Vše super doporučuji skvělý obchod pro děti

Nejsem spokojena.

Reakce obchodu Dráček.cz

mrzí Vás vaše nespokojenost s naším obchodem. Objednala jste kostým myš, který jsme odeslali první pracovní den po vaší objednávce. Zboží je kvalitní český bavlněný výrobek. Těžko se nám zjišťuje důvod vaší nespokojenosti, s námi jste žádný problém nekomunikovala. Na email ani telefonát nereagujete, což je velká škoda, nemůžeme napravit něco, co druhá strana nechce řešit. V každém případě jsme kdykoli k dispozici k případnému zájmu o řešení.

ochotný personál, rychlé vyřízení objednávky, bohatá nabídka kvalitního zboží

• první nákup, zatím spokojenost

")

Ochotný personál, který vždy velmi dobře poradí. Široká nabídka zboží a velmi rychlé vyřízení objednávky.

S obchodem mám jen nejlepší zkušenosti, ochotný personál vždy dobře poradí.

Reakce obchodu Dráček.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a opakovanou přízeň našemu obchodu. Rádi poradíme i kdykoli v budoucnu!
    Loudínovi

• Kvalitní obchod

Reakce obchodu Dráček.cz

děkujeme za recenzi a nákup v našem obchodě!

• Možnost osobního odběru
    • Zboží připravené prakticky ihned
    • Osobní odběr jen na 1 místě

Nakupuji zde pravidelně hračky pro vnoučata, ty dřevěné (např. mašinka nebo domino s krtečkem) nemají chybu, hrají si s nimi stále, i když pro ně mají už i jiné využití (třeba stavění věží z dominových kostek ).

Milá Jano,
    děkujeme za krásnou recenzi a trvalou přízeň našemu obchodu. Vážíme si toho! Bude nám potěšením dělat radost Vašim dětem i nadále.
    Loudínovi

• rychlost, spolehlivost, milá reklama

Spokojenost, vyřízení objednávky až po dodání velmi rychlé, bezproblémové. Máme první vnouče, málo času, určitě využijeme nákupu u Vaší společnosti přes internet, pro stávající i vnoučata budoucí.

Milá paní Chatrčová,
    děkujeme za nákup v našem obchodě, velmi si vážíme Vaší přízně. Doufám, že se k nám budete rádi vracet:-)
    Za Dračí tým
    Michala Loudínová

• Velký výběr

Jindřiško,
    děkujeme za nákup i milou recenzi!
    Michala

• Rychlé vyřízení objednávky a pripraveni na prodejně
    • Dobre ceny

Milá Markéto,
    děkujeme za Váš nákup a potěší, když se k nám budete vracet!
    Za Dračí tým
    Michala

• Rychlost doručení.

skvělá komunikace

Výborná komunikace. Vše proběhlo rychle.

• Po týdnu čekání věcný přístup k vyřešení problému, který obchod způsobil

Velmi mě zklamalo, že až po potvrzení objednávky 5.9.2023 mi bylo oznámeno, že zboží, které je skladem, bude expedováno 12.9.2023, ale budiž...
    Syn musel vydržet s batohem, u kterého se mu rozbil hlavní zip, chodit týden do školy a čekali jsme...aby nám 11.9.2023 bylo oznámeno, že batoh není a nebude

Reakce obchodu Dráček.cz

pokud by bylo vše objednané skladem, tak bychom ho expedovali obratem, nečekala byste týden. Skladem byl pouze batoh, nebyl skladem penál, který jste objednala s batohem. Toto jste ale již viděla před objednáním v dodací lhůtě na eshopu a pokud jste spěchala na batoh, bylo by vhodnější k němu neobjednávat neskladový penál. Emailem jsme vám oznámili, že penál bohužel nebude skladem delší dobu a zároveň jsme vám nabídli jiný podobný penál, který jsme skladem měli nebo odeslání samotného batohu bez penálu. Obě možnosti navrženého řešení jste odmítla a objednávku celou stornovala. Proč v rozporu s realitou zde uvádíte, že jsme vám oznámili nedostupnost batohu, nám není jasné. V každém případě nás tato recenze mrzí, protože není pravdivá. Věřím, že se jedná o pouhé nedorozumění v naší komunikaci.

• Marionnettes de qualité et rapidement reçues.

Vše v pořádku

• Velký výběr za rozumné ceny

• Rychlost přípravy

Rychlé dodání.