• Milá obsluha
    • Platba kartou

• Super rychlost,výborná komunikace,přijatelná cena

Doporučuji,mnohé eshopy by se mohly učit!!!Skvělá komunikace a ochota! Chválím rychlost doručení

vše v pořádku

Rychlé dodání, přehledné stránky eshopu.

• rychlost doručení, v pondělí objednáno a v úterý doručeno

• Zboží podle očekávání,rychlí dodání

• Rychlé dodání.
    • Cena dopravy.

vše OK

milé prodavačky , zboží připraveno

Obchod super, kvalita výrobku nikoli. Ve výrobku byla záměna kostiček a mlýn nešel sestavit podle návodu. Poradil jsem si, ale pro chlapce by to bylo obtížné, výroběk jsem nereklamoval, proto že byl zakoupený jako dárek na poslední chvíli.

Vstřícné jednání a superrychlé dodání.

Dráček jsem využila poprvé a jsem spokojená.

• vstřícní, skvělá komunikace, ochota...

Vše v pořádku, rád doporučuji dále.

• Rychlé doručení

Jeden den objednáno, druhý den doručeno. Jako vždy, rychlé doručení. Obchod můžu jen doporučit.

• ¨rychlost, komunikace