Úžasná komunikace a rychlost vyřízení.

• Ochota a komunikace
    • Přehledný eshop

Příjemný rodinný obchod "zboží hned po zabalení bylo expedováno a předáno dopravci, druhý den bylo zboží doma, Výborná komunikace s majitelema

• Vstřícné jednání se zákazníkem. Zboží dorazilo včas.

rychlé dodání

Vše super :-) děkujeme a doporučuji všem

spolehlivý, dobře dostupný obchod, vstřícné jednání

• rychlost připravení zboží

Objednala jsem si s předstihem dárek k narozeninám syna. Část mi dorazila, ale další část zatím ne, protože obchod nebo dodavatel neudělal naskladnění v čas, uvedený u objednané položky. Teď obchod nabízí zaplatit ještě jednou za doručení další části objednávky (ale proč? Není to mým problémem, že obchod nemůže dodržet uvedenou dobu dodání, a já čekám víc než 2 týdny), nebo zrušit část objednávky, nebo vyzvednout osobně na druhém konci Prahy. Nejsem spokojená s takovým přístupem.

Reakce obchodu Dráček.cz

bohužel čerpat 2x dopravu zdarma při rozdělení jedné objednávky na dvě zásilky u nás opravdu nejde. Předběžný termín naskladnění uváděný na eshopu je vždy předběžný, není garantovaný, v případě opoždění je zákazník včas informován a jsou navržena alternativní řešení, což se stalo i u vaší objednávky. V okamžiku, kdy jsme věděli, že termín nestihneme (dodávka zboží se doslova minula s vámi požadovaným termínem o jeden pracovní den), jsem vás o situaci včas informovala. Navrhla jsem vám možnost vyzvednout si kompletní objednávku na naší prodejně v den, kdy jste ho potřebovala, ale to jste odmítla, že je to pro vás daleko, což chápeme, ale jiná možnost včasného dodání v daný okamžik nebyla. Dále jsem vám nabídla alternativní zboží, které jsme měli skladem a bylo prakticky identické jako to chybějící, bylo za vyšší cenu, nabídla jsem vám ho tedy se slevou za cenu původně vybrané položky. Taktéž nevyhovovalo. Dohodly jsme se tedy, že pošleme jednu položku ze dvou dříve, abyste tuto měla včas a u tohoto odeslání jste poštovné neplatila. Za pozdější zaslání druhé položky jste měla zaplatit dotované symbolické poštovné 59Kč. Též jste nebyla spokojená.Nabídli jsme Vám tedy storno druhé části objednávky a odeslání první položky bez účtování poštovného, i když výše objednávky výrazně klesla pod hodnotu nutnou pro čerpání poštovného zdarma. Mrzí nás, že nejste s žádným navrženým řešením spokojená, myslím, že jsme vám nabídli dostatek možností jak situaci vyřešit a za nás je tento postup naprosto v pořádku. Děkuji za pochopení.

Seriozní jednání, dobrá komunikace rychlá doprava

nakupovala jsem zde poprvé, byla jsem velmi spokojena, vše proběhlo bez problémů

• Vše proběhlo hladce.

Komunikace byla rychlá, přehledná a vše proběhlo hladce a rychle. DOPORUČUJI.

• Reklamace proběhla během několika desítek sekund výměnou za jiné zboží.

• Je tam toho MOC, MOC a ješťe víc.......

Zboží dorazilo v pořádku, trvalo to trochu déle, ale do Vánoc se to stihlo.
    Děkuji. Snad bude mít vnučka radost.

• OK

• Mile jednani

• Rychlost dodání, zboží odpovídá popisu

Rychle, požadované zboží, super

Rychle dodáno,zboží v pořádku