• Placení v hotovosti

Ráda nakupuji pro vnučky. Doporučuji.

Super, vyzvednu co nejdříve, jak budu v Praze.

• Rychlost a sortiment

skvela komunikace. pani mi ochotne odpovídala. pomohla , byla moc mila a ja dekuji! doma byla velikanska radost z jeziska!

Dobrý den Silvie,
    ráda jsem poradila a poradím i kdykoli v budoucnu, pokud budete potřebovat. Děkujeme za Váš nákup, vážíme si toho. M. Loudínová

• Rychlost, serioznost, spolehlivost

Doporučuji.

• Rychlé dodání.

• Perfektní, super rychlé.

Opravdu dobrá komunikace

Vše ok a rychle

• Rychlost dodání, při dotazu okamžitá zpětná vazba

Vše naprosto super. Děkuji

Dobra komunikace a rychle vyrizeni objednavky,naprosta spokojenost

Naprostá spokojenost, rychle doručeno.

S nákupem jsem maximálně spokojený. Nic bych neměnil :-)

• Přišlo jiné zboží než jsem objednal.

Reakce obchodu Dráček.cz

Dobrý den, škoda že se o problému dozvídáme z recenze a že jste nám nezavolal. Jsme lidi, ne roboti, i když děláme maximum, tak se občasnému pochybení vyhnout nedá. Když se stane, pošleme si pro chybně dodanou položku vlastní dopravu a doručíme správnou. Stačí napsat, zavolat. Je to jednoduché a lze snadno vyřešit, ale musíte nám k tomu dát příležitost. Pokud budete mít zájem, ozvěte se nám, dáme do pořádku. Děkujeme za pochopení

Rychlé jednání

• Obal ve kterém bylo zboží.. byl počmárán lihových fixem, což bych u takového prémiového zboží neočekával. Jelikož to byl dárek, tak to opravdu nepůsobilo dobře.. Trochu jsem se při předávání styděl..

Reakce obchodu Dráček.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Dodané povlečení je sice v exkluzivní kvalitě, nikoli však způsob balení výrobcem. Zboží není nijak standardně označené EANy nebo kody, ničím, co by eshopu umožnilo bezchybně expedovat zákazníkům a dokud jsme si ho viditelně neoznačili sami, byla velká chybovost v posílání, protože motivy Josefa Lady jsou na povlečení velmi podobné. Bohužel tady musíme upřednostnit přesnost v odesílání před estetikou. I tak si myslíme, že napsání našeho interního kodu fixou na plastový sáček na spodní hraně výrobku není nějak zásadním zásahem, ze který byste se musel při předávání stydět . Děkujeme za pochopení

• pěkné kvalitní dřevěné nádobíčko a vystřihovánky s naučným obsahem. je vidět, že si s výběrem hraček dávají záležet
    • slušné jednání bez diskriminace